Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник закривати вікно, до чого сниться закривати вікно уві сні

Якщо уві сні вам довелося закривати вікно, і ви в повній розгубленості намагаєтеся дізнатися до ніж сниться таке сновидіння — зверніться до сонником. Відразу варто звернути увагу, що тлумачити доведеться одночасно всі елементи.

Духовний знак

Взагалі, сонник тлумачить вікно як якийсь символ, який допомагає дізнатися про майбутнє і пролити світло на справжній стан сновидіння. В особливих випадках такий сон навіть дає можливість заглянути в світ потойбічний. Особливо це стосується людей, які займаються різними духовними практиками і зокрема, виходом в астрал і усвідомленим сновидінням.

Закриватися зсередини

Найголовніше, згадати довелося чи уві сні закривати вікно зсередини або ззовні. Щоб краще зрозуміти, до чого сниться це дію потрібно запам’ятати, що подібна символіка відображає бажання людини (можливо підсвідоме) відсторониться від зовнішнього світу. У деяких випадках сонник трактує сновидіння як знак абсолютного самітництва і навіть відлюдництва. Якщо в нічній тиші ви будь-якими способами намагаєтеся закритися зсередини, значить таким чином ви віддаляєтеся від оточуючих і йдіть усередину себе. Це яскравий прояв пошуку знань і бажання осягнути справжню сторону буття.

Тлумачення за Міллеру

А ось сонник Міллера на цей рахунок має більш приземлене думка. Віконний отвір уві сні він розшифровує як погляд на якісь незавершені справи і особисті надії. Найімовірніше, все вас чекають складні часи, пов’язані з ними. І в цьому значенні закривати вікно за сонником Міллера означає спробу уникнути невдач. Якщо вам вдасться це зробити, то в реальному світі все складеться добре. Якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся пролізти через закритий віконний отвір, то сонник Міллера передбачає, що в недалекому майбутньому сновидец постарається уникнути якоїсь біди.

Вітер обіцяє зміни

Часто виникають питання,, до чого сниться сон, в якому доводиться закривати вікно від вітру. У такому баченні сонник рекомендує тлумачити комбінацію всіх трьох елементів. Розкрита рама в цьому випадку служить символом чогось нового, що увірветься у ваше життя немов неприборкана стихія. Нічні мрії про вітер можуть наснитися до змін, причому як хорошим, так і поганим. У той же час спроба закривати вікно від вітру є ознакою того, що ви намагаєтеся уникнути цих нововведень. А ось чи вдасться зберегти своє життя без змін, безпосередньо залежить від того, чи зуміли ви уві сні уберегтися від вітру чи ні.

Клямка — особливий символ

Ще одне символічне значення має сон, в якому сновидец намагається закривати вікно на шпінгалет. У поєднанні з вже озвученими тлумаченнями сонник пропонує звернути увагу саме на шпінгалет. Зазвичай цей елемент трактується як захист від зовнішніх посягань. Найближчі події допоможуть зрозуміти,, до чого сниться таке незвичайне бачення. Після нього варто очікувати прохання про допомогу з боку близьких людей, але якщо вам приснилося, що ви закрилися на шпінгалет, то ймовірно ви відмовите у сприянні.

Ваш надійний захист

Особливу увагу необхідно звернути на обстановку самого нічного бачення. Якщо приснилося, що від своїх дій ви відчули захищеності і задоволення, то в світі реальному можна не побоюватися серйозних бід і неприємностей. Адже уві сні ви вже зробили ритуал, який несе абсолютний захист.

Сонник закривати вікно, до чого сниться закривати вікно уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: