Сонник закривати двері на замок, до чого сниться закривати двері на замок уві сні

Двері, особливо замкнена, уособлює собою, як якісь перешкоди, так і захист від чогось. Пояснюючи, до чого сняться бачення, в яких вам довелося закривати двері на замок, сонники дають ділову пораду: згадайте всі обставини того, чому уві сні ви вчинили саме так, а не інакше — це дасть вам можливість отримати більш точні тлумачення.

Пророцтва Густава Міллера

На думку сонника Міллера, бачити уві сні хвіртку, яка закривається на великий навісний замок — символ замішання і розгубленості. Якщо цим видом запору користуєтеся ви, то це означає, що вам не страшні перешкоди — вони вам підконтрольні.

А ось, якщо наснилося, що замочок не закривається тим ключем, який у вас є, то це може означати зраду і брехню, з якою ви зіткнетеся незабаром. Особливо, це тлумачення актуально для закоханих дівчат.

Куди вела двері

Тлумачення сну — непросте заняття. Щоб отримати точні пояснення,, до чого сниться закривати двері на замок, уточніть, куди саме вона вела уві сні або що приховувала. Отже:

 • Бачити уві сні вхід у власну квартиру — знак захищеності і спокою;
 • Незачинені дверцята вела до підвалу — до розкриття якихось таємниць;
 • Намагатися відкрити або закрити стулку шафи — до проблем і спроб їх вирішити;
 • Наснилися величезні замкнені на засув заводські ворота — до важкої праці.
 • Обдумане рішення, як символ таємничості

  Якщо вам приснилася закрита дверцята, яку ви прикрили свідомо, то, на думку сонника Білого Мага, вас щось турбує, і ви підсвідомо намагаєтеся відгородитися від цього. Бачите уві сні, що ви закриваєте двері на замок, тому що йдете з дому? Таке сновидіння символізує рішучі дії, спрямовані на власну безпеку.

  До чого сниться закрита на ніч дверцята? Тлумач Езопа пояснює це наявністю таємниць, визнаватися в яких ви не хочете навіть близьким людям. А ось, закрита вами дверцята туалету говорить, про вашому небажанні обговорювати своє особисте життя з ким би то не було.

  Спонтанний вчинок — ознака перешкод

  Якщо приснилося, що ви в пориві злості зачинили двері, залишивши ключ у дверному замку з іншого боку, то це бачення є своєрідним пророцтвом. Якщо ви не навчитеся контролювати свої вчинки і висловлювання, то навряд чи у вас вийде реалізувати все те, що ви задумали, підказує Місячний сонник.

  Бачити уві сні, як ви забули ключ в замок на дверях, і протяг зачинив дверцята — знак того, що не залежать від вас перепони завадять втілити в життя свої мрії, обіцяє Жіночий сонник.

  Робота сторожа, або Замкнутість і нелюдимость

  До чого сниться мрія, в якій ви, працюючи сторожем, змушені закривати двері на замок, щоб ніхто сторонній не проник на об’єкт? Весняний сонник пророкує, що ви познайомитеся з замкнутим і відлюдним людиною, якого постараєтеся розкріпачити, але це виявиться нездійсненним завданням.

  Закривати дверку зсередини — знак вашої замкнутості, пророкує сонник міс Хассе.

  Сонник закривати двері на замок, до чого сниться закривати двері на замок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: