Сонник забути сумку, до чого сниться забути сумку уві сні

Про внутрішній світ і про вміння будувати відносини з людьми говорить приснився сумка. Якщо уві сні вам довелося забути сумку казна-де, не турбуйтеся. Можливо, таким способом підсвідомість прагне вас попередити про щось, а зовсім не пророкує біду, заспокоюють сонники. Щоб не гаяти часу і не псувати собі нерви, пригадаєте все те, що примарилося і уточніть,, до чого сниться подібний сюжет.

Пророцтва Міллера

Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться забути сумку, зверніться за допомогою до сонником Міллера. Цей тлумач порадує вас! Якщо вам приснилося, що ви самі не згадаєш, де саме залишили свої речі, то це означає вигідне придбання.

Бачили уві сні, що в забутій сумці знаходилася одяг? Сновидіння характеризує вас, як відкриту людину, що не побоюється поширюватися інформацією про себе з сторонніми. Особливо часто це означає тоді, коли уві сні в забутій сумчонке було нижню білизну.

Громадське місце, як символ зайвої активності

Втратити або забути сумку в ресторані або кінотеатрі — місці, де завжди велика кількість людей — ознака того, що ви надто активно намагаєтеся впровадити в маси власну думку, навіть якщо воно помилкове, підказує Східний сонник.

Тлумачення сну, в якому ви забули про своє валізі на вокзалі, має на увазі поспіх в цілому. Ви прагнете встигнути скрізь і не бажаєте допустити того, щоб оточуючі усвідомили той факт, що вас можна замінити, віщає сонник пастора Лоффа.

Рейковий транспорт, або Позбувайтеся «багажу» проблем

Любителям стежити за своїм зовнішнім і «внутрішнім» світом, варто поцікавитися, як тлумачать сонники приснився сюжет про те, що вони забули сумку в поїзді або в метро.

Так ось, сонник Мандрівника відповідає: якщо ви бачите уві сні, що вийшли з поїзда, а після того, як він поїхав, ви виявили пропажу речей, то це прямий натяк на те, що пора позбавлятися від «багажу», який обтяжує ваше життя.

Бачили уві сні, що при посадці в вагон метро або в трамвай, ви упустили свої пожитки на рейки і не стали їх діставати? Це непогано, тому що таке бачення позначає позбавлення від поганого впливу. Особливо добре, якщо трамвай уві сні дуже швидко поїхав з цієї зупинки.

Маршрутка, таксі: Від докучливих відносин до обтяжливих турбот

Якщо вам приснилося, що ви забули сумку в автобусі або в якомусь іншому транспорті громадського користування, то не полінуйтеся з’ясувати,, до чого сниться подібний конфуз.

Сонник Фрейда, дамський ридикюль, залишений уві сні в автобусі або тролейбусі, розглядає, як небажання сновідіци продовжувати відносини з нинішнім сексуальним партнером.

А тлумач Ванги запевняє, що сумочка, забута в автобусі чи маршрутці — символ надмірної завантаженості сновидіння турботами і обов’язками.

Що було в втраченої сумочці

Забути сумку саме по собі неприємна подія, а якщо в ній, до того ж, було щось цінне, тут вже подвійно неприємно. Ось,, до чого сниться втратити сумочку з:

 • Грошима або документами — вас чекають несподівані сутички з представниками влади;
 • Особистими речами — хтось буде «виносити» бруд з вашого особистого життя на повний голос;
 • Одягом — не слід довіряти секрети незнайомцям;
 • Ювелірними прикрасами — до знецінення взаємин;
 • Продуктами — вас чекають непомірні витрати.
 • Сонник забути сумку, до чого сниться забути сумку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: