Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заварювати чай, до чого сниться заварювати чай уві сні

До чого сниться, що довелося заварювати чай? Уві сні це ознака того, що вас захопить пристрасть, яку ви самі вважаєте за шкідливою або ганебної. Сонник докладно пояснить всі моменти образу.

Припущення Міллера

Сонник Міллера впевнений: якщо уві сні трапилося заварювати чай, то скоро зробите дивний вчинок, про який згодом будете дуже шкодувати.

Зберіться!

До чого ще сниться запарювання чайного листа? Тільки від ваших власних дій залежить, як складуться надалі нові відносини. Постарайтеся проявити активність і менше озиратися назад.

Наснилося, що трапилося заварювати чай окропом? Сонник не радить піддаватися емоціям. Якщо ви втратите над ними контроль, то вони принесуть багато проблем.

Іноді заварювання чаю символізує незручність, яку ви відчуєте через особисту нестриманості.

Розшифровка продукту

Сонник впевнений, що точне тлумачення сну залежить і від виду заварки.

 • Листова — серцева прихильність, дружелюбність.
 • Гранульована — домашні клопоти.
 • В пакетах — спрощення, відмова від боротьби.
 • Чорний чай — нервова перевтома.
 • Зелений — розлад травлення.
 • Лікарський збір — бідність, хвороба.
 • Якщо уві сні ви робили заварку для гостей, то наяву доведеться втрутитися в чужі справи, щоб кого-то примирити.

  Наснилося, що ви приготували чай і пили його в гордій самоті? Дізнаєтеся таємницю, яку доведеться приховувати навіть від найближчих. Іноді це символ дотику до чогось забороненого або непізнаного.

  Чого ви хочете?

  До чого сниться, що довелося заварювати чай? Це знак, що зароджуються відносин, які будуть розвиватися бурхливо, але закінчаться вкрай несподівано.

  Бачити заварку в великому чайнику — означає, що ви вирішите розпрощатися зі своєю цілком забезпеченим життям заради отримання екстремальних вражень.

  Наснилося, що готували чайок для цілої компанії? Сонник впевнений, що в дійсності зберете дружню вечірку і чудово проведете час.

  Якщо ж ви пригощали когось свіжозавареним напоєм, то постраждаєте через ідіотського поведінки свого знайомого.

  Будьте готові!

  До чого ще сниться, що довелося заварювати чай? Якщо уві сні ви відчули його чудовий аромат, то в реалі буде сімейне щастя і благополуччя.

  Бачити японську чайну церемонію — означає, що ви прагнете до незвичайних відчуттів.

  Якщо ж наснилося, що ви заварювали чайок кип’ятильником в гуртку чи склянці, то сонник радить готуватися до далекої поїздки.

  А ось пролити напій під час заварювання погано. Це красномовний натяк на бурхливу сімейну сцену.

  Все налагодиться!

  До чого сниться, що трапилося заварювати чай найчастіше? Уві сні це ознака нереалізованих бажань, які накопичуються і заважають успішному просуванню вперед.

  Бачити, що хтось зробив справжній чифирь — до непереборному прагненню зробити щось, до чого закликають навколишні, але особисто вам здається неприйнятним.

  Якщо ж уві сні довелося заварювати випитий або вчорашній напій, то є ймовірність, що ви втратите роботу або розоритесь. Однак сонник вважає, що незабаром отримаєте відмінний шанс все виправити.

  Сонник заварювати чай, до чого сниться заварювати чай уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: