Сонник яєчня, до чого сниться яєчня уві сні

Часом людина не встигає сформулювати і обдумати свої побоювання, а підсвідомість уже підкидає уві сні образи, які підштовхують до певної думки. Сонники вважають, якщо довелось бачити яєчню, то тривоги небезпідставні. Більш точні відповіді можна отримати, якщо дізнатися,, до чого сниться чаклувати на кухні або пригощатися стравою з яєць.

Символ життя

Яйця символізують зародження життя, але з яєчнею все непросто — іноді вона нагадує про її можливий кінець. За сонником Фрейда, бачити уві сні яєчню — втілення занепокоєння щодо вагітності. Це може відображати проблеми з репродуктивною функцією — як у чоловіків, так і у жінок, а також переживання з приводу виношування плоду.

Чоловікові, якщо йому приснилася яєчня, слід тверезо оцінити свою сексуальну потенцію, і, знайшовши привід для занепокоєння, звернутися до фахівця — на стадії «першого дзвіночка» все можна зупинити. Занадто розбірливою дівчині яєчня уві сні нагадує про те, що так недовго залишитися старою бездітної дівою.

Жінці таке сновидіння — пророцтво аборту або викидня. Якщо це довгоочікувана дитина — у сучасної медицини є великий арсенал засобів, яким треба скористатися. До чого сниться бачити яєчню престарілим людям: сновидіння нагадує про тлінність житія.

Езотеричний сонник дає таке тлумачення сну, в якому яєчню в сковорідці бачив один з батьків — тим надіям, які він покладає на дітей, не судилося збутися.

Приготування страви

Згідно Малому Велесову сонником, приснилося робити яєчню — до початку конфлікту, а є її уві сні означає, що сновидець наживе собі ворогів.

Якщо того, хто народився з вересня по грудень, приснилося смажити омлет, на нього чекає самотність. У іменинників з січня по лютий — виникнуть перешкоди до виконання задуманого. До чого сниться готувати в сковорідці яєчню? Сонник Від «А» До «Я» пророкує, що виникли проблеми будуть залагоджені грошима, але якщо людина бачила, як смажив і вона підгоріла — його підставлять.

Різати помідори віщує сум’яття почуттів, робити яєчню з помідорами обіцяє зміни: в історії любовної пристрасті пройдена сама піднесена фаза, тепер можна чекати охолодження відносин. Смажити в сковорідці яєчню з беконом — доведеться виправдовуватися перед жінкою.

Сонник Міллера про омлеті

Міллер стверджує, що сновидіння, якого пригощають уві сні омлетом, хтось хоче обвести навколо пальця лестощами і обманом. Наснилося, як він їв — треба пережити зрадництво довіреної особи. До чого сниться, як він готував страву і давав дружині — її вчинок переверне їхнє життя.

Виконання поганих передчуттів

Якщо сновидіння гризе тривога, а в сні він бачив, ніби їсть яєчню — його підозри небезпідставні. Наприклад,, до чого сниться їсти яєчню з шинкою, скандалу з дружиною не уникнути, як би не хотілося.

Крім сварок, сонники віщують невдачу, матеріальні збитки або фінансовий збиток. Чоловікам снідати яйцями пророкує імпотенцію, конфлікт з дітьми — тлумачення залежить від того, з якими проблемами людина намагається боротися в реальному житті.

Сонник яєчня, до чого сниться яєчня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: