Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ящірка, до чого сниться ящірка уві сні

Ящірка — це ознака багатства і спритності. З давніх часів люди вважали, що ці істоти охороняють скарби і живуть тільки в тих місцях, де є золото і дорогоцінні камені. Саме з цієї причини побачити уві сні подібне позначає сприятливі обставини для підвищення свого фінансового достатку. Решта опису,, до чого сниться ця в’юнка рептилія, перераховані нижче.

Відкинула хвіст

Цікавитесь,, до чого сниться ящірка, відкинувши хвіст? Сонник Гришиной повідомляє, що такий сюжет символізує мудрість і логіку, адже ці рептилії відкидають хвіст тільки в момент небезпеки, а потім він відростає знову. У вашому житті намічаються небезпечні хвилини, які можна уникнути, якщо бути мудрим і обачним.

Сховавшись

Сон, в якому ящірка в будинку ховається від денної спеки, ототожнює внутрішній світ і підсвідомість, яке підказує людині, що всі життєві проблеми можна вирішити за допомогою простої логіки.

На думку Шеремінской, якщо приснилася сховавшись ящірка, то вдасться зберегти і примножити свої статки.

Розміри

На жаль, не завжди сновидіння з цими рептиліями передвіщає благополуччя. Наприклад, велика ящірка означає майбутню зустріч з кимось або чимось, що має зловісне початок.

Сонник Езопа попереджає, що якщо велика ящірка ще й напала, то можна очікувати зло від близької людини, якій довіряв.

Кусається

А якщо приснилася кусати ящірка, то потрібно в реальному житті бути обережним, так як хтось виверткий і хитрий може нашкодити в особистому житті. Але навіть якщо цей звір не кусався, а просто був огидний і недружній, то такий сон теж уособлює сильного ворога, знешкодити якого дуже складно.

Колір ящірки

Багатьох цікавить,, до чого сниться яскрава зелена ящірка. Універсальний сонник вважає, що подібний сюжет — це знак двозначного положення, з якого буде досить складно вибратися. Саме тому потрібно постаратися уникнути в житті слизьких ситуацій.

Сонник Міллера переконаний, що побачити в нічних мареннях ящера, значить, в реальному житті піддатися серйозним нападкам з боку недругів. Але якщо вбити приснилося істота, то вдасться повернути свою удачу і відновити втрачену репутацію. Але це може статися за рахунок невдач в серцевих відносинах.

Варан

Якщо сниться варан, це означає серйозні зміни в особистому житті. Універсальний сонник переконаний, що в житті скоро повинен з’явитися кохана людина, яка може змінити все, наповнити існування сенсом. Жінки можуть чекати після такого сну численних знаків уваги від протилежної статі. Чоловікам сонник Мандрівника обіцяє швидку появу доброї господині, яка створить затишок в його будинку.

Якщо наснилася ящірка-варан в присутності великої кількості людей, то це до участі у великому торжестві або весільної церемонії. А ось сновидіння, в якому разом з вараном присутні інші тварини, позначає швидку зустріч зі старими друзями.

Решта тлумачення

Побачені у снах змії і ящірки втілюють тільки ворогів. Якщо людина тисне їх уві сні ногами, значить, недруги в реальному житті не зможуть завдати шкоди. Сонник Пір року переконаний, що здолати своїх ворогів людині вдасться, навіть якщо змії і ящірки просто розповзаються в різні боки.

Але, будь-який сон — це лише попередження, яке допоможе уникнути неприємностей і зберегти своє щастя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: