Сонник заправляти ліжко, до чого сниться заправляти ліжко уві сні

До чого сниться заправляти ліжко? Сонник трактує цей сюжет неоднозначно. Бачення уві сні може передвіщати стабільність, успіх, довгоочікуваний відпочинок, любовну пригоду. Є також інші інтерпретації: неприємності, образи, можливість допустити кілька помилок.

Позбавлення від хвороби, впевненість в собі

Акуратно заправляти ліжко уві сні віщує впевненість і спокій за майбутні справи. Чітко розплануйте свої дії — це принесе успіх.

До чого сниться такий сюжет хворому? Сонник стверджує: він несе вельми добрий знак. Хвороба відступить і людина незабаром видужає.

Стабільність, можливість відпочити

Приснилося бачення обіцяє сновидцу вдале завершення тривог, турбот. В особистому житті і справах настане стабільність. Бачити вже застелену ліжко означає спокійне життя, відсутність загрози, безпеку.

Застеляти її уві сні, розгладжувати складочки, збивати і розкладати подушки — відмінне знамення. Сонник обіцяє: попереду довгоочікувану відпустку, коли здійсниться запланована поїздка, подорож, відвідування цікавих місць.

Складнощі у взаєминах

Бачити, ніби ви зробили це неакуратно або не так, як треба — з’являться проблеми в любовних відносинах, серйозні непорозуміння з партнером.

Сонник стверджує: для чоловіка заправляти ліжко уві сні — сигнал про те, що йому призначена інша жінка, тому зв’язок, яка у нього є зараз, незабаром закінчиться розлученням.

Можливе й інше тлумачення сну: наяву належить якесь заняття, яке сплячий приховає від рідних. Якщо це сюрприз, призначений для них, то все в порядку. Коли ж хочеться зберегти таємно якась пригода — важливо не проговоритися до того, як воно втратить свою актуальність.

Приємні турботи, несподіване багатство

Також приснилося бачення уві сні часто обіцяє приємні клопоти. Можливо, треба буде готуватися до організації сімейного торжества або допомагати друзям, рідним в їх турботи.

Цікава інтерпретація у сюжету, коли сплячий, застеливши ліжко білосніжним свіжим білизною, приймає в цій кімнаті гостей. Сонник дає таке трактування: незабаром людина несподівано розбагатіє.

Поява нового коханця

До чого сниться молодій дівчині заправляти ліжко шикарним, багато розшитим або новим білизною? Це означає: настає сприятливий період для укладення шлюбу, можна приймати пропозицію і планувати весілля.

Жінці бачити такий сюжет віщує, за сонником, поява нового симпатичного і досвідченого коханця, з яким у неї зав’яжуться тривалі відносини.

Чим застеляли?

Довелося заправляти ліжко уві сні:

 • Чистим білим білизною — належить відпочинок, розслаблення;
 • Красивим (кольоровим або з малюнком) — попереду чуттєві задоволення;
 • Брудним — вас чекають образи, неприємності;
 • Звичайним покривалом — допустите відразу кілька помилок.
 • Жінці застеляти її ковдрою обіцяє дуже приємне інтимне пригода. Чоловікові приснилося передвіщає початок нової цікавої роботи, підприємства.

  До чого сниться діловим людям застеляти її красивим покривалом? Починання підуть добре, торгові угоди виявляться досить вдалими.

  Сонник Міллера

  Дівчині наснилося заправляти ліжко? Сновидіння означає: попереду романтичне знайомство, поява шанувальника, з яким вона приємно проведе час.

  Сонник заправляти ліжко, до чого сниться заправляти ліжко уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: