Сонник зачинені двері, до чого сниться зачинені двері уві сні

Наснилося зачинені двері часто трактується сонниками як перешкоду, яке сплячий зможе або не зможе подолати — залежить від інших подробиць. Такий символ уві сні обіцяє проблеми, крах надій. Але є й інші значення, до чого він сниться: прагнення людини розібратися в нюансах або залишити позаду речі, які пригнічують його.

Проблеми можна вирішити

Бачити закриті двері уві сні — передвістя несподіваних труднощів по роботі. Якщо ж вдасться її відкрити — труднощі вирішаться дуже скоро.

Приснився коридор, де їх багато, означає: настав час зробити вибір, вирішити неприємну або просто складну ситуацію.

Стукати в зачинені двері уві сні для дівчини — намагатися виправдатися. Якщо відкрили — сонник обнадіює: їй вдасться довести свою правоту. Заміжній жінці безуспішно стукати в неї — взаєморозуміння з чоловіком налагодити не вдасться. Коли ж їй відкривають — чоловік готовий піти назустріч.

Готуйтеся до випробувань

Закривати її ногою уві сні — чекають неприємності по роботі чи вдома. Можливі сварки, конфлікти.

Якщо це дверцята шафи — сновидцу доведеться зіткнутися з досить складною таємницею.

До чого сниться зачинені двері до церкви? Сонник повідомляє: попереду зміни на гірше, туга. Але не варто піддаватися зневірі: пригоди все ж закінчаться.

Перемогти неприємності можна тільки борючись з ними

Наснилося зачинені двері уособлює серйозні перешкоди на шляху до задуманого. Намагатися відкрити її означає: сновидец прагне подолати їх, розібратися у всіх тонкощах важкій ситуації.

До чого сниться намагатися замкнути її? Людина хоче відмежуватися від неприємностей. Потрібно навчитися сміливо зустрічати складності.

Встигнути зачинити її за собою — встигнете уникнути труднощів або захистите себе від небезпеки.

Важливо реально оцінювати сили

Чи не можете уві сні закрити за собою двері? Наяву доведеться відмовитися від якогось починання, яке виконати вам не під силу.

Наснилося, ніби не можете відкрити замок? Сонник підкреслює: вам заважає невпевненість в собі, страх. Слід ізбить ці недоліки — тоді задумане здійсниться.

Відкривати уві сні зачинені двері — сприятливий знак. Сплячий подолає всі перешкоди, знайде вихід зі скрутного становища.

До чого сниться, ніби защелкнуто на замок? Сонник попереджає про швидкі зустрічах з малоприємними людьми. Закрито на замок? Мають бути перешкоди в якійсь справі.

Інтерпретація по сонником Міллера

Самі уві сні закривали двері на замок? Незабаром виявите: недоброзичливці серйозно шкодять вам. Потрібно подумати, як найкраще мінімізувати шкоду.

Інші тлумачення

Бачити вхідні зачинені двері — серйозні перешкоди наяву зіб’ють сновидіння з наміченого курсу, змусять змінити свою мету.

Замкнені на ключ — сонник вказує: вам невідомі якісь закони, і це значна перешкода вашої діяльності.

До чого сниться дівчині самій замикатися зсередини на ключ? Такий сюжет віщує зустріч з молодим чоловіком. Згодом до нього виникнуть ніжні почуття.

Дії в сновидінні

Щоб тлумачення сну було вірним, потрібно пригадати все приснилися подробиці:

 • Замкнено зсередини на ключ — мрії зазнають краху;
 • На гачок — удавана безпеку насправді фікція;
 • Стукати в неї — марна надія;
 • Ломитися — серйозне несподівану перешкоду;
 • Не виходить закрити — виникли складності, які неможливо вирішити швидко;
 • Бачити замкненими чужу — від сплячого відвернуться друзі.
 • Не виходить замкнути їх? Сновидець хоче побути один, розібратися зі своїми думками, проте це неможливо: спочатку потрібно завершити складну роботу.

  Наснилося замикатися їх зсередини? За сонником, це віщує боротьбу зі страхами, які сплячий хоче перемогти, але не може. Зовні — залишити позаду те, що розчаровує і пригнічує його.

  Сонник зачинені двері, до чого сниться зачинені двері уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: