Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яскраве світло, до чого сниться яскраве світло уві сні

До чого сниться яскраве світло? Сонник називає це бачення передвісником позитивних змін, відмінного доходу, успішних прибуткових проектів, отримання корисної інформації. Але іноді сюжет з ним уві сні попереджає про тривогу за близьких, несподіваному щастям, крах розпочатої справи.

Дохід, хороші зміни

Приснився сюжет обіцяє: незабаром отримаєте хороший дохід. Можливо, це буде спадок, виграш, премія, або вам повернуть борг.

Бачили уві сні, як прямо в обличчя бив яскраве світло? Наяву чекають позитивні зміни на діловому терені і особистому фронті.

Проявіть свої знання, здібності, зіграйте в лотерею

До чого сниться таке бачення? Сонник підказує: для успішного здійснення своїх планів сплячий повинен проявити знання, вміння, активізувати здібності і направити їх на роботу, щоб добре себе проявити.

Яскраве світло заливав все кругом? Сновидіння чекає вдалий період. Можна спробувати зіграти в лотерею — має дуже пощастити.

Щось відверне вас, але труднощі подолаєте

Однак якщо бачили його уві сні за вікном — це означає: незабаром відбудуться події, здатні відвернути вас від потрібних справ. Слід правильно розставляти пріоритети.

Самому увімкнути освітлення, завдяки якому прекрасно видно все навколо — дізнаєтеся важливу інформацію, довгоочікувану новину. Якщо є труднощі — знайдете, як їх подолати.

Цікава новина, успіх починань

До чого сниться, як яскраве світло б’є в очі? Сонник пояснює: сплячий дізнається приголомшливу новину, яка виявиться дуже корисною для його справ.

Уві сні він світив прямо в очі? Починанням сновидіння належить величезний успіх, їх результат значно перевершить очікування.

Якого кольору освітлення?

Пригадайте його колір:

 • Білий — вказівка ​​на щось значуще;
 • Червоний — занепокоєння, тривога за близьких;
 • Синій — невдача, краще відкласти важливі справи;
 • Зелений — переживання через дрібниці, дрібниці;
 • Жовтий, золотистий — належить радість.
 • Білий яскраве світло віщує духовне дорослішання, краще розуміння багатьох життєвих аспектів, примирення з ними.

  Попереду неприємності

  Наснилося, ніби світіння прожектора або фар буквально засліплює? Сонник вказує: вас збентежить несподіване невезіння.

  Бачити вузьку смужку освітлення з-під дверей уві сні, підслуховуючи чиюсь розмову, означає: візьметеся за абсолютно незнайому справу і потерпіть крах.

  Взаємна любов, значуща подія

  Побачити кінець світу, що супроводжується яскравим світінням або вогнем — сприятливе ознаку. Наяву вас чекає велика взаємна любов, яка незабаром увійде у ваше життя.

  Приснився сонячне світло? Сонник стверджує: станеться якась подія, яке виявиться дуже значущим.

  Яким він був?

  Тлумачення сну враховує, який він був:

 • Сонячний — сприятливі перспективи;
 • Місячний — попереду приємна подорож;
 • Електричний — прекрасний настрій;
 • З незрозумілого джерела — станете свідком незвичайних подій.
 • Сонник Міллера: попереду успіх

  До чого сниться бачити яскраве світло? Сновидіння віщує сплячому великий успіх. Його починання виявляться вельми вдалими.

  Ви недооцінюєте когось або втрачаєте щось важливе

  Наснилася спалах? Дізнаєтеся нову інформацію. Жінці бачення повідомляє: вона недооцінює свого шанувальника.

  Чоловіка яскравий спалах уві сні попереджає: він упускає в справах щось важливе. Слід уважніше опрацювати деталі своїх проектів.

  Сонник яскраве світло, до чого сниться яскраве світло уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: