Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник застеляти ліжко, до чого сниться застеляти ліжко уві сні

Приснилося ложе вважається символом спокою, інтимних пригод, веселощів, а також хвороби і лінощів. Застеляти ліжко уві сні, обіцяє сонником великі зміни. До чого ще сниться подібне дійство?

Трактування по Міллеру

Застеляти ліжко уві сні, відчуваючи при цьому непереборне бажання лягти на неї і поспати, пояснюється сонником Міллера, схильністю сновидіння йти на поводу у своїх швидкоплинних примх, що дуже сильно позначається на його іміджі і авторитеті.

Участь в сумнівному підприємстві, яке може закінчитися не так вдало, як планувалося — ось,, до чого сниться заправляти чуже ложе.

Про таємниці

Наснилося, що довелося застеляти ліжко покривалом? Значить, спляча людина має в душі якусь таємницю і сильно її береже. Сонник нагадує, що минуле буде завжди переслідувати вас, поки ви не перестанете шкодувати про скоєне.

Збережіть сімейне вогнище

Жінці, бачити, як інша панянка уві сні заправляє покривалом її ліжко, означає, поява суперниці, яка всерйоз намірилася зруйнувати особисте життя сновідіци. Наснилося, що якась дама перестилали ваше ложе — до можливу зраду коханої людини.

Сонник для всієї родини пояснює,, до чого сниться чоловікові красиво заправлена ​​покривалом ліжечко. Таке сновидіння віщає про спокійне і забезпеченого життя, яка буде обтяжувати надлишком спокою і неробства.

Попереду нові відносини

Якщо молодій дівчині доводиться бачити, як вона перестилали своє ліжечко красивим шовковим пледом, згідно Жіночому сонником, означає нове захоплююче знайомство з молодим чоловіком. Будьте пильні, оскільки цей залицяльник може наяву виявитися справжнім ловеласом.

Заміжнім жінкам, подібне нічне бачення, пророкує швидкоплинний пристрасний роман, який швидко закінчиться. Після цього, сновидицей буде довго приховувати свою слабкість, кожен день боячись викриття.

Амурні таємниці

Багатьом буде цікаво дізнатися, як розтлумачує,, до чого сниться застеляти ліжко, доктор Фрейд. Професор вважає, що приснилося дію вказує на тягу сновидіння до сексуальних експериментів. Вас дуже захоплюють заборонені задоволення, але, в той же час лякають тим, що про ваших «витівки» дізнаються оточуючі.

Не піддавайтеся лінощів

Застеляти ліжко уві сні, згідно сонником XXI століття, нагадує про необхідність підбадьоритися, привести себе в тонус. Ваше ленное стан заважає реалізувати свій потенціал.

Домогосподаркам, бачити уві сні недоглянуту, зім’яту постіль, говорить про необхідність привести себе в порядок. Можливо, нинішній обранець давно перестав відчувати потяг, оскільки ви самі перестали бачити в собі жінку.

Де знаходиться ліжечко?

Сонник від А до Я вважає, що тлумачення сну слід шукати в деталях. Так, пригадайте місце, де доводилося застеляти ліжко уві сні:

 • На вулиці — віщує зраду другої половинки, яку розкриють навколишні;
 • У великій кімнаті без меблів — до приїзду гостей;
 • В спальні — до сексуальних утіх;
 • В лікарні, гуртожитку — віщує невдачі, хвороба.
 • В дитячій — до виснажливій праці.
 • Сонник застеляти ліжко, до чого сниться застеляти ліжко уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: