Сонник засохлі квіти, до чого сниться засохлі квіти уві сні

Сонник роз’яснює, до чого сняться засохлі квіти, провіщаючи неприємності, конфлікти, розставання. Бачити кімнатні квіточки зів’ялими уві сні, означає напружену домашню атмосферу, проблеми у взаєминах з домочадцями.

Міллер: про перспективи і розчарування

Міллер приснилися засохлі квіти асоціює з похмурими перспективами і розчаруваннями. Бачити увядающие рослини в горщиках, віщає про втрату великої суми грошей. Поливати їх уві сні, означає, що оптимізм і сила волі сплячої персони дозволить легко подолати життєві труднощі.

Подробиці: які квіточки зів’яли?

Загалом сонник тлумачення сну пов’язано з видом квітки, який засох. Так, бачити зів’ялими:

 • Троянди — попереджають про важку хворобу дорогої людини;
 • Тюльпани — віщають про неминучу сварку зі своєю половиною;
 • Орхідеї — до зради, нещирості партнера;
 • Лілії — обіцяють розставання з коханою людиною;
 • Соняшник — сповіщають про прихованою образі;
 • Ромашки — пророкують обмануті надії;
 • Гвоздики — вказують на страх, переживання, втрати;
 • Декоративні в горщиках — передбачають нестандартну ситуацію.
 • Готуйтеся до боротьби!

  Букет засохлих квітів, подарований коханим уві сні, передвіщає сварки і навіть розрив відносин з другою половинкою. Наснилося, що такий букет подарував знайомий чоловік, значить, доведеться відстоювати свій авторитет серед оточуючих.

  Також, приснився епізод може вказувати на негативне ставлення персонажа до сплячої персони, його бажання нашкодити або маніпулювати сновидцем.

  Кімнатний квітка в горщику, який трохи прив’янули, відображає тимчасову втрату контролю над ситуацією через особистих негараздів. Поливати його уві сні, значить, наяву, зробити все можливе, щоб уникнути втрат.

  Побережіть себе!

  Діловим людям сонник радить зробити невелику перерву в роботі, тлумачачи, до чого сняться засохлі квіти. Бачити в своєму будинку сухі кімнатні квіти, означає погіршення самопочуття близької людини.

  Молодій жінці Східний сонник радить ретельно стежити за своїм жіночим здоров’ям, пояснюючи, до чого сняться увянувшее орхідеї. Дамам у віці сновидіння говорить про наближення менопаузи.

  Забудьте про ілюзій!

  Молодій дівчині, якій довелося отримати від чоловіка засохлі квіти, сонник Закоханих говорить про марних надіях на щасливе майбутнє з персонажем. Наснилося, що рослини в’януть на очах, віщає про розчарування, здатних привести до депресії.

  Ви все вирішите!

  Сучасний суміщений сонник передрікає вдале рішення давнього тривалого питання, роз’яснюючи, до чого сняться сухі лікарські трави. Ситуація, яка в реальності доставила вам чимало клопоту, незабаром вирішитися сама по собі.

  Тим, кому уві сні пощастило полити в вазонах сухі квіти, снотолкователь пророкує вдале завершення виникли неприємностей, за допомогою проявленого такту і рішучості.

  Сонник засохлі квіти, до чого сниться засохлі квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: