Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яйцеклітина, до чого сниться яйцеклітина уві сні

Побачена уві сні яйцеклітина обіцяє зміни в особистому житті, стверджують багато сонники. Але є і такі тлумачі, які вважають трохи інакше. Тлумачачи,, до чого сниться «жіноче яйце», вони впевнені, що це символ сором’язливості і нерішучості. Хто з провісників прав, підкажуть основні деталі мрії і їх дрібні нюанси.

Сонник Міллера

Одного разу одна жінка попросила Густава Міллера розшифрувати її сновидіння, сюжет якого полягав в наступному: їй наснилося, що вона спостерігає з боку, як в її організмі відбувається процес запліднення її ж яйцеклітин, причому, не однієї, а відразу декількох. Мало того, ця жінка бачила уві сні зароджуються ембріонів.

Пан Міллер дав таке тлумачення сну: запліднені яйцеклітини символізують початок нового життєвого етапу, старт якого відкладався довгий час. Причому, слід зауважити, що цей період буде пов’язаний і з творчістю, і з дітьми одночасно. Тобто можна припустити, що це означає буквально наступне: необхідно зайнятися розвитком своїх дітей.

Спостерігати уві сні за яйцеклітинами — Кавалери, любов, вагітність…

За версією Східного сонника, бачити уві сні, як дозріває і виходить з яєчника жіноча «капсула життя», означає, що дуже скоро в долю ввійде чоловік, який зможе змінити реальність сновідіци. Що це означає? Ви зустрінете свою любов, пояснює сонник.

Цікавить,, до чого сниться мрія, в якій ви тримаєте на долоні яйцеклітини? Згідно тлумаченням Циганського сонника, це говорить про швидке настання вагітності в реальному житті. Особливо це актуально для жінок, давно чекають цієї події.

Наснилося незвичайне видовище, практично мультиплікаційне, як яйцеклітина «тікає» від сперматозоїдів? Така фантасмагорія пророкує нав’язливого залицяльника, пояснюють тлумачі.

Запліднення: Від успіху до провалу

А ось як інтерпретують сонники приснилося запліднення яйцеклітини: якщо уві сні це відбувається в жіночому організмі, то таке бачення буде означати здійснення надій на процвітання.

Якщо ж наснилося, що це ви власноруч «зароджується» життя в пробірці, то це може символізувати вашу сором’язливість, що знаходить вихід з «кокона» тільки лише уві сні. Пам’ятайте, нерішучість — перший крок до забуття, попереджають сонники.

Зигота як символ процвітання

У спробах з’ясувати,, до чого сниться зигота, варто визначитися з дрібницями. А саме: чи був видний в ній зародок і наскільки великим він був.

Так, наприклад, якщо ви бачите крихітну цятку-зародка, то це говорить про те, що вам ще довго чекати здійснення мрій. А ось якщо примарилося, що яйцеклітина вже перетворилася в плід, то чекайте феєричного успіху — за що б ви не взялися, все принесе вам дохід.

Чия клітина?

Є ще парочка деталей, на які варто звернути увагу, тлумачачи,, до чого сниться яйцеклітина. Згадайте, кому вона належала крім людини. наприклад:

 • Птиці — до успішного старту нової задумки;
 • Хижакові — вам варто остерігатися конкурентів;
 • Рептилії — ви отримаєте репутацію «акули бізнесу»;
 • Рибі — хочете успіху — дійте.
 • Сонник яйцеклітина, до чого сниться яйцеклітина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: