Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зарізати, до чого сниться зарізати уві сні

Якщо уві сні вам довелося когось зарізати, то, на думку сонників, такий сюжет говорить про те, що ваш характер не такий поступливий, як вам хотілося б. Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться подібне бачення, пригадайте, кого саме ви зарізали і з якою метою.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера підказує, якщо жінці наснилося, що вона зарізала коханої людини або чоловіка, то це до сварки з коханим.

Уві сні ви намагалися зарізати себе? Хтось втягне вас у дуже небезпечну аферу. Не піддавайтеся спокусі, рекомендує тлумач.

Різати свиню: Від боротьби до прибутку

До чого сниться мрія, в якій ви вирішили заколоти свиню, підкаже сонник Лонго: хтось спробує вам нашкодити, але ви зумієте обчислити недруга і дати йому відсіч. Однак врахуйте, якщо свиню було не просто заколоти, бо він тікала або нападала, то боротьба видасться важкою.

А ось Слов’янський сонник, розглядаючи, що обіцяє забій порося, пророкує прибуток і благополуччя. Гроші поллються до вас річкою, якщо уві сні ви бачите, як з зарізаного поросяти витікає кров.

Зарізана корівка, як символ розпачу

Бачити уві сні себе з ножем у горла корови — символ розпачу. Ви дуже хочете щось змінити у своїй долі, але обставини змушують вас йти на крайні заходи. Особливо складно буде справлятися з труднощами, якщо ніж тремтів у вас в руці, підказує сонник пастора Лоффа.

Циганський тлумач ж, мрію, в якій ви вирішили забити корову, трактує, як сигнал про втрату дружніх відносин з близькою людиною. Бачите уві сні, що ткнули ножем в серце корівку? Будьте обачні у вчинках, інакше один вважатиме ваші дії зрадою.

Забій свійської худоби — ознака неприємних моментів

Наснилося, що ви хотіли зарізати барана? Це означає, що ви розумієте, наскільки впертим можете бути. А якщо уві сні ви хотіли зарізати козу, то не варто розповідати комусь свої плани — вони можуть не здійснитися.

Хотіли уві сні заколоти кінь? Даний сюжет не обіцяє нічого позитивного, особливо якщо уві сні ви все ж здійснили свій задум, а значить він — проблеми на роботі.

Сільськогосподарська птиця: Змінювати чи змінюватися?

Мрії, в яких вам довелося різати свою курку, пророкують сльози і печаль через зраду коханого чоловіка. А якщо наснилося, що ви зловили чужу курку, то це символ вашого «ходіння наліво», пояснює Англійська сонник.

Різати півня — символ того, що вас не влаштовує те, що про вас говорять інші. Хочете все змінити, почніть з себе, рекомендує тлумач.

Домашні улюбленці: І в радості, і в печалі

Чи не порадує тлумачення сну того, хто уві сні бачив, як він зарізав собаку. Ви зробите настільки низький і підлий вчинок, що від вас відвернутися навіть деякі з друзів. А ось, вбити скаженого собаку — знак викриття мнимого одного, пророкує сонник Медеї.

До чого сниться зарізати кішку? До розправі над ворогами. Прирізали уві сні співочого птаха — чекайте поганих новин. А якщо наснилося, що ви прирізали хом’ячка, то в реальності вам варто подбати про те, щоб ваші секрети не стали надбання громадськості.

Прирізати людини — Уникайте негативу

Якщо ви побажаєте з’ясувати, до чого сниться, що ви зарізали людину, то пригадайте, кого саме і за яких обставин, рекомендують сонники.

Так, наприклад, зарізати чоловіка, який нападав на дівчину — до позбавлення від страхів і комплексів. Прирізали чоловіка випадково? Погані звички можуть ускладнити вам життя.

Наснилося, що ви зарізали бандита, побачивши у нього в руках ніж з кров’ю? Ви переживаєте через проблеми родича. А ось, вбивство ворога — знак примирення з ним в реальності.

За визначенням сонника Мандрівника, штрикнути ножем в спину друга або батька позначає вчинення підлості по відношенню до рідної людини. А ось, зарізати дитину або немовляти — ознака того, що ви прагнете позбутися негативу.

Захищатися від дикого звіра

До чого сниться, що ви зарізали дика тварина, нападає на вас? Сонники без праці роз’яснять. Ось, наприклад, так:

 • Ведмедя — до позбавлення від сильного суперника;
 • Вовка — ви зумієте знайти вихід зі складної ситуації;
 • Лисицю — будете хитрувати і лукавити, але вас викриють;
 • Крокодила — позбудетеся від обманщика;
 • Змію — вам буде важко знайти вірне рішення.
 • Сонник зарізати, до чого сниться зарізати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: