Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник задихатися, задуха, до чого сниться задихатися, задуха уві сні

Сон, в якому ви змушені боротися за те, щоб нормально дихати, зазвичай пов’язаний з реальним станом навколишнього середовища, в якій ви спите. Або ж таким чином ваше «я» відображає страх, що загрожує в реальному житті знищити все те, що приносить вам задоволення.

Ті сновидіння, в яких ви захлинається, задихається, відчуваєте задуха, вас душать, вказують, що в реальному житті є щось таке, що пригнічує в вас саме життя. Це можуть бути ваші робота, відносини, якісь життєві обставини, а також якісь люди або ситуація, яку ви не контролюєте.

Іноді задуха уві сні може бути пов’язано з вашою нездатністю виразити себе в реальному житті. За цим може стояти якийсь конфлікт або небажання про щось говорити.

Якщо уві сні ви перебуваєте в задушливій атмосфері, наприклад, де все пуття-рено настільки, що нічим дихати, або заповнене вихлопними газами, — іншими словами, якщо уві сні ви опиняєтеся в забрудненому середовищі існування, то з цього можна зробити висновок про те, що ви вважаєте якісь обставини у своєму реальному житті задушливими, що не дають розкритися вашої індивідуальності.

Або ви вважаєте, що високі вимоги до своєї роботи або способу життя позбавляють вас можливості радіти, вбивають в вас прагнення пізнавати щось нове? Коли уві сні вас хтось душить, то такий сон означає, що в реальному житті вам доводиться стримувати свої почуття.

Оскільки всі наші почуття пов’язані з якимись звуками (наприклад, звуками сміху або плачу), які виходять з горла, то насильницькі дії в області шиї можуть бути спробою задушити ваші емоції. Як би ви не інтерпретували дане сновидіння, наскільки негативним або позитивним не було б чиниться на вас вплив ззовні в реальному житті, таке сновидіння спонукає вас до того, щоб розширювати свої горизонти, докладати зусилля для того, щоб ковтнути свіжого повітря в прямому чи переносному значенні.

Сонник задихатися, задуха, до чого сниться задихатися, задуха уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: