Сонник задихатися, задуха, до чого сниться задихатися, задуха уві сні

Сон, в якому ви змушені боротися за те, щоб нормально дихати, зазвичай пов’язаний з реальним станом навколишнього середовища, в якій ви спите. Або ж таким чином ваше «я» відображає страх, що загрожує в реальному житті знищити все те, що приносить вам задоволення.

Ті сновидіння, в яких ви захлинається, задихається, відчуваєте задуха, вас душать, вказують, що в реальному житті є щось таке, що пригнічує в вас саме життя. Це можуть бути ваші робота, відносини, якісь життєві обставини, а також якісь люди або ситуація, яку ви не контролюєте.

Іноді задуха уві сні може бути пов’язано з вашою нездатністю виразити себе в реальному житті. За цим може стояти якийсь конфлікт або небажання про щось говорити.

Якщо уві сні ви перебуваєте в задушливій атмосфері, наприклад, де все пуття-рено настільки, що нічим дихати, або заповнене вихлопними газами, — іншими словами, якщо уві сні ви опиняєтеся в забрудненому середовищі існування, то з цього можна зробити висновок про те, що ви вважаєте якісь обставини у своєму реальному житті задушливими, що не дають розкритися вашої індивідуальності.

Або ви вважаєте, що високі вимоги до своєї роботи або способу життя позбавляють вас можливості радіти, вбивають в вас прагнення пізнавати щось нове? Коли уві сні вас хтось душить, то такий сон означає, що в реальному житті вам доводиться стримувати свої почуття.

Оскільки всі наші почуття пов’язані з якимись звуками (наприклад, звуками сміху або плачу), які виходять з горла, то насильницькі дії в області шиї можуть бути спробою задушити ваші емоції. Як би ви не інтерпретували дане сновидіння, наскільки негативним або позитивним не було б чиниться на вас вплив ззовні в реальному житті, таке сновидіння спонукає вас до того, щоб розширювати свої горизонти, докладати зусилля для того, щоб ковтнути свіжого повітря в прямому чи переносному значенні.

Сонник задихатися, задуха, до чого сниться задихатися, задуха уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: