Сонник застрелити людину, до чого сниться застрелити людину уві сні

Застрелити людину уві сні з пістолета, іншого вогнепальної зброї — до досягнення мети. Сонники свідчать про різкі приємних зміни в житті сновидіння. Щоб дізнатися більше,, до чого сниться застрелений, необхідно згадати дрібні деталі і зіставити їх з тлумаченнями сну знаменитих світових провісників.

Доленосні передбачення сонника Міллера

Добрим знаком вбивство вважається в роботах американського психолога Густава Міллера. Його сонник інтерпретує кровопролиття, як багатство, знатність, популярність. Особливо, якщо наснилося, що довелося тримати зброю уві сні особисто. Визначити,, до чого сниться застрелити людину, можна по дрібним супутнім деталей уві сні:

 • Вбити улюбленого з пістолета — до довгоочікуваного примирення;
 • Стати жертвою — до зустрічі з друзями дитинства;
 • Цілитися, але не потрапити — до тимчасових невдач;
 • Бачити масові розстріли — до перестановок на роботі.
 • Чи не вдавайтеся в інтриги

  Якщо приснилося, що вам заплатили за те, щоб застрелити людини, чекайте кризи. Сновидіння означає депресивний стан, невдоволення собою, загострене почуття провини. Сонники рекомендують змінити обстановку, відпочити, звернутися до духовних практик.

  Швидкі зміни чорних і білих смуг, небезпечні авантюри, програші в азартних іграх, агресивність до близьких — саме те,, до чого сниться застрелити людину, або бачити кровопролиття на власні очі. У найближчі дні астрологи і провидці рекомендують не приймати доленосних рішень, не нав’язувати свою точку зору оточуючим.

  Попереду період романтики

  Застрелити людину уві сні — те ж саме, що домогтися його прихильності. Особливо добре, якщо приснився об’єкт давнього жадання. Молодим людям сонники обіцяють можливість підкорити якомога більше дамських сердець за короткий проміжок.

  Відомий провісник Нострадамус добре пояснює, до чого сняться збройові розборки з друзями. Виявляється, належить давня зустріч зі шкільними товаришами або колишніми сусідами по вулиці. Бачити друга застреленим — до спільного бурхливому проведення часу, далеких подорожей, відряджень.

  Пора пожинати плоди

  Спостерігати уві сні, як хтось застрелився з пістолета — сприятливий символ. Сновидіння означає, що ви стрімко наближаєтеся до своєї мети. Сонники обіцяють появу помічників, які зроблять за вас більшу частину роботи. Багато проблем в цей період відпадуть самі собою.

  Якщо приснилося, що застрелився близька людина — чекайте швидкого визнання його успіхів, індивідуальних переваг. Навколишні будуть в захваті від особистих досягнень застреленого. Намагайтеся в цей період, зробити якомога більше справ — всі розпочаті проекти принесуть хороший прибуток, розкриють нові таланти.

  Сонник застрелити людину, до чого сниться застрелити людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: