Сонник заплітати волосся в косу, до чого сниться заплітати волосся в косу уві сні

Красива і чепурна шевелюра уві сні вважається символом краси, сили, забезпеченого і щасливого майбутнього. А ось те,, до чого сниться заплітати волосся в косу, інтерпретується багатьма сонниками по-різному. Для тлумачення сну, важливо враховувати стан пасом, їх довжину і персону, яка робить таку зачіску.

Бережіться інтриг

У дворянському сонник описано,, до чого сниться заплітати волосся в косу. Приснилося дію символізує підступність, хитрі задуми, продуманість, далекоглядність. Чоловікові, бачити, як жінка заплітає уві сні косички, означає, що в реальній дійсності якась дама плете інтриги, намагаючись дістати сновидіння в свої мережі. Жінці, особливо заміжньої, подібне сновидіння вказує на наявність суперниці, здатної зруйнувати сім’ю.

Прийшов час налагоджувати життя

За версією Жіночої сонника, плести уві сні косички, означає, що прийшов час для налагодження «мостів». Це сприятливий період для розгладження конфліктів, стабілізації відносин в сім’ї та на роботі. Наснилося, що заплітають вас — до пліток і інтриг. Постарайтеся бути вище і розумніше своїх опонентів, уникаючи емоційних сплесків і обопільних образ.

Амур зовсім близько

Езотерики пояснюють,, до чого сниться робити таку зачіску, передвістям швидкого заміжжя для неодружених людей. Заміжнім же, бачити, як розплітає, розчісують і знову сплітають довге волосся в косу, віщає про тривалому розставанні з другою половинкою або навіть розлучення.

Любовні пригоди

У біблійному сонник Азара, нічне бачення, в якому ви довгу шевелюру переплітаються в косички, вважається передвістям любовних пригод. Заплітають вас уві сні — незабаром чекайте запрошення на побачення, яке, швидше за все, закінчиться в ліжку. Якщо ж ця дія поєднується з розчісуванням довгих пасом, значить, в реальному часі чекайте запрошення на романтичну подорож, під час якого, попутник запропонує вам руку і серце.

Поміняйте ставлення до ситуації

У нумерологічних тлумачі, приснився картинка, в якій ви укладаєте локони комусь, говорить про вашу непрактичність, незрілості, зайвому оптимізмі. Якщо уві сні ви важко і незграбно справляєтеся з пасмами, значить, в реальності, недовіру колег і домочадців до вас цілком зрозуміло і виправдано. Постарайтеся серйозно ставитися до своїх обов’язків і роботі, яку виконуєте.

Наснилося, що вам без особливих зусиль вдається впоратися з прядками — ви схилите на свою сторону опонента. Сновидіння, в якому вам не вдалася зачіска, обіцяє наяву різкі зміни.

Сонник Міллера: трактування

Психолог Міллер, в своєму сонник пояснює,, до чого сниться сплітати пасма в косу, підступними задумами опонентів і недругів. Чоловікові, бачити такий образ говорить про нещирість другої половинки, жінці — про наявність суперниці, яка давно втерлася в довіру.

Деталі сновидіння

Сучасний суміщений сонник трактує подібне нічне бачення виходячи з образу персонажа, якому довелося заплітати волосся в косу. так:

 • Сплітати волоссячко уві сні своїй дитині, пояснюється хвилюванням про своє потомство;
 • Займатися шевелюрою подруги або сестри — до весілля персонажа;
 • Укладати пасма ворогові — до повної поразки супротивника;
 • Заплітати волосся в косу незнайомому персонажу протилежної статі — до любовного захоплення.
 • Сонник заплітати волосся в косу, до чого сниться заплітати волосся в косу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: