Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ясновидиця, до чого сниться ясновидиця уві сні

До чого сниться ясновидиця? Є велика ймовірність, що ви особисто наділені екстрасенсорними здібностями. Однак сонник не рекомендує повністю покладатися на пророцтво уві сні, іноді воно може бути перевернутим, тобто зворотним.

Запам’ятайте!

До чого сниться жінка ясновидиця взагалі? Це ознака невдалих починань, домашніх сварок і загального невезіння.

Якщо уві сні з’явилася ясновидиця жінка, то ви або бажаєте дізнатися про своє майбутнє, або переживаєте, що ваші підозри справдяться.

У будь-якому випадку сонник радить запам’ятати все, що скаже жінка ведунья. В її словах може міститися таємний натяк, який проллє світло на подальші події.

Слухайте інтуїцію!

Наснилося, що довелося бути ясновидиці? Найчастіше звертайтеся до своєї інтуїції. Вона підкаже вірну лінію поведінки.

Сталося уві сні бути віщункою? Готуйтеся до кардинальних змін і раптовим осяянням. Бачити ясновидицю або бути нею — завжди добре. Це знак того, що ви повернете раніше втрачене.

Про що ви думаєте?

До чого сниться досить відома провісниця, наприклад Ванга, Свята Матрона або матінка Параскева? Сонник підозрює, що ваша душа загрузла в темних бажаннях і матеріальних прагненнях.

Іноді в словах провидиці можна знайти вказівку на те, звідки варто чекати новин або навіть біди. Якщо наснилася сама Ванга, то ви явно не виконали дане комусь обіцянку.

Користуйтеся!

До чого ще сниться ворожка? Якщо вона читала по вашій долоні, то сонник пророкує величезну популярність у протилежної статі.

На жаль, жінкам ворожка найчастіше обіцяє відсутність подруг, на яких можна покластися. Іноді поява ворожки уві сні попереджає про душевні сумніви і депресії.

Дійте!

Подальше тлумачення сну сонник рекомендує робити з урахуванням атмосфери бачення і особистих відчуттів. Так бачити доброзичливо настроєну ясновидицю означає, що справи улагодяться буквально самі собою.

Якщо приснилося, що уві сні ви відчули збудження, то сновідійное ворожіння найчастіше зворотне. Якщо слова ясновидиці злякали, то докладете всіх зусиль, щоб розібратися в справах і ні в якому разі не пускайте їх на самоплив.

Розшифровка способу

Уві сні має значення і спосіб, яким пророкує ясновидиця.

 • Бачити ворожіння по руці — до друзів, удачі.
 • На кавовій гущі — до розлуки, марне витрачання сил.
 • На дзеркалах — до охолодження, похмурим думкам.
 • На кришталевій кулі — до отримання інформації.
 • На книзі змін (Іцзин) — до хвороби, занепаду духу.
 • На гральних картах — до необхідності самоаналізу.
 • На Таро — до терпіння, винагороді за неї.
 • Пам’ятайте!

  Наснилося, що ясновидиця пророкує долю? Будь-яке, отримане уві сні пророкування сонник рекомендує запам’ятати в точності.

  Однак важливо пам’ятати, що пророцтво може бути як прямим, так і зворотним. Тобто обіцянку багатства в реалі може обернутися як великою удачею, так і повним руйнуванням.

  Це залежить від особистого ставлення до ворожіння взагалі, від деталей сюжету і реальних обставин. Правильна відповідь допоможе отримати детальний аналіз сновидіння і власна інтуїція.

  Використовуйте з розумом!

  Проте, у сонника є цілком конкретні трактування для певних образів.

  До чого сниться, наприклад, що ясновидиця пророкує вагітність? Можливо, ви й справді завагітніє, але найімовірніше придбаєте щось цінне і важливе.

  Наснилося, що провидиця нагадала вагітність? Невдовзі відбудеться справжнє диво, якщо ви зумієте грамотно скористатися якоюсь ситуацією.

  Інтерпретація по Міллеру

  Уві сні ясновидиця напророкувала, що у вас народиться дитина? Згідно сонником Міллера це буквально означає народження нової ідеї або проекту. Особливо сприятливо бачення для чоловіків.

  Не хвилюйтесь!

  До чого сниться, що ясновидиця передрікає смерть? Не поспішайте впадати в паніку, це лише натяк на те, що вам відкриється велика таємниця.

  Більш того, якщо подібне пророцтво налякало вас до тремтіння, то наяву легко подолаєте всі життєві випробування і негаразди.

  Однак сонник радить все ж не забувати те, що сказала уві сні ясновидиця. Є підстави вважати, що його сенс відкриється дещо пізніше.

  Сонник ясновидиця, до чого сниться ясновидиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: