Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник застрелити людину, до чого сниться застрелити людину уві сні

Застрелити людину уві сні з пістолета, іншого вогнепальної зброї — до досягнення мети. Сонники свідчать про різкі приємних зміни в житті сновидіння. Щоб дізнатися більше,, до чого сниться застрелений, необхідно згадати дрібні деталі і зіставити їх з тлумаченнями сну знаменитих світових провісників.

Доленосні передбачення сонника Міллера

Добрим знаком вбивство вважається в роботах американського психолога Густава Міллера. Його сонник інтерпретує кровопролиття, як багатство, знатність, популярність. Особливо, якщо наснилося, що довелося тримати зброю уві сні особисто. Визначити,, до чого сниться застрелити людину, можна по дрібним супутнім деталей уві сні:

 • Вбити улюбленого з пістолета — до довгоочікуваного примирення;
 • Стати жертвою — до зустрічі з друзями дитинства;
 • Цілитися, але не потрапити — до тимчасових невдач;
 • Бачити масові розстріли — до перестановок на роботі.
 • Чи не вдавайтеся в інтриги

  Якщо приснилося, що вам заплатили за те, щоб застрелити людини, чекайте кризи. Сновидіння означає депресивний стан, невдоволення собою, загострене почуття провини. Сонники рекомендують змінити обстановку, відпочити, звернутися до духовних практик.

  Швидкі зміни чорних і білих смуг, небезпечні авантюри, програші в азартних іграх, агресивність до близьких — саме те,, до чого сниться застрелити людину, або бачити кровопролиття на власні очі. У найближчі дні астрологи і провидці рекомендують не приймати доленосних рішень, не нав’язувати свою точку зору оточуючим.

  Попереду період романтики

  Застрелити людину уві сні — те ж саме, що домогтися його прихильності. Особливо добре, якщо приснився об’єкт давнього жадання. Молодим людям сонники обіцяють можливість підкорити якомога більше дамських сердець за короткий проміжок.

  Відомий провісник Нострадамус добре пояснює, до чого сняться збройові розборки з друзями. Виявляється, належить давня зустріч зі шкільними товаришами або колишніми сусідами по вулиці. Бачити друга застреленим — до спільного бурхливому проведення часу, далеких подорожей, відряджень.

  Пора пожинати плоди

  Спостерігати уві сні, як хтось застрелився з пістолета — сприятливий символ. Сновидіння означає, що ви стрімко наближаєтеся до своєї мети. Сонники обіцяють появу помічників, які зроблять за вас більшу частину роботи. Багато проблем в цей період відпадуть самі собою.

  Якщо приснилося, що застрелився близька людина — чекайте швидкого визнання його успіхів, індивідуальних переваг. Навколишні будуть в захваті від особистих досягнень застреленого. Намагайтеся в цей період, зробити якомога більше справ — всі розпочаті проекти принесуть хороший прибуток, розкриють нові таланти.

  Сонник застрелити людину, до чого сниться застрелити людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: