Сонник заплутані волосся, до чого сниться заплутані волосся уві сні

До чого сняться заплутані волосся? Сонник вказує: вони провіщають проблеми, перешкоди в справах, бізнесі, сімейні негаразди, чвари. Якщо намагалися привести їх у порядок уві сні — будете вживати дії для налагодження ситуації.

Роздори, проблеми в родині і справах

Приснилося бачення вказує: попереду підстерігають непорозуміння, сварки, конфлікти в сімейному житті.

Бачити заплутані волосся на голові уві сні означає: почнуться проблеми на діловому терені, з’являться перешкоди для реалізації планів.

Також сновидіння, коли на голові безлад, віщує, за сонником: хід справ стане заплутаним, виникне тяганина, через що налагоджені і нові проекти призведуть до невдачі, стануть приносити збитки.

Ви намагатиметеся залагодити складності

До чого сниться розчісувати сплутані пасма на голові? Наяву ви намагаєтеся залагодити неприємності. Якщо вдалося привести зачіску в порядок — значить, зможете виправити складності. Якщо ні — на жаль, зусилля не принесуть результату.

Розчісувати уві сні заплутані волосся віщує: сновидицей збирається впорядкувати свої думки, проаналізувати вчинки, переосмислити поточні справи.

Наснилося робити це перед дзеркалом? Ви хочете розібратися в ситуації, яка склалася, причини її виникнення.

Складнощі при досягненні мети, плутанина на особистому фронті

Бачили, ніби у вас були заплутані волосся? Наяву досягти успіху, добробуту буде складно. Доведеться витратити багато часу і сил.

Уві сні довелося бути зі скуйовдженим довгими пасмами? Сонник Фрейда пояснює: в статевого життя настане плутанина, почнуться негаразди.

Постарайтеся уникнути обману, зробити вірний вибір

Наснилося бути з заплутаними локонами? Це означає: незабаром відчуєте почуття жалю, сорому за свої минулі вчинки.

До чого сниться чоловікові бачити у себе кучеряве волосся в безладі? Сонник повідомляє: він обдурить близької людини. Однак треба пам’ятати: обман коли-небудь розкриється, і ви можете втратити його довіру.

Жінці таке бачення уві сні обіцяє спокуса, перед яким виявиться складно встояти. Слід постаратися побороти цю спокусу і при спірній ситуації зробити правильний вибір.

Якого кольору вони були?

Тлумачення сну також враховує колір волосся:

 • Чорні — вас можуть втягнути в сумнівні справи;
 • Руді — до обману;
 • Каштанові — невдачі на роботі;
 • Світлі — ускладнення дружніх відносин;
 • Сиві — попереду складні випробування;
 • Різнокольорові — потрібно зробити нелегкий вибір.
 • Сонник Міллера: треба попрацювати над своїм характером

  До чого сниться жінці, ніби вона не може розчесати свої заплутані волосся? Бачення сигналізує: їй потрібно приборкати норовливий характер, стати більш поступливою і терпиміше ставитися до оточуючих.

  Виникнуть труднощі через кого-то

  Наснилося бачити їх у кого-то? Згідно сонником, при вирішенні важливих справ виникнуть труднощі через іншу людину. Можливо, недруги рішуче налаштовані завдати вам шкоди. Не потрібно втрачати цілеспрямованості, дійте активно — тоді зможете довести до кінця свої проекти.

  Заплутані волосся уві сні також обіцяють невдачу на любовному фронті. Можливо, з’явиться більше успішний суперник (суперниця).

  Сонник заплутані волосся, до чого сниться заплутані волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: