Сонник яма в землі, до чого сниться яма в землі уві сні

До чого сниться яма в землі? Сонник впевнений, що ви ризикуєте потрапити у великі неприємності, якщо найближчим часом не виявите обачність. Деталі того, що трапилося бачити уві сні, підкажуть більш конкретну розшифровку.

Трактування Міллера

Сонник Міллера запевняє, що земляна яма символізує поганий вчинок, який ви незабаром зробите. Якщо уві сні ви особисто вирили яму і не змогли з неї вибратися, то наяву усвідомлюєте свою помилку.

Чого ви хочете?

Довелось бачити, що велика яма в землі не має дна? Жінці сонник обіцяє самотність і тугу. Чоловікові бачити подібний образ краще. Він символізує знайомство з потрібною людиною, вигідну пропозицію і відмінні перспективи.

Величезна земляна яма, в яку провалюється цілий будинок, пророкує смерть. Наснилося, що ви особисто викопали її? Це ознака самокопання і духовних пошуків, а також відображення бажання дійти до витоків якоїсь проблеми або ситуації.

Це лише початок…

До чого сниться особливо велика яма в землі? Спускатися в неї добровільно означає, що ви втручаєтеся в чуже життя або справи, що тільки шкодить довірчих відносин з оточуючими.

Іноді велика яма в землі уві сні нагадує, що падіння це лише початок нового підйому. Сонник вважає, що для досягнення якоїсь мети вам доведеться буквально опуститися на саме дно, і лише потім піднятися до вершин.

Наснилося, що ви опинилися на самому дні? Налагоджену справу або ціла система дасть збій по дивної причини. Якщо ж ви виявили внизу щось цінне, то в дійсності гряде період процвітання і безумовного успіху.

Хто винен?

До чого сниться, що довелося самостійно копати глибокий рів? Тлумачення сну буквальне — наяву ви намагаєтеся комусь зіпсувати життя. Але така поведінка навряд чи доведе до добра.

Самому копати землю уві сні — означає, що наступний життєвий етап буде пов’язаний з чредой бід і неприємностей. Причому сонник підозрює, що ви самі накликали їх на себе.

Наснилося, що копати ямку сталося комусь із знайомих або родичів? Саме ця людина стане причиною ваших реальних матеріальних проблем.

Працюйте!

Уві сні довелося навпаки, засипати викопаний рів? Сонник впевнений, що ви знайдете причину власних бід і зробіть ряд дій для їх усунення.

Засипати яму уві сні буквально означає — трудиться, не покладаючи рук. Сталося засипати глибоку ямку землею? Наяву зробите щось знаменне, що повністю змінить про вас думка оточуючих.

Ще більше конкретики

До чого ще сниться яма в землі? Для детальної інтерпретації сюжету сонник рекомендує згадати і інші дії, вчинені щодо земляного поглиблення.

 • Стояти на краю — небезпечне життєве напрямок.
 • Стрибати через — непередбачена перешкода.
 • Кидати вниз землю — до смерті родича.
 • Гроші — до боргів.
 • Вибралися чи ні?

  До чого сниться яма в землі, в яку ви впали? Сонник пророкує велике нещастя, хвороба і крах планів. Наснилося, що хтось зіштовхнув вас вниз? Всі біди відбудуться з вини зовнішніх обставин або певної людини.

  Якщо уві сні вам вдалося вибратися, то зумієте пережити серйозні труднощі без особливої ​​шкоди, а то й зовсім уникнути їх. Наснилося, що вилізти так і не вдалося? Можете готуватися до найгіршого.

  Сонник яма в землі, до чого сниться яма в землі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: