Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник закрита труна, до чого сниться закрита труна уві сні

Незважаючи на моторошне враження від сновидіння, в якому фігурує закрита труна, його значення може носити позитивний тлумачення. Цей символ уві сні є знаком завершення важливих справ або початку нового підприємства. Однак, це далеко не все пояснення сонників,, до чого сниться дане бачення.

Сонник Цветкова стверджує, що приснився закрита труна — на щастя. Молодятам подібне сновидіння обіцяє радісну і безбідне сімейне життя. Для тих, хто тільки на межі одруження — швидке весілля і веселощі.

Сонник Нострадамуса вкладає в даний сон негативний тлумачення, попереджаючи про захворювання або прийдешніх посланнях про лихо. Французький тлумач, закрита труна в могилі ототожнює з убогістю і втратою майна.

Який зовнішній вигляд труни

Сонник Фрейда по-своєму описує,, до чого сниться закрита труна. Тлумач пропонує звернути увагу на зовнішні особливості приснився об’єкта. Якщо приснився дорогий предмет — слід очікувати поповнення в родині, зачаття. Бідний саркофаг в могилі розкриває низьку самооцінку сновідящего.

Бачити старий закрита труна, на думку Нострадамуса, вказує на фізичну неможливість зачати дитину. Цинковий — передрікає проколи і неприємності в реальному житті.

Побачити катафалк з труни, відповідно до трактування сонника Міллера, вказує на невдалі шлюби, ненадійні договору або неважливе фізичний стан в житті сновідящего.

Золотий саркофаг віщує успіх, про який так давно мріяв сновидец. Бачити в могилі дерев’яний макінтош тлумачиться Сучасним сонником, як ознака матеріальних втрат і боротьбу з несправедливістю.

Маніпуляції з забитим макінтошем

Купувати закрита труна уві сні передбачає наступ достатку і розуміння в домі. Закривати його або забивати — спроби закреслити або забути минуле. Сидіти на цьому об’єкті — застерігає про хвороби або сильних сварках з коханою людиною.

Втрата близької людини, не тільки у фізичному, а й моральному плані, сварка з рідними або друзями, ось,, до чого сниться бачення, в якому довелося спускати на мотузках забитий труну.

Бачити як несуть предмет уві сні, згідно з трактуванням Хоссе, передвіщає сум або погані новини. Самому знаходиться в ньому — сигналізує про емоційний тупику, психологічної травми або моральне падіння.

Спорожнілий забитий макінтош

Езотерики мають своє трактування,, до чого сниться порожній закрита труна. Це сновидіння віщує зустріч з давніми друзями, радість, безтурботність і веселощі. Не виключено приємне побачення з давнім приятелем протилежної статі.

Якщо приснилося, що порожній саркофаг падає уві сні, то, на думку багатьох тлумачів, приставлений Всесвіту Ангел-хранитель допоможе наяву уникнути небезпеки. Якщо ж порожній предмет уві сні засипаний землею — слід готуватися до поганого. Можливо, грядуть несподівані і приголомшливі новини, від яких Ви ще довгий час будете приходити в себе.

Сонник закрита труна, до чого сниться закрита труна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: