Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яма, до чого сниться яма уві сні

Прівідевшіеся уві сні яма найчастіше трактується як недобре прообраз. Точне пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, залежить від того, чим була наповнена яма і де вона перебувала. У більшості випадків сонник трактує це сновидіння як символ наступаючої біди.

Впасти в яму уві сні до великих труднощів, з якою доведеться зіткнутися в реальному житті вже в найближчі тижні або місяці. Вирішити її з гідністю буде нелегко. Можливо, ця проблема зробить негативний вплив на всю майбутню життя.

Що означає яма уві сні за сонником Міллера

За сонником Міллера яма може бути і позитивним знаком і негативним. Наприклад, якщо уві сні Ви упустили який-небудь предмет на дно ями і після довгих пошуків зрозуміли, що втратили його назавжди, очікуйте наяву несподіваного збагачення. Або Ви отримаєте велике спадок, або виграєте в лотерею велику суму грошей.

Сонник Міллера роз’яснює докладно,, до чого сниться вирита яма. У своєму сновидінні самостійно викопати яму в землі, а потім намагатися марно вибиратися з неї до усвідомленням своїх помилок. До цього моменту, як стверджує сонник, Ви йшли неправильною дорогою і навіть не підозрювали про це. Тепер прийшов час переосмислити все вчинки останніх місяців і днів і усвідомити нарешті, як в дійсності слід було б вчинити.

Провалитися в яму уві сні, на дні якої знаходяться звірі, по сонником Міллера до потрапляння в скрутну ситуацію. Причому, неприємності «впадуть» на Вашу голову з власної недбалості і дурості. Змінити нічого Ви не зможете. Постарайтеся тільки, переживши всі труднощі, більше ніколи не чинити необачно і не опинятися «в ямі».

Сонник Міллера розтлумачує,, до чого сниться велика яма уві сні представниці сильної статі. Подібне сновидіння пророкує самотність і тривалу депресію в реальному житті. Якщо аналогічний сюжет з ямою побачив під час нічного відпочинку чоловік, то він незабаром отримає дуже вигідне географічне розташування по роботі і перед ним відкриються прекрасні перспективи.

Якщо Вам часто уві сні сниться повна вигрібна яма, то, згідно з сонником Міллера, очікуйте отримання важливої ​​новини. Звістка, швидше за все, прийде або поштою, або від незнайомої людини і буде воно досить значимим. Закапувати яму уві сні землею до вчинення в реальності вчинку, який кардинально змінить думку оточуючих людей про Вас.

Що значить, коли сниться яма по сонником Фрейда і езотеричного тлумачу

До чого сниться копати яму, пояснюється Фрейдом. Найімовірніше в реальному житті Ви приховуєте якусь правду від оточуючих. На жаль, незважаючи на всі Ваші старання, ця таємниця стане незабаром всім відома, а Вам доведеться серйозно поплатитися за приховування інформації. Наслідки оприлюднення прихованої інформації здатні виявитися по-справжньому фатальними.

Якщо уві сні падаєш в яму, то наяву зробиш аморальний вчинок. До таких вчинків відносяться, наприклад, інтимні стосунки з одруженими людьми або з представниками однієї статі. Не виключено, що вже зараз Ви стоїте перед спокусою і роздумуєте, змінити своєму постійному партнерові або дружині або залишитися вірним. Перед тим, як піддатися спокусі, як радить сонник, подумайте про наслідки, які обов’язково настануть.

За сонником Фрейда перестрибнути через яму уві сні до проблеми в інтимному житті. Причому, Ви ніяк не намагаєтеся її вирішити, ймовірно, через природну незручності перед подібними темами. Але, не варто відтягувати вирішення даного питання. Швидше за все, цим Ви лише збільшите наявні проблеми в інтимному житті. Рішення слід шукати тільки разом зі своїм партнером або на прийомі у професійного сексолога.

Фрейд пояснює також,, до чого сниться людина в ямі уві сні. Подібне сновидіння видає наявні у Вас садистські нахили. У реальному житті Ви любите підкоряти своїй волі інших людей і зневажати ними. Також задоволення приносить і моральне насильство над близькими. Якщо не хочете, врешті-решт, залишитися на самоті, переглянете свої нахили якомога швидше.

За езотеричних сонником, якщо приснилася яма в землі, то, швидше за все, Ви тривалий час не можете вирішити нагальні питання. Краще відкладіть пошук рішення на більш пізній час. Життя може сама підказати найбільш правильний вихід з ситуації. Даний сонник також пояснює,, до чого сниться викопування ями. Якщо уві сні Ви старанно викопували поглиблення в землі, то наяву надмірно займаєтеся самокопанієм. Не варто ставитися до себе надмірно критично. Абсолютно всі люди роблять помилки, причому роблять це протягом усього життя.

Стрибнути в яму по езотеричного сонником до провалу в поточному справі. Чи не варто було вплутуватися в ту справу, яку Вам знайоме лише поверхово. Невдача в цьому випадку — цілком очікуваний результат. Причому, чим сильніше Ви боялися під час падіння в яму, тим голосніше буде провал і сильніше пов’язані з ним переживання.

До чого сниться яма з англійської, китайської та французької сонникам

З англійської сонником бачити уві сні глибоку яму до нужді і бідності. До такого підсумку приведуть поточні справи. Якщо жінці привидівся подібний сюжет з ямою в нічних мареннях, то наяву вона відчує відчуження коханого чоловіка і ніякі хитрощі не допоможуть змінити ситуацію і повернути його інтерес. Ще один варіант тлумачення,, до чого сниться яма — страждання і розчарування в любові.

Англійська тлумач також розтлумачує,, до чого сниться падати в яму. Побачити подібне уві сні — поганий ознака. Настане чорна смуга в житті, протягом якої доведеться випробувати і фатальні біди, і сумні втрати. Вас може зрадити і загнати в яму та людина, якій Ви зараз безмежно довіряєте. Якщо Ви займаєтеся сільським господарством, то поява в сновидінні ями, обіцяє мор худоби або неврожайний рік. Продавці зіткнутися з великими грошовими втратами, а моряки, які побачили уві сні падіння в яму, переживуть страшний шторм, але все зможуть повернутися додому без серйозних каліцтв.

До чого сниться падіння в яму, пояснює і французький сонник. Цей сюжет, побачений у сні, пророкує незабутнє любовну пригоду. Можливий пристрасний і запам’ятовується роман або навіть тривалі подружні відносини. Те, у що конкретно виллється ця любовна авантюра, залежить безпосередньо від Вас самих.

Перестрибувати через стічну яму або просто переходити її по містку до невеликої сутички або з представником якоїсь державної структури, або з офіційною особою. У уникнення негативних для себе наслідків, як радить сонник, варто постаратися запобігти сварку або, якщо це неможливо, вести себе максимально стримано і обережно. Чим глибше яма, тим сильніше конфлікт.

Роз’яснення того,, до чого сниться провалюватися в яму, мається на Китайському сонник. Це нічне бачення віщує велике нещастя, яке найближчим часом в реальності трапиться в сім’ї. Якщо уві сні машина впала в яму або навіть будинок, то наяву хтось помре. Це може бути і близький родич, і просто колега або приятель. Яма в городі передрікає невдачі в справах.

Пояснення даного сновидіння з сучасного сонником

Уві сні стрибати в яму до скоєння наяву необдуманого вчинку абсолютно в будь-який момент. Такі спонтанні дії або рішення спровокують виникнення серйозних проблем, вирішити які не вдасться ще довгий час. Досконала Вами помилка за короткий час стане відома багатьом людям. Більшість з них, навіть рідні та друзі, відвернутися від Вас. Вони не зможуть змиритися з досконалими Вами діями і Ви опинитеся в життєвій ямі.

Боляче впасти і сидіти в ямі, відповідно до сучасного сонником, значить надовго зануритися в пучину брехливих брудних пліток і наклепу. Недобрі наклепи серйозно підірвуть Ваш авторитет і принизять в очах оточуючих. Не виключена важка депресія. Не варто в цей період залишатися наодинці зі своїми думками, так можна дійти до самогубства. Спробуйте поїхати на деякий час в іншу країну або звернутися до психолога.

До чого сниться рити яму уві сні також говориться в сучасному сонник. Якщо уві сні Ви активно займалися копанням ями, то, в реальному житті, деякі Ваші дії поставили в глухий кут знайомих і викликали їх здивування. Якщо спілкування з цими людьми дорого і цінно, варто поговорити з ними відверто і постаратися згладити виниклі непорозуміння.

Уві сні побачити яму з глибоким дном з сучасного сонником до непростого вибору в реальності. Вам доведеться вибирати: надійти по честі або з максимальною вигодою для себе. Підсумок цього вибору покаже, наскільки Ви залишилися «людяні». Засипати яму глиною до повної чесності і перед самим собою і перед оточуючими людьми. Ви самі дасте собі слово ніколи не обманювати і безстрашно будете сприймати будь-яку правду, наскільки б важкою вона не була.

Відповідно до сучасного сонником чистити вигрібну яму уві сні до виконання роботи через силу. Вам доведеться виконувати ті дії, які Ви не бажаєте всупереч своїй волі. Проявіть терпіння, скоро цей неприємний період закінчиться і вдасться зайнятися приємними справами. Якщо наснилася яма з гівном, проявіть максимальну обережність. Ворог вже розставив для Вас свої «мережі» і мріє серйозно Вам «насолити». Вилізти з ями до успішного подолання труднощів і вирішення проблем.

До чого сниться потрапити в яму, вириту власними руками, сучасний сонник пояснює чітко. Швидше за все, то, на що Ви покладали великі надії не здійснитися. Ви не зможете перевершити по хитрості своїх недругів і піднятися найближчим часом по кар’єрних сходах. Але, не варто занадто сильно засмучуватися, слід почекати більш сприятливого часу.

Діставати з ями одного уві сні до надання йому підтримки та в реальному житті. Тільки за допомогою Ваших зусиль дорогою Вашому серцю людина уникне серйозних проблем. Заглядати в яму з камінням і вирішувати, залізти в неї чи ні, до роздумів, що стосуються якоїсь небезпечної авантюри. Перед тим, як вплутуватися в справу слід ще раз подумати про самому негативному розвитку подій і оцінити можливі наслідки.

Тлумачення сновидінь по сонникам Ванги, Езопа, Н. Грішіной і Шеремінской

Бачити уві сні як копають яму по тлумачу Езопа до проблем з репутацією. Зараз не підходящий час для початку нових справ. Будь-який вчинок здатний серйозно зіпсувати думку про Вас в очах оточуючих і нанести шкоду справах. Будьте обачними, почекайте з прийняттям важливих рішень.

Езоп також пояснює,, до чого сниться яма з брудом уві сні. Впустити в нечистоти якусь цінну річ уві сні до вчинення в реальному житті негідного вчинку, за який доведеться розплачуватися своїм благополуччям і спокоєм. Якщо на дні виритої ями знаходяться тигри або леви, то приготуйтеся наяву мати справу з небезпечними і хитрими людьми. Знайти спільну мову з ними буде дуже непросто.

Спускатися уві сні на дно ями по мотузці за сонником Езопа до виконання порожній роботи, яка не принесе ніякої користі. Якщо можете, просто відмовтеся від цього порожнього праці, інакше серйозно підірвете свої психічні та фізичні сили. Якщо уві сні Ви намагаєтеся вилізти з ями і Вам ніяк не вдається зробити, то хтось з оточуючих людей намагається старанно зіпсувати Ваше життя. Доведеться боротися за своє благополуччя. Найголовніше, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе — обчислити недоброзичливця і порвати з ним всі контакти. Якщо цього не зробити, можна серйозно постраждати.

За дворянського сонником Н. Грішіной копати могильну яму до вступу в шлюб. Шлюб цей буде благополучним. Просто бачити уві сні похоронну яму у дворі до смерті чиєїсь або до важкої хвороби рідного або добре знайомої людини. Опинитися в ямі з лайном до важкого життєвого періоду. Буде потрібно багато сил, щоб пережити всі випробування.

До чого сниться яма на дорозі уві сні, пояснює сонник Шеремінской. Чи означає вона погане суспільство. Вас оточують нещирі люди, здатні піти на негідні вчинки для отримання власної вигоди.

За сонником Ванги яма символізує неприємності і невдачі. Копати її уві сні до перебування наяву тривалий час в стані невідомості. Від Вас будуть приховувати справжній стан речей, але, врешті-решт, після закінчення певного часу Вам стане все відомо.

Якщо дитина впала в яму уві сні або Ви самі, очікуйте зради з боку оточуючих. Зрада буде настільки сильним, що з’явиться сильне бажання самому помститися. Не варто цього робити, інакше можна накликати на себе численні біди. Краще перервати з кривдником всі контакти і зробити висновок на майбутнє.

Ще кілька тлумачень цього сюжету

Як свідчить сонник, яма з водою, побачена уві сні, пророкує некероване хід справ. Незважаючи на всі зусилля, Вам не вдасться взяти всі справи в свої руки. В тлумачі також пояснюється,, до чого сниться яма з піску і з квітами. Пісок являє своєрідним попередженням про хиткість Вашого положення. Яма, наповнена квітами, за сонником обіцяє хороший період в житті, наповнений радощами і приємними сюрпризами.

У деяких сонниках можна відшукати,, до чого сниться яма у дворі або на цвинтарі. Бачити у себе на ділянці розриту землю до проблем зі здоров’ям. Побачити яму на цвинтарі до небезпеки, яка в реальному житті Вас підстерігає. Минути її буде нелегко, можна лише мінімізувати наслідки завдяки своїй передбачливості й обережності.

Побачити уві сні сини в ямі до проблем, які йому доведеться пережити. Побачивши подібне сновидіння, постарайтеся поговорити зі своєю дитиною про його справах. Не виключено, що саме Ваша допомога допоможе йому уникнути біди. Витягати з ями сина — хороший знак. Як свідчить сонник, в результаті своїх старань Вам вдасться допомогти дитині налагодити свої справи.

Деякі сонники позитивно трактують,, до чого сниться каналізаційна яма або зливна яма. Дивно, але за деякими джерелами такої сюжет обіцяє матеріальне благополуччя. Якщо Вам приснилася яма зі сміттям, то можете бути впевнені, зовсім скоро відбудеться якась подія, яке позитивно позначиться на Ваших грошових доходах. Настане період, в якому не буде турбот про гроші.

Якщо уві сні Вам приснилася сніжна яма, готуйтеся до любовного пригоди. Також обіцяє це сновидіння і вельми благополучне життя, особливо, якщо сніг, що лежить в ямі, був пишний і білий.

Роз’яснення того,, до чого сниться вибратися з ями уві сні завжди позитивне. Вибиратися з котловану уві сні — дуже хороший знак. Це означає, що завдяки своїм старанням Вам вдасться досягти того матеріального благополуччя і матеріального статусу, про які так мріялося. Ще цей сюжет по сонником говорить про уникнення проблем.

Один з сонників пояснює,, до чого сниться труна в ямі. Подібне нічне бачення передрікає вдале заміжжя. Крім матеріального благополуччя в новій сім’ї не буде проблем з грошима.

Сонник яма, до чого сниться яма уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: