Сонник запальничка, до чого сниться запальничка уві сні

Звичайну запальничку можна побачити і як сигнал напруження особистих відносин, і як передвістя прибутку. Щоб розшифрувати максимально точно,, до чого сниться предмет, досить згадати обставини, при яких їм користувалися уві сні. З раціональної точки зору пояснити сновидіння не можна. Але, роками накопичений досвід, давно систематизований в сонниках.

Висікає вогонь просвітлення

Бачити уві сні запальничку — значить, отримати попередження про розпечених взаєминах в колективі. На робочому місці явно назріває конфлікт, готовий спалахнути в будь-яку хвилину. Сонники рекомендують запастися терпінням і знайти компроміс з колегами.

Наснилося, що ви самі викрешуєте вогонь — чекайте творчого осяяння, або настання музи в самий невідповідний момент. Бачити або тримати в руках палаючий предмет — до інтенсивним графіком роботи.

Зайва сентиментальність нахлине на жінок середнього віку, якщо уві сні вони побачать іскри. Жар, що переходить в полум’я по тлумаченню сонників обіцяє лавину нових почуттів, прояв добра і милосердя по відношенню до чужих людей. Такі сни сняться в період повної гармонії зі світом.

Обпектися запальничкою — уникнути проблем з потенцією

Сонник Фрейда попереджають про загострення пристрастей між вами і постійним партнером, якщо наснилося звичайне прикурювання. Гарячі іскри, кресані маленьким пристроєм в такому випадку символізують майбутні спекотні сексуальні зустрічі.

До легкої закоханості і ні до чого не зобов’язує флірту сниться швидко згасаюча запальничка. Наснилося, що вогонь світил довго — чекайте серйозних романтичних пригод, які захоплять увесь вільний час і не дадуть оговтатись. Сонники рекомендують задуматися над розподілом часу, інакше можна не встигнути зробити головне.

Знайти запальничку і змусити себе відпочити

Для дівчини бачити уві сні займистий об’єкт — хороший знак. Прийшла пора успіху на любовному терені. Якщо пристрій виявиться уві сні поламаним, будьте обережні — є ризик попастися на вудку хитрого людини або ж ловеласа. Втрата запальнички, навпаки, сниться до швидкого примирення і відновлення близьких відносин, які зазнавали краху в останні дні.

Якщо знахідка приснилася молодій людині, то його чекає розчарування в любові. Життя зведе зі скандальною бабою, яка зможе змінити розташування до нього коханої. Сонники попереджають: остерігайтеся здійснювати зради, інакше ваша злочинна зв’язок стане надбанням громадськості.

Знайти палаючу запальничку — до пліток і інтриг з боку родичів вашої половинки. Непрацюючий предмет в руках сниться до образ і сварок з друзями дитинства. Втрата запальнички, навпаки, обіцяє швидке відновлення колишніх симпатій.

«Дати прикурити» власним амбіціям

Життєва незадоволеність, невлаштований побут зазвичай призводять до того, що виникає необхідність прикурити, але запальничка не виявляється. Сонники попереджають: очікуються деякі труднощі в побутовій сфері.

Якщо приснилося, що ви комусь даєте прикурити — будьте готові до лавини вдалих днів. Всі справи, розпочаті в цей період, закінчаться в вашу користь. Уві сні отримати запальничку в дар — до непередбачених дрібним витрат. Якщо ви презентували її кому-то, готуйте гаманці — начальство порадує преміальними за якісно виконану роботу.

Сонник запальничка, до чого сниться запальничка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: