Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник запонки, до чого сниться запонки уві сні

Запонки уві сні символізують гординю, зарозумілість і зарозумілість самого сновидіння або оточуючих його людей. До чого сниться цей різновид застібок для одягу? Сонник дасть детальну характеристику з урахуванням додаткових нюансів.

За Міллеру

До чого сняться запонки взагалі? Сонник Міллера переконаний, що вам доведеться сильно постаратися, щоб потішити своє самолюбство.

Ваш вибір?

Бачити дуже дорогі вироби з діамантами означає, що ви проведете час в компанії кращих друзів або ж пізнаєте життя, наповнену шиком і розкішшю. Тлумачення сну безпосередньо залежить від власних уподобань.

Якщо чоловікові наснилися запонки, то йому належить займатися організацією якогось справи або заходи. І це потребуватиме великої відповідальності і точності.

Уві сні трапилося надягати срібні вироби? Рада сонника: зверніть увагу на поточні справи, в них з’являться несподівані складності.

Блискучі перспективи!

До чого сняться золоті запонки? Цей образ особливо хороший для творчих людей. Він обіцяє неймовірні успіхи і визнання суспільства в обраному напрямку, а також цілий сплеск приголомшливих ідей і осяянь.

Іноді золоті гудзики обіцяють вигідну угоду і гідний, хоча і не особливо щасливий шлюб. Якщо жінці наснилося витончені штучки на чоловікові, то вона зустріне пристойну людину і зав’яже з ним тривалі і цілком щасливі відносини.

Використовуйте з розумом!

До чого ще сняться оригінальні і дорогі запонки? Сонник пророкує обставини, грамотне використання яких дасть можливість забезпечити гідне становище і процвітання на довгий термін. Ви зможете значно просунутися в кар’єрі, укласти довгострокову угоду або знайти нове джерело прибутку.

Наснилося, що ви втратили дорогущую штучку і сильно засмутилися? На жаль, будьте готові до втрат, збитків і загальним невдачі.

Як отримали?

Взагалі бачити в ночі запонки добре. Це означає, що скоро ваші старання неодмінно зацінують гідно. Однак сонник попереджає: постарайтеся не занадто заноситися, інакше буде неминуче падіння з Олімпу.

Згадайте, як саме вдалося отримати зазначені предмети уві сні і що робили з ними.

 • Купити — знайшли свою мету.
 • Знайти — сюрприз.
 • Отримати в дар — обмеження волі.
 • Носити — реалізація честолюбних задумів.
 • Одягати — отримання посади.
 • Застібати — новий роман.
 • Готуйтеся!

  Наснилося, що запонки більше нагадували залізні кайдани? На жаль, ви сонник підозрює, що ви потрапили в залежність, і попереду жорстока боротьба за свою свободу.

  Якщо ж штучки зроблені з дорогоцінних металів то це швидше за натяк на любовний, а тому добровільний полон. З огляду на це втрата застібок уві сні обіцяє неодмінна розставання з обранцем.

  Розкіш чи втрати?

  Наснилися великі і оригінальні запонки? Чи зможете відпочити в дорогому і престижному закладі буквально серед еліти. Сонник стверджує: дорогоцінні вироби уві сні символізують стабільний достаток і навіть розкіш.

  Бачити дешеві і некрасиві застібки — гірше. Вас чекають розчарування і втрати. Якщо уві сні на одязі виявилися різні запонки, то доведеться робити вибір між матеріальними і духовними цінностями.

  Сонник запонки, до чого сниться запонки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: