Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник закордон, до чого сниться закордон уві сні

Зарубіжні країни уві сні символізують зміни, а також пророкують про можливість побувати в цікавих і далеких місцях. Сонники пов’язують,, до чого сниться закордон, з новими знайомствами і знаннями.

Мета поїздки

Збиратися уві сні на закордонний курорт, за версією Сучасного суміщеного сонника, відображає надмірну зайнятість сновидіння власними справами, що незабаром позначиться на взаєминах з оточуючими.

Те,, до чого сниться самому приїхати на відпочинок по курортам закордону, пророкує про можливість проявити свої лідерські здібності, очоливши якийсь колектив або групу людей.

Наснилося подорож по відомим історичним місцям закордону, провіщає нові пізнання в області мистецтва і літератури. Бути на відпочинку в екзотичних краях уві сні, пророкує сонником від А до Я, про відновлення старих зв’язків, які знадобляться сновідящій для вирішення вкрай важливого і складного питання.

Місця закордону

Відправитися уві сні в подорож по Парижу — знак марних сподівань і очікувань. Опиниться на відпочинку в Італії, пророкує про отримання запрошення на культурно-розважальне і пізнавальний захід.

Бути уві сні у Ватикані, обіцяє несподівану милість від оточуючих і корисні знайомства. Довелось приїхати в Америку, попереджає сонником про зайве альтруїзмі, через якого сновидец може нашкодити самому собі.

Подорож по Африці уві сні, віщує про хвилювання сплячої людини з приводу його потаємної таємниці, яка може стати надбанням громадськості.

Паспортні питання

Осінній сонник тлумачить,, до чого сниться оформляти закордонний паспорт для виїзду за кордон, перспективою в реальному житті отримати досить гідну спадщину.

Наснилося, що довелося отримувати закордонний паспорт, за версією Сонника від А до Я, говорить про можливість здійснити корисну справу, заради чого доведеться відмовитися від своїх інтересів і пожертвувати власним часом.

Якщо уві сні, під час відльоту за кордон, Ви виявили, що паспорт вкрадений або загублений, значить в реальному часі, Вам дуже пощастить, і Ви знайдете або зробите те, про що давно мріяли.

Проявіть стійкість, і все стане на свої місця

Сонник Жовтого Імператора пояснює,, до чого сниться поїздка по країнах закордону, зміною ставлення сплячої людини до самої себе. Проаналізувавши себе в минулому, Ви хочете позбутися від своїх непотрібних якостей і рис характеру, що позитивно позначиться на стосунках з оточуючими і обіцяє хороші зміни.

Тлумач Мандрівника, сновидіння, в якому Вам довелося приїхати в далекі краї закордону, розтлумачує ймовірністю випробувати наяву незручність від життєвих змін, а також веде мовлення про нові стосунки або дивною ситуаціях в справах.

Радійте, скоро вдасться розслабитися

Наснилося, що довелося виїхати за кордон разом зі своєю сім’єю або близькими друзями, значить, в реальному часі, Вам вдасться побувати на природі, отримати насолоду від спілкуванням і відпочити від домашніх турбот.

За версією еротичного тлумача Данилової, приснився поїздка по далеких країнах, відображає ймовірність несподіваного, цікавого сексуального пригоди. Передбачається зустріч з таємничим і чарівною людиною, який допоможе втілити всі Ваші сміливі фантазії.

Сонник закордон, до чого сниться закордон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: