Сонник запізнитися на літак, до чого сниться запізнитися на літак уві сні

Для запізнення уві сні на літак може бути безліч причин, але сонники не приймають їх до уваги. В даному випадку для них важливий підсумок, а він однозначно вказує, що сновидець не прагне до змін. До чого сниться ця подія? Відомі психологи і віщуни дають переконливі інтерпретації та поради.

Запізнення

До чого сниться повітряний лайнер? Вам пора помандрувати, опинитися в незнайомій обстановці, подалі від будинку. Але якщо наснилося запізнення на літак, це говорить не про об’єктивні перешкоди, а про те, що ви важкі на підйом.

Фрейд інтерпретує політ уві сні, як участь в статевому акті, запізнення на літак відображає комплекси в інтимній сфері, відсутність повноцінного сексуального життя.

До чого сниться відбувся рейс? Сновидіння про запізнення на літак відображає необхідність ухвалення важких рішень. Як і раніше, ви будете знаходити причини, щоб залишити все «як є» — і пропустіть момент, коли з’явиться реальна можливість змінити все на краще — в особистому житті або на службі.

Не виключено, що позначається втома і пригніченість — як наслідок відсутності підтримки. Поділіться своїм тягарем — не бійтеся звертатися за допомогою до друзів і близьким.

Виліт літака

Наснилося запізнення на літак, який вже вирулює на злітну смугу — сонник Ванги закликає людини захистити себе від людей, які заважають творчому розвитку.

За сонником Міллера, бачити уві сні, як лайнер злітає в небо без сновідіци — означає перенесення наміченої весілля, або її скасування. Так само невдаха пасажир не схильний ризикувати і вважає за краще «синицю в руках», а не «журавля в небі». Сонник Для стерви пророкує, що в разі запізнення на літак уві сні, вигідна справа не принесе прибутку.

Сонник Ванги пророкує, що незабаром відбудуться події, які змінять долю. Бачити лайнер уві сні злітає в небо — знак, що скоро зустрінете свою половинку. Також сонник Ванги пророкує, що знайдете несподіваний спосіб заробітку.

Багаж полетів

Уві сні бачити зібрані в дорогу валізи символізує той час, який ви витрачали, допомагаючи іншим.

Наснилося, що вони полетіли без вас: за сонником Міллера, це обіцяє сварки з чоловіком або невдалу гру на біржі. У неодружених людей зірветься давно запланована заручини. Крім того, сонник Міллера зазначає, що така втрата символізує звільнення від обтяжливих турбот.

Фрейд інтерпретує багаж, як інтимні подробиці, які ви тримаєте в секреті. До чого сниться втратити його? Відомий психіатр вважає, що оточуючим стане доступна інформація про ваше особисте життя. Наснилося, що він загублений — це передвістя розриву з нинішнім партнером.

Лоффа розглядає поклажу, як духовний багаж, його втрата — символ перегляду духовних пріоритетів, відмова від колишніх поглядів. У вас є шанс звільнитися від комплексів і помилкового моралізму, що заважають розвиватися особистості.

Годинники підвели

Якщо, змирившись уві сні з запізненням на літак, ви з гіркотою дивіться на годинник, в бізнесі вас обійдуть конкуренти.

Чоловікові наснилося, що я не встиг, тому, що вони зламалися — йому загрожують проблеми з потенцією. Дивились на годинник і не бачили циферблата — за Нострадамусом, це віщує небезпеку. Орієнтувалися по башенним — відмовитеся від звичного укладу життя.

Сонник запізнитися на літак, до чого сниться запізнитися на літак уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: