Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яхта, до чого сниться яхта уві сні

Яхта, побачена уві сні, часто інтерпретується сонниками як сприятливий знак. Сновидіння віщує приємну несподіванку, романтичне захоплення, виконання заповітної мрії. Але, трактуючи,, до чого сниться такий знак, треба враховувати й інші тлумачення: клопоти, провал планів або навіть смугу невдач.

Мрії можуть здійснитися

Бачити уві сні видали в море білу яхту означає просто мрію, ілюзію. Бачення вказує: намічена мета дуже далека.

До чого сниться плисти під повними вітрилами? Сонник обіцяє: найпотаємніші бажання обов’язково здійсняться.

Кататися уві сні на річці, по сонником, віщує радість: приємну несподіванку, хороші звістки.

Наснилося, ніби вона під вітрилами стоїть біля причалу? Це означає надію, що бажання здійсниться. Плавати на ній — хороший хід справ, здійснення планів.

Кохання

До чого сниться біла яхта (моторна або з вітрилами)? Сновидіння очікує нове любовне захоплення, яке залишить дуже приємні враження.

Наснилося яхта віщує романтичну подорож з коханою людиною. Просто бачити її в море — подорож виявиться благополучним, але без пам’ятних епізодів. Самому плисти на цьому судні — у вашій спільну поїздку відбудеться важлива подія, завдяки чому ви по-новому оціните давно знайомої людини.

Будьте напоготові — можливі невдачі

Коли вона на воді зі спущеними вітрилами — слід чекати невдач по роботі, вдома, в любові. Не слід братися за важливі справи — вони проваляться. Потрібно дочекатися попутного вітру — сприятливих обставин.

Наснилося, ніби судно затонуло? Сонник сповіщає: вас незабаром чекає розчарування. Швидше за все, задуманий вами проект не здійсниться.

Продати уві сні свою яхту — несприятливий ознака, що обіцяє провал починань.

Значення за сонником Міллера

Бачити красиву яхту на воді уві сні — обіцяє приємний відпочинок, веселощі. Про ділових турботах і неспокійних підопічних можна ненадовго забути. Коли судно сіло на мілину або викинуто на берег — значить, мають бути незначні неприємності під час розваг.

Відображення внутрішнього світу

Потрібно звернути увагу, в якому вона стані. Сонник підкреслює: воно відображає стан душі сновидіння. Якщо він катався на білій, красивою, доглянутою яхті — значить, його внутрішній світ знаходиться в рівновазі.

Коли ж корабель уві сні старий, з облізлою фарбою або неприбраний — сновидіння долають негативні думки і емоції. Слід від них позбавлятися, щоб досягти внутрішньої гармонії — тоді жити стане веселіше, а завдяки позитивному настрою досягати намічених цілей буде легше.

Приснився корабель, яхту, теплохід на морі сонник називає символом цілісності внутрішнього світу сновидіння, його надій, особливо якщо плавати там. Жінкам таке бачення обіцяє щасливе заміжжя.

Робота, кар’єра

Плисти на моторній яхті на річці — відбудуться події, які викличуть деяке напруження у сплячого, проте закінчаться добре.

До чого сниться купити яхту? Людини чекає кар’єрний ріст. Його підвищать на посаді, а начальство і колеги будуть його цінувати.

Бути на неї уві сні — належить відмінний відпочинок від повсякденних турбот після добре виконаної справи, а також вишукане веселощі.

Будувати її самому — чекають клопоти, проте вам вдасться багато чого досягти, якщо не будете лінуватися.

Сонник яхта, до чого сниться яхта уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: