Сонник ягуар, до чого сниться ягуар уві сні

До чого сниться граціозний ягуар? Уві сні цей звір найчастіше символізує витончене і дороге задоволення, але може мати і зовсім несподіваного значення. Сонник розгляне різні варіації образу і дасть їм вичерпну розшифровку.

Вчіться ризикувати!

Приснився ягуар? Грамотне ведення справ і вміння іноді ризикнути принесе неймовірні плоди. Крім того, у вас з’явиться всесильний покровитель.

Сонник попереджає: ягуар уві сні відображає найбільш темні душевні якості, які в звичайний час приховані глибоко всередині, і лише зрідка з’являються, шокуючи оточуючих і навіть самого сновидіння.

Іноді звірюка попереджає про зловмисні людей, особливо якщо знаходиться в компанії хижих птахів.

Перемога або обмеження?

До чого сниться злющий ягуар, що бігає по клітці? Сонник пророкує наполегливе протистояння і важку, але абсолютну перемогу.

Іноді бачити цього звіра в клітці буквально означає, що ви будете обмежені в діях і навіть особистої свободи.

Уві сні чути гарчання небезпечної кішки, але не бачити її саму — не дуже добре. Це ознака поганих новин, з яких ви дізнаєтеся, що втратили частину очікуваного прибутку.

Бережіться!

До чого сниться раптовий напад ягуара? Вас зрадить новий знайомий. Якщо дикий кіт вкрадливо наближається уві сні, то вас оточують уявні приятелі, які вичікують підходящого моменту, коли зможуть нашкодити.

Жінці в таких випадках сонник обіцяє некерованого і жорстокого коханця. Наснилося, як билися з ягуаром і здолали його? Ви з честю вийдете з вкрай непередбачуваною і ризикованій ситуації.

Що робили?

Сонник наполягає: щоб мати правдиве тлумачення сну життєво важливо інтерпретувати будь-які свої дії в мріях.

 • Полювати — суперництво (для хлопців), комплімент (для жінок).
 • Битися і отримати рану — підла зрада, зрада.
 • Вбити — одужання, духовне оновлення.
 • Сісти на нього — здолаєте ворогів, важка справа.
 • Гладити — небезпечна зв’язок або вчинок.
 • Наснилося, що ягуар втік від вас? В реалі витратите масу часу і сил на проект, який не виправдає витрачених ресурсів.

  Сталося бачити плямисту шкуру? Це означає, що в реалі доведеться працювати з дурними або погано підготовленими людьми.

  Чи готові?

  До чого сниться чорний ягуар? Готуйтеся до важкої дорозі або складних переговорів. Іноді звірюка символізує якесь офіційне доручення.

  Якщо чорний кіт загрожує уві сні, то будьте готові до розчарування. Вас підставлять ділові партнери, або підведуть близькі.

  Приснився мертвий або сильно поранений чорний ягуар? Сонник пророкує тріумфальну перемогу над конкурентами після тривалої і жорсткої боротьби.

  Передбачення Міллера

  Уві сні випадкова зустріч з ягуаром вас дуже налякала? Якесь дивне подія стане вагомою причиною для розірвання найважливішого договору. Однак сонник впевнений: мертвий звір обіцяє сприятливі перспективи і радість.

  Подумайте!

  До чого сниться сильно схожий на ягуара леопард? Уві сні він символізує спритність, відвагу і силу, а також підступність, агресію і навіть жорстокість.

  Сонник вважає, що це своєрідний натяк: тільки проявивши особливу якість, ви зможете досягти задуманого. Як саме діяти, підкаже реальна ситуація.

  Приснився леопард на полюванні? Це людина, якій ви явно не довіряєте. Постарайтеся запам’ятати сновідних сюжет, щоб уникнути помилок наяву.

  В ночі до вас з’явився гепард? Знайдете мудре рішення або знайдете розумного і рішучого компаньйона.

  Сонник ягуар, до чого сниться ягуар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: