Сонник яструб, до чого сниться яструб уві сні

У багатьох культурах яструб асоціюється з владою, хитрістю, жорсткістю і стрімкістю. Іноді він виступає в ролі безстрашного воїна, і тоді сонники обіцяють перемоги у всіх сферах життя. Бачити уві сні величну птицю — до поліпшення становища в суспільстві, до просування по службі. А ось, до чого сниться хвора або поранена — треба розбиратися докладніше, згадуючи деталі і особливості сновидіння.

Символ душі, що ширяє в небі

У Стародавньому Єгипті хижих птахів шанували. Якщо приснився шуліка або яструб — значить, прийшла пора рішучих дій. Сонники рекомендують звернути увагу на великі проекти — саме зараз ви зможете захистити дисертацію або дописати науковий трактат.

За старих часів великих птахів брали за душі загиблих воїнів. Бачити уві сні сокола, який нападає на свою жертву — до вдалим маневрам в суперечках з родичами, до вигідного розділу спадщини. Якщо сниться яструб, що сидить на руці і дивиться вдалину — будьте впевнені у вас є вірний друг і помічник, на якого ви можете покластися навіть у складних ситуаціях і питаннях.

Сонник Міллера про яструба в клітці

Побачити орла або іншого хижака в клітці — хороший знак. Тлумачення сну у Міллера не зводиться тільки до перешкод. Звичайно труднощі з’являться, але всі вони переборні. Наснилося, що довелося тримати ворона під замком — до відстоювання власних інтересів будь-яким шляхом.

Поранений або хворий шуліка за традиційними сонникам передбачає перемогу над ворогами. Мертвий яструб уві сні символізує взяття реваншу в залі суду або на великому спортивному заході. Особливо, якщо в сновидінні вам довелося його вбити самому.

Спіймати удачу за хвіст

Бачити, як яструб нападає на курчат або дрібних гризунів — для незаміжньої жінки до появи настирливих шанувальників, від яких буде складно відбитися. Сонники рекомендують не давати неправдивих приводів стороннім чоловікам, щоб не потрапити в негарну ситуацію.

Бійка соколів в небі сниться до такої ж наполегливої ​​боротьби наяву між декількома поклонників. Уві сні шуліки можуть навіть мати деякі риси реальних шанувальників.

Якщо приснилося, що довелося зловити і тримати в руці яструба або хоча б ворона, радійте — обранець залишиться з вами назавжди. Рекомендується скористатися шансом і погодитися на пропозицію людини, з яким давно зустрічаєтеся.

Поранити яструба і впоратися з конкурентами

Спостерігати, як яструб уві сні падає, вражений вашої стрілою — до повної розправи над суперниками. Сонники попереджають, якщо приснився чорний ворон, проявіть пильність і не ризикуйте.

Побачити напад сокола в небі — отримати попередження про небезпеку вкладення коштів в сумнівний захід. Орли, мирно ширяють з голубами, навпаки, трактуються, як сильні захисники, які сняться перед відповідальним кроком.

Сонник яструб, до чого сниться яструб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: