Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ядерний вибух, до чого сниться ядерний вибух уві сні

Якщо наяву людина стурбована питаннями збереження миру, то ядерний вибух уві сні не є для нього пророчим, а лише дає вихід емоціям, знімає психічне напруження. В іншому випадку майбутнє сновидіння викликає стурбованість. Сонники пояснюють,, до чого сниться подібна катастрофа.

Чутки про катастрофу

Згідно сонником XXI Століття, побачити уві сні атомну бомбу — летить або зберігається десь — до сильного емоційного потрясіння наяву.

Якщо приснилося, що дізнаєтеся про ядерний вибух уві сні, це віщує трагічний випадок з кращим другом або сварку з ним. Всі розмови про атомну катаклізм інтерпретуються, як тривожне передчуття біди. Після такого бачення людина з обережністю ставиться до змін, турбуючись за своє майбутнє — до цього є підстави.

Чути розповіді очевидців, але не бачити ядерного вибуху — Отримайте незабаром нерадісні вісті. Психоемоційний сонник повідомляє, до чого це сниться жінці — їй не вистачає еротичних переживань, вона в пошуку нового партнера, на порозі змін в особистому житті.

Наснилося тікати від небезпеки, дізнавшись з новин про загрозу ядерного вибуху — Французький тлумач снів стверджує, що серед ваших друзів або співробітників замаскувався обманщик і лицемір, остерігайтеся зради.

Бути очевидцем

До чого сниться бути очевидцем трагічної події? Самому бути на місці катастрофи — розірвати з кимось стосунки, що не піде на користь бізнесу.

За Східним сонником, спостерігати ядерний вибух — до ослаблення здоров’я, занепаду сил. Якщо ж наснилося, як ударило вибуховою хвилею, вашою довірою безсовісно скористаються, оклевещут і витягнуть з цього вигоду.

До чого сниться перебувати на землі, охопленої вогнем: ці відображення кризи особистості, ускладнення відносин з оточуючими. Бачити атомний гриб, по тлумаченню сну Сімейним сонником — знак, що попереджає, що життя піднесе такі сюрпризи, які вкинуто в сильний стрес. Бути організатором ядерного вибуху — вас звинуватять в злочинних діях.

Бачити руйнування

За езотеричних сонником, бачити постраждалих людей і руйнування — знак неблагополуччя з близькими знайомими: комусь із них загрожує хвороба.

Тлумачення сну про розповзання грибовидного хмари — людині доведеться пережити нещастя і стихійні лиха, по Літньому сонником, наснилися наслідки розриву атомного заряду — означає випробувати відчуття безвиході. Східний повідомляє: бачити руїни — до фінансового розорення, крах рідної домівки для жінки — розчарування в улюбленому, розставання.

Сонник Хассе пророкує славу тому, хто уві сні виявився в епіцентрі руйнівних подій. Тлумачення сну, в якому довелось отримати поранення — наяву слава обернеться злом. Якщо ж сам сновидець і був причиною катастрофи, то в реальному житті спровокує скандал, який не принесе вигоди.

Радіація

До чого сниться нікому не видима радіація, про існування якої ви здогадуєтеся уві сні: це попереджає про сумні події в житті. Пригніченість і підозрілість — важке психологічний стан, який розвинеться найближчим часом, воно знаходить відображення в тривогах, пов’язаних з радіацією.

Однак якщо людина за родом діяльності пов’язаний з впливом радіації, такий символ для нього не є пророчим, просто відображає реальне життя.

Сонник ядерний вибух, до чого сниться ядерний вибух уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: