Сонник ядерний вибух, до чого сниться ядерний вибух уві сні

Якщо наяву людина стурбована питаннями збереження миру, то ядерний вибух уві сні не є для нього пророчим, а лише дає вихід емоціям, знімає психічне напруження. В іншому випадку майбутнє сновидіння викликає стурбованість. Сонники пояснюють,, до чого сниться подібна катастрофа.

Чутки про катастрофу

Згідно сонником XXI Століття, побачити уві сні атомну бомбу — летить або зберігається десь — до сильного емоційного потрясіння наяву.

Якщо приснилося, що дізнаєтеся про ядерний вибух уві сні, це віщує трагічний випадок з кращим другом або сварку з ним. Всі розмови про атомну катаклізм інтерпретуються, як тривожне передчуття біди. Після такого бачення людина з обережністю ставиться до змін, турбуючись за своє майбутнє — до цього є підстави.

Чути розповіді очевидців, але не бачити ядерного вибуху — Отримайте незабаром нерадісні вісті. Психоемоційний сонник повідомляє, до чого це сниться жінці — їй не вистачає еротичних переживань, вона в пошуку нового партнера, на порозі змін в особистому житті.

Наснилося тікати від небезпеки, дізнавшись з новин про загрозу ядерного вибуху — Французький тлумач снів стверджує, що серед ваших друзів або співробітників замаскувався обманщик і лицемір, остерігайтеся зради.

Бути очевидцем

До чого сниться бути очевидцем трагічної події? Самому бути на місці катастрофи — розірвати з кимось стосунки, що не піде на користь бізнесу.

За Східним сонником, спостерігати ядерний вибух — до ослаблення здоров’я, занепаду сил. Якщо ж наснилося, як ударило вибуховою хвилею, вашою довірою безсовісно скористаються, оклевещут і витягнуть з цього вигоду.

До чого сниться перебувати на землі, охопленої вогнем: ці відображення кризи особистості, ускладнення відносин з оточуючими. Бачити атомний гриб, по тлумаченню сну Сімейним сонником — знак, що попереджає, що життя піднесе такі сюрпризи, які вкинуто в сильний стрес. Бути організатором ядерного вибуху — вас звинуватять в злочинних діях.

Бачити руйнування

За езотеричних сонником, бачити постраждалих людей і руйнування — знак неблагополуччя з близькими знайомими: комусь із них загрожує хвороба.

Тлумачення сну про розповзання грибовидного хмари — людині доведеться пережити нещастя і стихійні лиха, по Літньому сонником, наснилися наслідки розриву атомного заряду — означає випробувати відчуття безвиході. Східний повідомляє: бачити руїни — до фінансового розорення, крах рідної домівки для жінки — розчарування в улюбленому, розставання.

Сонник Хассе пророкує славу тому, хто уві сні виявився в епіцентрі руйнівних подій. Тлумачення сну, в якому довелось отримати поранення — наяву слава обернеться злом. Якщо ж сам сновидець і був причиною катастрофи, то в реальному житті спровокує скандал, який не принесе вигоди.

Радіація

До чого сниться нікому не видима радіація, про існування якої ви здогадуєтеся уві сні: це попереджає про сумні події в житті. Пригніченість і підозрілість — важке психологічний стан, який розвинеться найближчим часом, воно знаходить відображення в тривогах, пов’язаних з радіацією.

Однак якщо людина за родом діяльності пов’язаний з впливом радіації, такий символ для нього не є пророчим, просто відображає реальне життя.

Сонник ядерний вибух, до чого сниться ядерний вибух уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: