Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник запалювати свічки, до чого сниться запалювати свічки уві сні

Запалювати свічки уві сні — завжди добре. Цей образ можна інтерпретувати по-різному, але він завжди несе позитивне значення. До чого він сниться найчастіше? Сонник розповість про різні варіанти.

Тільки позитив!

Якщо вам довелося запалювати свічки уві сні, то в залежності від деталей бачення, а також реальної ситуації, сонник обіцяє: одруження, прибуток, народження дитини, несподівану послугу та інше.

Якщо приснився подібний сюжет, то є ймовірність, що ви дізнаєтеся якусь таємницю, можливо, навіть магічного характеру.

На що ви здатні?

Езотеричне тлумачення сну говорить: якщо довелося особисто запалювати свічки, то ви відкриєте в собі унікальні здібності до магії і взагалі окультних наук. Крім того уві сні це символ пробуджується духовності.

У повсякденності цей же образ гарантує задоволення від життя взагалі і зокрема від сексу. Однак сонник радить не сподіватися цілком на долю або оточуючих, а діяти самостійно.

Зростання духовності

До чого сниться сновідних дію, в якому ви підпалює церковні вироби? В основному це красномовний ознака того, що ви, нарешті, вирішили подбати про власну душу, а не тільки про фізичне тіло.

Для більш точного трактування сонник радить врахувати те, з якою саме метою уві сні довелося запалювати свічки (церковні або інші)?

Якщо приснилося, що це сталося на похоронах, то наяву повністю заспокоїтеся, якщо в церкві, то отримаєте підтримку в досить складній ситуації. Якщо ж ви підпалювали вогні на торті в ході свята, то виповниться недавно задумане бажання.

Затвердження Міллера

Наснилася церква, в якій сталося запалювати свічки? За твердженням сонника Міллера, скоро трапляться хороші зміни, а перед вами відкриються несподівані перспективи.

Що ви приховуєте?

До чого сниться темна церква і спроби запалювати свічки, особливо церковні? В реальності відбудуться якісь обставини, які відкриють давно зберігається кимось секрет.

Цей же сюжет для молодої дівчини означає, що вона буде таємно зустрічатися з коханим, приховуючи зв’язок від батьків і друзів.

Дійте самостійно!

Наснилося, що ви ставили свічку за здравіє в церкві? Сонник не радить сподіватися на допомогу друзів, на даний момент у них проблем не менше, ніж у вас.

Бачити, що ви запалювали свічку уві сні в церкві перед іконою — до важливого визнанням, на чиїйсь могилі — до серцевої доброті і взаєморозумінню.

Зберіться!

До чого сниться, що довелося запалювати багато виробів відразу? Це означає, що задумане вами підприємство вимагає граничної уваги і великого вкладення сил або коштів.

Причому покладатися в його реалізації доведеться виключно на власні сили. Розпалювати вві сні я багато свічок одноразово — до добрих змін, радості і нової любові.

Коли приснилося?

Для більш точного трактування сонник рекомендує згадати, коли саме довелося бачити сновидіння.

 • У ніч на вівторок — випробування.
 • На понеділок — потойбічна, магічна допомога.
 • На середу — небезпека, яка порушить плани.
 • На суботу — труднощі на шляху.
 • На неділю — щастя, удача, народження дитини.
 • Бережіться!

  До чого сниться, що ви намагалися підпалити свічку, але вона постійно гасла? Сонник думає, що це вкрай негативний символ, що попереджає про смерть якогось людини.

  Бачити, що ви намагаєтеся запалювати свічки, але уві сні нічого не виходить — означає, що певний період вас будуть буквально переслідувати невдачі і дивні події. Все це негативно відбитися як мінімум на настрої, як максимум на долю.

  Сонник запалювати свічки, до чого сниться запалювати свічки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: