Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зарплата, до чого сниться зарплата уві сні

Зарплата завжди викликає радість і дарує гарний настрій, як уві сні, так і наяву. Особливо якщо гроші немаленькі і дають можливість виконати свої бажання. Наснилося зарплата — знак несподіваної удачі. Однак буває і так, що зарплата дарує не радість, а смуток. До чого сниться заробітна плата, чого чекати і до чого готуватися після подібних сновидінь, підкаже сонник.

День зарплати — знак фінансового «Не рівноваги»

Сон, в якому ви отримали велику зарплату — до несподіваного успіху в новій справі. Якщо ви плануєте почати щось нове — відкрити свій магазин або зайнятися сімейним бізнесом — зараз краще для цього час, пророкує сонник Міллера.

Сниться, що ви бухгалтер, який видає людям зарплату — ви будете незадоволені тим, як йдуть ваші справи. Поганого нічого не передбачається, все буде рівно і гладко і саме це буде вас турбувати.

Бачити, що всім дали зарплату, а вам немає — наяву вам доведеться зіткнутися з труднощами при виконанні якоїсь роботи, що негативно відіб’ється на вашому доході, пророкує Місячний сонник.

Підвищення тарифу або Радість вже поруч…

Наснилося, що вам підвищили оклад — до прибутку. Це буде не обов’язково грошовий прибуток, цілком ймовірно, ви дізнаєтеся про свою вагітність (для чоловіків — вагітність коханої жінки) або про швидке материнство доброї знайомої.

Якщо уві сні тільки вам підняли зарплату, а для інших співробітників підвищення тарифу не було — в реальному житті вам вдасться уникнути якихось неприємностей, які масово будуть «сипатися» на оточуючих.

Вважати уві сні гроші, які ви отримали в касі або в банкоматі, і бачити, що їх більше, ніж повинно бути — настає вдалий період, коли те, що ви забажаєте, буде виконуватися. Не пропустіть момент, дає пораду сонник Лоффа.

Зниження окладу як символ розчарування

Сниться, що вам знизили зарплату, тоді як іншим співробітникам підвищили — до розчарування в чомусь або в комусь. Не слід нікому довіряти найближчим часом, щоб зайвий раз не засмучуватися.

Наснилося, що вам і всім іншим співробітникам дали знижену зарплату — вам не слід починати нічого нового, вас чекає провал і, як наслідок, невіра у власні сили, попереджає Весняний сонник.

Бачити сон про те, що вам знизили платню, яке зовсім недавно підняли — будьте обережні, вас можуть підставити ваші конкуренти або навіть компаньйони.

Побачити, що ви отримали зарплату у валюті, і при обміні ви дуже сильно втратили в грошах — в реальному житті настає низка розчарувань, конфліктів і сварок, засмучує сонник Цвєткова.

Штрафи та премії уві сні — веселощі і печалі наяву

Наснилося, що вам видали велику позачергову премію — до веселого проведення часу, разом зі своїми друзями ви проведете незабутні і цікаві вихідні, обіцяє Сучасний сонник.

Бачити уві сні, що з вас зняли премію або оштрафували за щось — до втрати. Бережіть своє майно від втрат і крадіжок.

Сниться, що ви підслухали розмову начальника і бухгалтера про підвищення зарплати, розповіли про це колегам, але замість великих грошей виплатили сущі копійки — в реальному житті таке сновидіння є знаком марних надій і краху планів, засмучує сонник Східних мудреців.

Сонник зарплата, до чого сниться зарплата уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: