Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник засмагати, до чого сниться засмагати уві сні

Золотистий колір шкіри може нести з собою і добро, і шкода. Наприклад, якщо засмагати помірно, то можна зміцнити свій імунітет і поліпшити зовнішній вигляд. Зловживання ж прийняттям сонячних ванн загрожує великими проблемами зі здоров’ям. Цікаво,, до чого сниться лежати під палючими променями? Сонники дають досить багато варіантів тлумачень. Головне, згадати абсолютно все дрібниці побаченого уві сні сюжету.

Засмагати на пляжі

Сонник Закоханих вважає, що якщо представниці прекрасної статі примарилося, що вона загоряє на пляжі, то наяву її чекає зрада коханого. Сон пророкує, що біль і розпач на тривалий термін оселяться в душі. Але, не варто робити в цей час будь-яких кардинальних заходів. Варто просто пережити цю біду.

Перебувати уві сні на білосніжному пісочку і засмагати на сонці — до проблем зі здоров’ям. Жінці Сучасний сонник передрікає низку важких турбот про дітей.

Засмагати уві сні на пляжі і відчувати, як сильно болить і горить шкіра — до труднощів на роботі і в житті. Приснилося стверджує, що події розгортатимуться зовсім не так, як вам цього хотілося б.

Якщо сниться, що сонце то з’являється, то знову ховається за щільними хмарами, будьте готові зіткнутися з певними клопотами. Чи не можете їх вирішити поодинці? Універсальний сонник рекомендує не нехтувати допомогою близьких людей.

Наснилося, що на піску, на якому ви лежите, розкидано багато сміття? Доведеться неабияк постаратися, перш ніж вийти досягти поставленої перед собою мети.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться засмагати — відчувати брак уваги від представників протилежної статі.

Засмагати на березі моря

Сонник Міллера стверджує, що побачити себе в нічних мареннях на море — хороший знак, але лише в тому випадку, якщо сонечко лагідно пестить тіло і не завдає ніякого дискомфорту. В цьому випадку доля буде особливо прихильною і подарує багато щасливих моментів.

Якщо приснилося, що ви перебуваєте на березі моря, то всі проблеми самі собою вирішуватися і, до того ж найвигіднішим для вас чином. Якщо уві сні на морському узбережжі з вами був хтось ще, то в реальності зможете відправитися в подорож. Поїздка подарує величезну кількість нових вражень. Особливо якщо наснилося, що разом було приємно не тільки засмагати, а й просто лежати на сусідніх шезлонгах.

Якщо уві сні на морському березі вилежуватись прямо на розпеченому піску в гордій самоті, то наявні в даний момент труднощі доведеться вирішувати самостійно. Сонник Езопа радить не розраховувати на сторонню підтримку. Її напевно не буде. Боротися зі складнощами буде треба за допомогою своїх власних сил.

Сниться, що на сонце знаходиться вкрай дискомфортно і загоряти просто неможливо? Хтось із впливових людей не уві сні, а наяву вирішить нашкодити вам. Сучасний сонник вважає, що якщо ні хочете дуже великих труднощів, доведеться «тримати вухо гостро» досить тривалий час, поки не відчуєте, що небезпека повністю минула. Спробуйте бути передбачливим. Це дозволить попередити біду.

Якщо приснилося, що засмагати доводиться в оголеному вигляді, це не обіцяє нічого хорошого. У реальному житті люди, на яких покладали великі надії, зрадять вас і залишать його у зовсім безвихідній ситуації. Якщо сниться, що шкіра сильно засмагла і дотик до неї болять — чекайте зради.

Сонник засмагати, до чого сниться засмагати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: