Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заметіль, до чого сниться заметіль уві сні

Заметіль — красиве, але суворе явище. І краще спостерігати за нею з вікна теплої затишної квартири або уві сні. До чого сниться подібне сновидіння, і про що попереджає воно сплячої людини, знають сонники. Хочете знати і ви? Немає нічого простіше: згадайте свій сон в подробицях і загляньте в сонник!

«Замела доріжки, закрутила…»

Бачити уві сні заметіль — символ швидких змін в житті, на думку більшості відомих тлумачів сновидінь. А які конкретно будуть зміни, залежить від усіх подробиць сну.

Сниться, що розбушувалася за вікном завірюха намела на вулиці снігу по самі дахи будинків — в реальності конкуренти хочуть вам «накинути на очі пелену». Вони навмисно підсовують вам недостовірну інформацію. Будьте напоготові, попереджає Місячний сонник.

Сильна непроглядна заметіль — знак того, що ви марно шукайте вихід з неприємної ситуації, в яку потрапили. Самі ви не впораєтеся, зверніться за допомогою до одного.

Наснилося, що ви не можете вийти з дому після хуртовини, так як все завалено величезними кучугурами — над вами нависне загроза банкрутства або великих фінансових втрат, попереджає сонник Міллера.

«Зима розкрила снігові обійми…»

Сниться, що ви потрапили в пургу і не знаєте, як вибратися — не чекайте легких перемог в боротьбі з конкурентами. Щоб вийти переможцем, доведеться витратити чимало сил і енергії.

Наснилося, що заметіль застала вас в дорозі, але ви знайшли місце, де можна сховатися від негоди — всупереч усім сумним прогнозам, вам вдасться впоратися з труднощами легко і без зайвих зусиль, радує Осінній сонник.

Бачити уві сні, що заметіль, яка застала вас на вулиці, валить вас з ніг і обліплюють снігом особа — будьте готові до того, що вас зрадить близька людина.

А нам буря дарма!

Наснилося, що ви потрапили в заметіль, але вона не завдає вам шкоди, а просто паморочиться навколо вас — незабаром ви опинитеся в центрі скандалу, який, однак, вас не торкнеться. Щоб пророцтво збулося, постарайтеся найближчим часом не давати приводу для пересудів.

Сниться, що ви допомогли пройти комусь крізь сильну завірюху — як і уві сні, так і наяву, ви допоможете комусь впоратися з труднощами.

Винести з бурану загублених тварин — до перемоги над своїми комплексами і страхами, пророкує сонник Східних мудреців.

Бачити сон, в якому ви лежите на снігу і спостерігаєте, як мете заметіль — до здійснення бажань і реалізації, здавалося б, безперспективних планів.

Уві сні сильна завірюха підхопила вас і несе над землею — вас чекає незабутній і запаморочливий любовний роман, обіцяє сонник Міллера.

«А за вікном нельотна погода…»

Наснилося, що ви спостерігаєте за хуртовиною через вікно автомобіля — знак того, що пора зайнятися вирішенням проблем, які ви відкладали на потім. Зараз найкращий для цього час.

Чекати літака, сидячи в аеропорту і чекаючи закінчення хуртовини — дрібні невдачі можуть стати серйозними перешкодами у здійсненні ваших планів, попереджає Місячний сонник.

Наснилося, що ви стали свідком почалася жарким літом хуртовини — все, що ви задумали, здійсниться, але не зовсім так, як ви того хотіли. Однак ви залишитеся задоволені результатом.

«Сніг кружляє, літає, літає…»

Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як кружляють в повітрі великі сніжинки поступово нарощують темп і переходять в сильну заметіль — вам терміново потрібно внести в своє життя щось новеньке: почуття, відчуття, захоплення, звички, дає пораду сонник Хассе.

Якщо уві сні заметіль раптом різко припинилася, і ви бачите, як пухнасті сніжинки плавно кружляють в повітрі — вас чекають зміни на краще. Головне, не противитися їм.

Сниться, що ви крутиться на місці, піднімаючи навколо себе хоровод сніжинок, — до веселого і гучного проводження часу в новому і цікавому для вас місці.

Сонник заметіль, до чого сниться заметіль уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: