Сонник закрита труна, до чого сниться закрита труна уві сні

Незважаючи на моторошне враження від сновидіння, в якому фігурує закрита труна, його значення може носити позитивний тлумачення. Цей символ уві сні є знаком завершення важливих справ або початку нового підприємства. Однак, це далеко не все пояснення сонників,, до чого сниться дане бачення.

Сонник Цветкова стверджує, що приснився закрита труна — на щастя. Молодятам подібне сновидіння обіцяє радісну і безбідне сімейне життя. Для тих, хто тільки на межі одруження — швидке весілля і веселощі.

Сонник Нострадамуса вкладає в даний сон негативний тлумачення, попереджаючи про захворювання або прийдешніх посланнях про лихо. Французький тлумач, закрита труна в могилі ототожнює з убогістю і втратою майна.

Який зовнішній вигляд труни

Сонник Фрейда по-своєму описує,, до чого сниться закрита труна. Тлумач пропонує звернути увагу на зовнішні особливості приснився об’єкта. Якщо приснився дорогий предмет — слід очікувати поповнення в родині, зачаття. Бідний саркофаг в могилі розкриває низьку самооцінку сновідящего.

Бачити старий закрита труна, на думку Нострадамуса, вказує на фізичну неможливість зачати дитину. Цинковий — передрікає проколи і неприємності в реальному житті.

Побачити катафалк з труни, відповідно до трактування сонника Міллера, вказує на невдалі шлюби, ненадійні договору або неважливе фізичний стан в житті сновідящего.

Золотий саркофаг віщує успіх, про який так давно мріяв сновидец. Бачити в могилі дерев’яний макінтош тлумачиться Сучасним сонником, як ознака матеріальних втрат і боротьбу з несправедливістю.

Маніпуляції з забитим макінтошем

Купувати закрита труна уві сні передбачає наступ достатку і розуміння в домі. Закривати його або забивати — спроби закреслити або забути минуле. Сидіти на цьому об’єкті — застерігає про хвороби або сильних сварках з коханою людиною.

Втрата близької людини, не тільки у фізичному, а й моральному плані, сварка з рідними або друзями, ось,, до чого сниться бачення, в якому довелося спускати на мотузках забитий труну.

Бачити як несуть предмет уві сні, згідно з трактуванням Хоссе, передвіщає сум або погані новини. Самому знаходиться в ньому — сигналізує про емоційний тупику, психологічної травми або моральне падіння.

Спорожнілий забитий макінтош

Езотерики мають своє трактування,, до чого сниться порожній закрита труна. Це сновидіння віщує зустріч з давніми друзями, радість, безтурботність і веселощі. Не виключено приємне побачення з давнім приятелем протилежної статі.

Якщо приснилося, що порожній саркофаг падає уві сні, то, на думку багатьох тлумачів, приставлений Всесвіту Ангел-хранитель допоможе наяву уникнути небезпеки. Якщо ж порожній предмет уві сні засипаний землею — слід готуватися до поганого. Можливо, грядуть несподівані і приголомшливі новини, від яких Ви ще довгий час будете приходити в себе.

Сонник закрита труна, до чого сниться закрита труна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: