Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник запізнитися на літак, до чого сниться запізнитися на літак уві сні

Для запізнення уві сні на літак може бути безліч причин, але сонники не приймають їх до уваги. В даному випадку для них важливий підсумок, а він однозначно вказує, що сновидець не прагне до змін. До чого сниться ця подія? Відомі психологи і віщуни дають переконливі інтерпретації та поради.

Запізнення

До чого сниться повітряний лайнер? Вам пора помандрувати, опинитися в незнайомій обстановці, подалі від будинку. Але якщо наснилося запізнення на літак, це говорить не про об’єктивні перешкоди, а про те, що ви важкі на підйом.

Фрейд інтерпретує політ уві сні, як участь в статевому акті, запізнення на літак відображає комплекси в інтимній сфері, відсутність повноцінного сексуального життя.

До чого сниться відбувся рейс? Сновидіння про запізнення на літак відображає необхідність ухвалення важких рішень. Як і раніше, ви будете знаходити причини, щоб залишити все «як є» — і пропустіть момент, коли з’явиться реальна можливість змінити все на краще — в особистому житті або на службі.

Не виключено, що позначається втома і пригніченість — як наслідок відсутності підтримки. Поділіться своїм тягарем — не бійтеся звертатися за допомогою до друзів і близьким.

Виліт літака

Наснилося запізнення на літак, який вже вирулює на злітну смугу — сонник Ванги закликає людини захистити себе від людей, які заважають творчому розвитку.

За сонником Міллера, бачити уві сні, як лайнер злітає в небо без сновідіци — означає перенесення наміченої весілля, або її скасування. Так само невдаха пасажир не схильний ризикувати і вважає за краще «синицю в руках», а не «журавля в небі». Сонник Для стерви пророкує, що в разі запізнення на літак уві сні, вигідна справа не принесе прибутку.

Сонник Ванги пророкує, що незабаром відбудуться події, які змінять долю. Бачити лайнер уві сні злітає в небо — знак, що скоро зустрінете свою половинку. Також сонник Ванги пророкує, що знайдете несподіваний спосіб заробітку.

Багаж полетів

Уві сні бачити зібрані в дорогу валізи символізує той час, який ви витрачали, допомагаючи іншим.

Наснилося, що вони полетіли без вас: за сонником Міллера, це обіцяє сварки з чоловіком або невдалу гру на біржі. У неодружених людей зірветься давно запланована заручини. Крім того, сонник Міллера зазначає, що така втрата символізує звільнення від обтяжливих турбот.

Фрейд інтерпретує багаж, як інтимні подробиці, які ви тримаєте в секреті. До чого сниться втратити його? Відомий психіатр вважає, що оточуючим стане доступна інформація про ваше особисте життя. Наснилося, що він загублений — це передвістя розриву з нинішнім партнером.

Лоффа розглядає поклажу, як духовний багаж, його втрата — символ перегляду духовних пріоритетів, відмова від колишніх поглядів. У вас є шанс звільнитися від комплексів і помилкового моралізму, що заважають розвиватися особистості.

Годинники підвели

Якщо, змирившись уві сні з запізненням на літак, ви з гіркотою дивіться на годинник, в бізнесі вас обійдуть конкуренти.

Чоловікові наснилося, що я не встиг, тому, що вони зламалися — йому загрожують проблеми з потенцією. Дивились на годинник і не бачили циферблата — за Нострадамусом, це віщує небезпеку. Орієнтувалися по башенним — відмовитеся від звичного укладу життя.

Сонник запізнитися на літак, до чого сниться запізнитися на літак уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: