Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яйця до чого сняться яйця уві сні

Якщо уві сні ви побачили яйце, неважливо, куряче, гусяче або перепелине, постарайтеся обов’язково в подробицях запам’ятати сюжет. Так буде набагато простіше розтлумачити,, до чого сниться дане сновидіння. Сонник говорить, що подібні нічні марення можуть передбачати як добро, так і всілякі невдачі.

Зіпсовані яйця

Їсти несвіжі яєчка уві сні — до хвороб і фінансових збитків. Сучасний сонник радить проявити максимальну обережність в реальному житті. Поставтеся уважно до будь-яких проблем зі здоров’ям і розумно витрачайте гроші. Тільки так вдасться пережити непростий період з мінімальними втратами. Якщо приснилися тухлі, що виділяють смердючий аромат, то зовсім скоро ті люди, яких ви вважали друзями, підставлять вас. Але, не варто впадати у відчай, подібне траплялося протягом життя практично з кожною людиною. Тріснути шкаралупа — символ несправджених надій. Сонник Езопа пророкує печалі і розчарування, які виникнуть через невдач в робочих або ж особистих справах. Купувати биті яйця — означає свідомо йти на певний ризик. Якщо уві сні ви бачили, в якому стані знаходиться купується продукт, але все одно зважилися на покупку, то в реальному житті добровільно вплутається в досить ризикована справа. Жіночий сонник рекомендує кілька разів подумати, перш ніж вирішуватися на відчайдушний крок.

Різні види

Бачити уві сні гусячі яйця — до прибутку. Особливо, якщо вони були великі і свіжі. Але, ставши наяву володарем солідної грошової суми, не поспішайте її витрачати на всілякі «примхи». Малий Велесов сонник радить подумати над тим, як грамотно розпорядитися фінансами. Можливо, варто їх вкласти в нерухомість або в закордонний відпочинок. Якщо приснилися качині яйця, то скоро ви отримаєте приємні новини від людини, про який довго нічого не чули. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться подібне — опинитися в епіцентрі неприємного скандалу. Убезпечити себе і свою репутацію від негативних наслідків конфлікту можна, зберігаючи самовладання і не опускаючись до образ. Мурашині яйця можуть примаритися під час нічного відпочинку в тому випадку, якщо незабаром ви знайдете відразу декілька джерел доходу. Якщо їх було дуже багато, то і грошових потоків буде достатня кількість для того, щоб найближчими роками жити безбідно і щасливо. Яйця змії обіцяють несподівані наслідки вчинених вчинків. Універсальний сонник пророкує низку здивувань, які підуть після того, як ви зробите певні дії. Також зміїні яйця обіцяють підступні підступи недругів. Якщо приснилися яєчка павука, остерігайтеся поганих пліток. Сонник Странніков каже про те, що ваші друзі і оточення розпускає про вас вигадані історії, які досить негативно позначаються на репутації. Постарайтеся зрозуміти, хто саме є джерелом пліток, і серйозно поговоріть з цією людиною. Перепелині яйця сняться до непередбачених витрат. Раптова хвороба, яка вийшла з ладу побутова техніка, запрошення на свято — все це зажадає від вас додаткових грошових витрат. Сонник Гришиной радить не шкодувати про гроші. Краще подумайте над тим, що вони витрачені не даремно. Якщо приснилися пташині яйця, то найближчим часом доведеться відправитися у відрядження. Найімовірніше, дорога буде далекою. Ще яйця птахів сняться до змін. Міллер розтлумачує також, що означають прівідевшіеся страусині яйця. Цей сон говорить про вашому страху перед життєвими обставинами. Постарайтеся подолати свої страхи, інакше ніколи не зможете втілити в життя свої мрії.

Вживати в їжу

Роз’яснення,, до чого сниться робити яєчню, мається на Російському тлумачі. Російський сонник вважає, що смажити яєчню — до втрат. Є її — до всіляких невдач. Також їсти смажені яйця в своєму сновидінні означає знайти нових знайомих. Є тільки жовток означає знайти щастя в особистому житті. Східний сонник обіцяє нового коханого і сильні пристрасні почуття по відношенню до нього. Можливо, цей роман навіть закінчиться офіційним оформленням відносин. Пити рідкий вміст, що знаходиться всередині шкаралупи, значить наяву пережити тривогу. Якщо уві сні ви відчували радість від того, що п’єте жовток і білок, то тривожні почуття швидко зміняться великою радістю. Варити, а потім їх чистити і є — до досягнення бажаної мети. Сучасний сонник говорить, що все, що ви задумали, вдасться здійснити. Отримавши те, чого так хотілося, ви знайдете довгоочікуване щастя.

Великодні символи

У своєму сні фарбувати шкаралупу в яскраві насичені кольори, значить, в реальному житті пережити період радощів і різних звершень. Сучасний сонник обіцяє, що все буде виходити, а удача стане сприяти навіть в дрібницях. Чи не губіться. Використовуйте цей час для здійснення всіх своїх бажань. До чого сняться фарбовані яйця також описує Міллер. Сонник Міллера пророкує сновидцу любовне визнання. Причому визнання це піде від людини, якого ви раніше не могли запідозрити в теплих почуттях по відношенню до вас. Якщо приснилося відразу три розфарбованих яйця, що лежать у великодньому кошику, то в реальності буде лише три можливості виправити зроблену помилку. Сонник Шеремінской дає трохи інше тлумачення такого сну. Даний джерело вважає, що такий сюжет пророкує швидке укладення шлюбу і набуття міцної і дружної сім’ї.

Курка-несучка

Якщо курка знесла яйце, то виконана раніше робота принесе очікуваний результат. Побачене уві сні яєчко було досить великим? Значить, приготуйтеся «пожинати» гідні плоди своєї праці. Якщо наснилася курка в гнізді, вдасться отримати солідний грошовий дохід. Причому, Ванга переказує несподіваний прибуток: отримання солідного спадщини, цінного подарунка, грошової винагороди або призу. До чого сниться несучка, також розповідає і Езоп. Якщо курка несе яйця непрості, а золоті, то в житті вас чекає все тільки найкраще. Чи вдасться знайти хорошу роботу, знайти кохання і створити міцну сім’ю. Якщо прівідевшіеся уві сні яєчка були великими, то милостивий період триватиме досить довго. Якщо з тільки що знесеного куркою яйця вилупився курча, то ви нерозумно використовуєте ті можливості, які вам надає доля. Також аналогічний сюжет може сниться до вагітності.

Різні тлумачення

Приснилися чоловічі яйця свідчать, що вам не вистачає чоловічої уваги. Ви відчайдушно потребуєте захопленні і схилянні з боку представників сильної статі. Жіночий сонник обіцяє, що незабаром вдасться зустріти ідеального коханця. Потрібно лише проявити терпіння і трохи зачекати. Побачити уві сні яйця чорного кольору — до важкого розчарування. Якщо приснилися величезні яєчка, то цей сон попереджає про можливу важкої депресії. На жаль, впоратися з нею самостійно не вдасться. Продавати їх на ринку, значить, багато спілкуватися в реальному житті з цікавими людьми. Російський сонник радить не губитися і заводити якомога більше корисних знайомств. До чого сниться яйце із зародком розтлумачує Міллер. Даний тлумач передрікає сновидцу початок нового етапу в житті. Він буде кардинально відрізнятися від попереднього. Щоб дізнатися значення сну, в якому вам привиділося шоколадне яйце слід звернутися до Гришиной. Сонник Гришиной вважає, що даний сюжет обіцяє вдалий життєвий період. Знайти уві сні брудні яйця — до набуття нахлібників. Утримувати утриманців буде непросто. Доведеться багато працювати і відмовитися від ряду звичних речей. Якщо приснилося, що ви крали яєчка, то в реальному житті зможете обійти своїх конкурентів. Збивати уві сні яйця в міцну тугу піну — до романтичного побачення. Причому пройде воно дуже добре і принесе багато радості.

Сонник яйця до чого сняться яйця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: