Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ялинові гілки, до чого сниться ялинові гілки уві сні

Ялинові гілки уві сні мають кілька різнопланових значень. Сонник попереджає про обман, низці невдач, небезпеки від недоброзичливців, сумних новинах. Але разом з тим бачення обіцяє удачу, благополуччя, впливового покровителя. Подробиці допоможуть зрозуміти, до чого вони сняться вночі.

Не будьте надто довірливі: можливий обман

Сновидіння може передвіщати нерадісні події, іноді навіть початок смуги невдач.

Бачити одну гілочку уві сні означає: незабаром хтось підступно обдурить сплячого або образить його по-іншому.

До чого сняться прикрашені штучні ялинові гілки? Сонник вказує: ви занадто довірливі, наївні. Не потрібно безоглядно довірятися першому зустрічному, адже личиною доброчесного людини може прикриватися недоброзичливець.

Захист, успіх, матеріальна стабільність

Наснилося стояти під ялиною в лісі, коли її гілки схиляються над вами? Наяву знайдете захист від негараздів, відмінне майбутнє. Справи будуть просуватися досить успішно.

Бачити, як на них ростуть шишки уві сні — прекрасне ознаку. Сонник обіцяє успіх у всьому і більший прибуток.

Тримали ялинові гілки в руках? Це сприятливий сюжет, який обіцяє удачу і великі життєві зміни.

Приснилися гілки були пишними? Такий символ уособлює благополуччя, матеріальну стабільність.

Мають бути негаразди, відвідування похорону

Бачити їх лежати на дорозі уві сні означає: доведеться йти на похорон знайомого або родича.

До чого сняться сплетені вінки з хвойних гілок? Сонник попереджає: бачення обіцяє швидкі похорон.

Приснилося бачення про ялинових гілках може передвіщати дрібні неприємності, негаразди, які незабаром закінчаться.

Якщо вони були сухими — дізнаєтеся сумні звістки про родичів або друзів.

Обережніше з новим знайомим

Якщо на низько схилилися до вас ялинових лапах уві сні є шишки — по сонником, станеться щось несподіване.

Дуже красиві ялинові гілки обіцяють знайомство з вельми цікавою особистістю. Однак до цієї людини потрібно поставитися дуже уважно, оскільки він може принести великі переживання. Перш ніж зближуватися з кимось, слід все добре обдумати.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну розглядає ваші дії. Отже, ви:

 • Ламали гілочки — розлука з коханим (коханою);
 • Гладили їх руками — міцне здоров’я;
 • Прикрашали іграшками — сімейне благополуччя, радісна подія;
 • Варили для лікарських цілей — одужання хворому.
 • Сонник Міллера: попереду труднощі

  До чого сняться ялинові гілки? Це попередження про майбутні складнощі. Можлива навіть низка труднощів. Але не варто впадати у відчай — ви зможете їх подолати і складний період закінчиться.

  Турбота близьких, заступництво впливової особи

  Ялинові гілочки уві сні обіцяють: близькі проявлять турботу про вас. Будьте вдячні за їхню увагу, а при нагоді дайте відповідь взаємністю.

  Ламали їх? Сонник підказує: станете робити кроки, щоб помиритися з рідними. Миритися — це добре, але в майбутньому бажано уникати сварок.

  Наснилося, ніби гілки ялини вкривають, ховають вас від сторонніх? Такий сюжет обіцяє впливового покровителя, який візьме під свій захист. Конкуренти і недруги при всьому бажанні не зможуть зашкодити.

  Сонник ялинові гілки, до чого сниться ялинові гілки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: