Сонник закривати обличчя, до чого сниться закривати обличчя уві сні

Про бажання відгородитися від дійсності говорить сновидіння, в якому сновидцу доводилося закривати обличчя, підказують популярні сонники. Хоча деякі тлумачі, розшифровуючи,, до чого сниться такий сюжет, впевнені, що це — символ небезпеки, що чекає в недалекому майбутньому сплячої людини. Так це чи ні, можна з’ясувати, пригадавши всі побачені уві сні обставини мрії і зіставивши їх з власної реальністю.

Тлумач Густава Міллера

Сонник Міллера запевняє, що приснився сюжет, в якому сновидицей закриває обличчя, уособлює собою небажання сплячої дівчини вступати в стосунки, які їй нав’язують.

Причому, це може стосуватися не тільки особистого життя. Цілком ймовірно, вона не бажає вступати вчитися туди, куди наполегливо рекомендують батьки, вчителі, друзі та інші люди. Або, можливо, нова робота, запропонована напередодні, вселяє почуття страху і невпевненості у власних силах.

Сховати уві сні обличчя в долоньках як символ бажання запобігти неминуче

Англійська сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться закривати обличчя руками, радить згадати причину такого вчинку. Якщо, наприклад, ви бачите уві сні, що у вас потворна зовнішність, якою ви соромитеся, то це символ небажаних подій, які все одно відбудуться в житті, хочете ви того чи ні.

А ось ховати уві сні руками миле личко, не бажаючи дивитися на щось або когось — ознака страху розчаруватися в когось з близьких. Ймовірно, для цього є передумови, і вони не дають спокою сновидицей ні вдень, ні вночі, «виливаючись» в подібні мрії.

Під покровом вуалі, або А чи потрібен вам інше коло спілкування?

Вам приснилося, що ви одягаєте капелюшок з вуаллю, яка закриває обличчя від сторонніх поглядів? На думку Італійського сонника, тлумачить,, до чого сниться подібне — це сигнал про те, що ви не бажаєте заводити нових знайомств.

А ось Циганський сонник впевнений в зворотному і поспішає внести ясність в трактування: якщо наснилося, що ви ховаєтеся під вуаллю, то це означає ваше бажання змінити коло спілкування. Вам стало нецікаво і нудно, ви бажаєте нових емоцій і знань.

Ховатися в тінь — ознака скромності і невпевненості

Наснилося сценка, в якій ви намагаєтеся сховатися в тіні, щоб ніхто не бачив ні вас, ні вашої особи, означає небажання бути в центрі уваги, пророкує сонник пастора Лоффа.

А якщо ви бачите уві сні, що спеціально стали так, щоб тінь закривала обличчя, але не приховувала вашої присутності, то це ознака скромності. Ви володієте неабиякими здібностями і знаннями, віщає Східний тлумач, але природна скромність і відсутність амбіцій змушують вас скромно мовчати.

Що стало причиною такого вчинку уві сні

Великий вплив на тлумачення сну, в якому ви закриваєте особа, має і причина такого вчинку, особливо, раптова. Згадайте, що спонукало вас до цього дійства, а сонники підкажуть, до чого це сниться:

 • Сміх — до приємних несподіванок;
 • Сльози — вам варто навчитися терпінню і витримці;
 • Збентеження — не беріться за те, в успіху чого ви не впевнені;
 • Страх — вам слід проявити обережність і обачність;
 • Здивування — до змін.
 • Сонник закривати обличчя, до чого сниться закривати обличчя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: