Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник задихатися, до чого сниться задихатися уві сні

Сонник пропонує кілька варіантів тлумачень,, до чого сниться задихатися. Боротьба за повітря уві сні може бути викликана страхом втратити найдорожче. Що саме — залежить від індивідуальної системи цінностей. Найчастіше трактування стосуються здоров’я, засобів до існування, близьких людей, сенсу життя. Драматичний сюжет спонукає боротися за своє щастя.

Роз’яснення Міллера

В сонник Міллера пророкування,, до чого сниться задихатися, залежить від долі сплячого. Якщо бідолаха гине уві сні, наяву слід приділити увагу збереження майна, в тому числі нерухомого. Благополучне порятунок означає, що цілеспрямованість, відмінне самопочуття і симпатія оточуючих дозволять значно поліпшити матеріальне становище.

Водне середовище

Сонник Шеремінской розповість,, до чого сниться задихатися під водою. Бачити подібне трапляється надмірно практичним людям, яким часом не вистачає емоцій і спонтанності.

Якщо приснилося, що задихається під під водою, в Циганському сонник символ означає ризик підмочити репутацію. Італійський психоаналітик А. Роберті сумнівається в здатності сновидіння долати життєві негаразди.

Снотолкователь Імператора вважає, що бачити себе під водою доводиться в силу фізіологічних причин. Задихаються в воді ті, у кого в дійсності порушений водний баланс в організмі.

У задимленій кімнаті

Задимлене приміщення, в якому важко дихати, часто вказує на несприятливість і навіть згубність навколишнього середовища в реальності. В поясненнях,, до чого сниться задихатися від диму, перераховані найбільш ймовірні фактори.

Сонник Хамідова ототожнює завісу від диму з ризикованим амурних пригодою. Не виключена спалах романтичних почуттів до заклятому ворогові. Паніка уві сні говорить про те, що раптовий роман заподіє страждання.

Іноді сновидец неусвідомлено відчуває, чому наснилося задуха від диму. Лякають думки про те, що власні слабкості можуть призвести до біди, але не вистачає сил взяти себе в руки. Дуже стане в нагоді підтримка близьких.

Якщо приснилося, як димова завіса від пожежі заважає бачити, медіум Хассе обіцяє, що зміни розвіють ілюзії сплячого.

Без видимих ​​причин

Уві сні не завжди вдається бачити, з якої причини утруднене дихання. Сонники пропонують універсальні тлумачення,, до чого сниться сам факт задухи.

 • Відчувати страх від нестачі повітря трапляється, якщо хтось сумує за вам;
 • Коли уві сні важко дихати, наяву щось заважає відкрито висловлювати думки і почуття;
 • Чужі руки чи зашморг на шиї символізують психологічний тиск;
 • Якщо довелося страждати від нестачі повітря на бігу, остерігайтеся сильного противника;
 • Непосильна праця викликає відчуття безвиході, ви «задихаєтеся» від роботи;
 • Якщо приснилося задуха, в реальності вам властиво пригнічений стан.
 • Газова атака

  Якщо примарилося, що в кімнаті нічим дихати від газу, сонник Мандрівника вважає, що сновидець втомився влаштовувати свою долю з постійною оглядкою на думку знайомих.

  Відчувати дискомфорт, задихаючись від газу і його неприємного запаху, доводиться тим, хто наяву несправедливий або надмірно вимогливий до коханої людини.

  Найчастіше сюжет викликане браком фінансових ресурсів, жалем, що немає можливості придбати дорогу річ.

  Летальний результат

  Якщо приснилося задихатися і вмирати, сонник вважає серйозним попередженням. Тлумачення сну вказує на приховані початкові симптоми захворювання або дійсно небезпечну ситуацію, про яку не підозрює сплячий.

  Задихатися і вмирати уві сні доводиться незадовго до неприємної події або шокуючого звістки. Якщо ви так налякані тим, що відбувається уві сні, що не можете кричати і рухатися, не виключено, що ви зазнали магічного впливу.

  Сонник задихатися, до чого сниться задихатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: