Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ялинка, до чого сниться ялинка уві сні

Єдине дерево, що викликає прямі асоціації з Новим Роком — це ялинка, і якщо провести паралель з цим чарівним святом, то вона цілком може стати символів змін, особливо, якщо ви побачили ялинку уві сні. Але сонники не так однозначні в питаннях про те,, до чого сниться «колючий красуня», і для достовірності тлумачень важливо згадати всі деталі.

Слід звернути увагу на те, з якою метою призначалося кілке деревце, чи було воно окрасою свята, або ж просто дикорастущим. Потрібно зауважити, чи не було на ялинових гілках пошкоджень, також важливе значення має її натуральність або штучність.

Ялинка як символ Нового Року

Безсумнівно, найбільша смислове навантаження падає на сновидіння, в який ви бачили по-новорічному оздоблену ялина, але тільки в тому випадку, якщо до знаменної дати кінця грудня ще дуже далеко. Тому те,, до чого сниться новорічна ялинка з іграшками в переддень Нового Року — є лише наслідком передсвяткової метушні і суєти.

До чого сниться вбрана новорічна ялинка? Сонник стверджує, що такий сюжет уві сні віщує святкування знаменної дати, яким ви будете повністю задоволені. Але, не слід старатися з алкоголем, це може привести до плачевних наслідків.

Якщо вам довелося наряджати новорічну ялинку, то ви самостійно влаштуєте собі шикарний відпочинок, участь в якому візьмуть найближчі — рідня і друзі. Створюючи веселу атмосферу, не забувайте про відпочинок, інакше торжество буде веселим тільки для оточуючих.

Поєднання новорічної ялинки зі снігопадом за вікном уві сні — неоднозначний символ сонника. як і в попередніх тлумаченнях, вас чекає веселе проведення часу, але він цілком може захмаритися поведінкою гостей. Можливо, ви відкриєте в когось з оточення негативні якості, на які раніше не звертали уваги.

Зовнішній вигляд ялинки

Якщо уві сні ви побачили засохлу ялинку, то психоаналітичний сонник співвідносить цей сюжет зі старінням в сексуальній сфері. Те,, до чого сниться таке сновидіння, віщує відсутність різноманітності, згасання пристрасті в сексі з постійним партнером.

Блакитна ялинка — символ складного вибору, який вам належить здійснити найближчим часом. Причому, сонник стверджує, що будь-який прийняте вами рішення принесе за собою супутні втрати, але одне з них буде набагато кращий за інший.

До чого сниться зелена ялинка? Якщо уві сні ви вражає яскравістю смарагдових голочок, і вам здається що ви ніколи не бачили такої гарної ялини, то сонник попереджає вас про фізіологічні проблеми. Ваш організм сильно потребує вітамінів, всередині порушився баланс, і це може привести до серйозних ускладнень.

Штучна ялинка, занадто яскраво і по-чудернацьки прикрашена, символізує довірливість сновидіння. Вам слід покладатися на інтуїцію, вибираючи собі друзів, а не на те, що людина показує. Ви гірко помилитеся в людині, який раніше здавався найкращим.

До чого сниться жива ялинка? Якщо уві сні вона перебувала в лісі, і ви вдихали підбадьорливий запах хвої, то в реальності сонник обіцяє появу шансу на одужання. Якщо ви не хворієте, то значно покращиться фізична активність і тонус.

Неприємні події

Якщо ви з жахом розумієте, що знаходиться поруч з вами уві сні ялинка горить, то не варто думати, що цей сюжет обіцяє неприємності. Насправді, ви отримаєте шанс заново побудувати відносини з людиною, яка вам дуже дорогий. За іншою інтерпретації, ви відчуєте сексуальний потяг до малознайомої особистості.

З негативного боку сонник інтерпретує сон, в якому вбрана ялинка впала, і з неї з дребезгом полетіли іграшки та гірлянди. Вас очікують неприємності в сім’ї, на деякий час в будинку запанує напружена обстановка, пов’язана з нерозумінням подружжя.

За сонником Міллера ялинка, з якою уві сні падають скляні кульки, і розбиваються — поганий знак, особливо для сімейних людей. Ви перебуваєте в центрі скандальної ситуації, і вам її не дозволили, якщо ви будете приймати рішення покладаючись на емоції. Трохи відпочиньте від чвар і сварок, подивіться на стан речей новим поглядом.

Садити або рубати ялинку

Сон, де вам довелося садити ялинки — гарне передвістя. Сонник пророкує, що саме в найближчі дні настане найсприятливіший період для кар’єрного зростання. Вас можуть підвищити на посаді, а якщо у вас свій бізнес, то ви знайдете нові шляхи його оптимізації.

До чого сниться посадити ялинку у себе вдома? Така дія уві сні — теж сприятливо відіб’ється на майбутні події. Сонник пророкує, що в родині настануть зміни на краще, пов’язані з матеріальним становищем.

Рубати ялинку уві сні — в будь-якому разі поганої символ, навіть якщо це відбувається з метою прикраси будинку. Через вашу безкомпромісності і невміння вирішувати справи полюбовно, ви станете епіцентром серйозної сварки.

Частини дерева

Якщо при оздобленні деревця уві сні, ви побачили як осипаються голки від ялинки, то сонник передрікає поганий результат поточних подій. Та проблема, яка вас найбільше хвилює, вирішиться зовсім скоро, але на жаль, не на вашу користь.

До чого сниться ялинка з шишками? Сонник стверджує, що доля підкине вам щасливий випадок, і тільки вам вирішити, упустити його, або спіймати удачу за хвіст. Не менш сприятливим є те,, до чого сниться ялинка в снігу. Ви отримаєте спадщину або великий виграш.

Прикрашена ялинка

Якщо молодий самотній дівчині довелося прикрашати уві сні ялинку, то сонник передрікає, що незабаром вона зустріне свого судженого. Для тих, хто не самотній, таке сновидіння віщує вагітність. Бачити ялинку з гірляндами уві сні — хороший знак. Сяючі ліхтарики — уособлення того, що ви прагнете до кращого життя, і вам це вдасться зовсім скоро.

До чого сниться прикрашена ялинка? Якщо ви самі не брали безпосередньої участі в украшательстве зеленої красуні, то сонник віщує приємну звістку, і наступний за ним веселе свято.

Сонник ялинка, до чого сниться ялинка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: