Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвороба, до чого сниться хвороба уві сні

Хвороба уві сні може здолати навіть здорову людину, який в силу свого здоров’я про недугах навіть не замислюється. У будь-якому випадку, сновидцу потрібно насторожитися, так як сонник інтерпретує те,, до чого сниться будь-який хворобливий стан, як проблеми у внутрішньому світі, душі.

З одного боку, згідно із законом інверсії сонника, неполадки в організмі можна трактувати як зворотний бік медалі — передвістя про міцне здоров’я і зцілення. Але не все так просто, і часто, дізнатися уві сні про хвороби — несприятливий знак.

Все розмаїття хворобливих станів уві сні

За жіночому сонником, значення сну про хвороби тлумачиться як сигнал до переосмислення життєвих цінностей, повної зміни пріоритетів. Згадайте, якщо ви ображали кого-то, несправедливо поступили, навіть з об’єктивних причин — прийшло саме час попросити вибачення, навіть подумки, покаятися і не здійснювати більше негожих вчинків.

За сонником Міллера хвороба віщує лише легке нездужання. Якщо такий сюжет побачить незаміжня дівчина, то дуже скоро вона зрадіє своїй свободі від зобов’язань перед чоловіком. Психічні недуги, такі як психоз або сказ, можуть означати плітки і підступи ворогів.

Навіть якщо в даний момент ваше соціальне становище вас зовсім не влаштовує, не хвилюйтеся, згідно з трактуванням сонника те,, до чого сниться смертельна хвороба, передвіщає появу нових плюсів з, здавалося б, погані перспективи.

Тяжкість в душі від негожих, морально низьких дій може виразиться уві сні як невиліковна хвороба. На душі лежить камінь провини, і поки ви його не скинете, викупивши свої проступки, можете не сподіватися на гармонію і спокій внутрішнього світу.

Масштабні, всеосяжні передбачення дає сонник Ванги того,, до чого сниться важка хвороба безлічі людей. Якщо во не ви бачите на дорогах вмираючих людей, то це явне передвістя екологічної катастрофи, яка торкнеться місцевості, де ви живете.

Бачити уві сні хвороба рак — не такий вже поганий знак сонника, як може здатися на перший погляд. Після такого сновидіння, ви швидше за все посваритеся з другою половинкою, але підсумком конфлікту буде відродження колишньої пристрасті, новий сплеск в давно згаслих почуттях.

Якщо ви не відчуваєте проблем зі здоров’ям, але захворювання стало приходити вам все частіше і частіше в обіймах Морфея, то прислухайтеся до рекомендацій англійського сонника про те,, до чого сниться власна хвороба. Ваше тіло дає вам сигнали про неполадки, краще звернутися до лікаря.

За сонником Фрейда хвороба шкіри уві сні — знак самомилування і нарцисизму. Ви занадто зациклені на своїй зовнішності, і мало уваги приділяєте душевними якостями. З цієї причини багато людей відвертаються від вас, і якщо нічого не змінювати, ви залишитеся зовсім самотнім.

Як з’ясувалося, порушення фізичного стану — не завжди привід для турботи про своє оранізме. А які сигнали сприймати як тривогу, які сни сняться до хвороби? За багатьма сонникам, символ здоров’я — зуби, і якщо уві сні вони кришаться, ламаються, мають нездоровий вигляд — то це явне передвістя погіршення здоров’я.

Також сни передвіщають хвороба часто містять в своєму сюжеті ганебні продукти харчування, фекалії, що розкладається м’ясо і рибу. Серцеву недостатність можна спрогнозувати при частому пробудженні, і сновидіннях про колотих ранах в область серця.

Захворювання близьких людей уві сні

Тлумачення снів про хвороби стосується не тільки сновидіння. Захворювання родичів, або просто друзів також несуть в собі певне смислове навантаження. Спираючись на те, що означає хвороба уві сні, сонник дає інтерпретацію сновидінь, де недуги торкнулися рідні

Хвороба близької людини — це попередження вашої підсвідомості про те, що родичі і друзі в даний момент, як ніколи потребують вашої підтримки. Зверніть увагу на їх матеріальне становище, не відкидайте заклики про допомогу, в майбутньому все це окупиться.

До чого сниться хвороба мами? Все залежить від деталей сновидіння. Якщо вона скаржиться на захворювання, то вас дуже скоро будуть турбувати легкі нездужання. Часто, хвороба матері може бути сюжетом-перевертнем, особливо, якщо зараз вона погано себе почуває і бореться з недугою. Розслабтеся, захворювання потихеньку відступає, і незабаром зійде нанівець.

Цікаві передбачення дає сонник хворобу батька уві сні, якщо при цьому ви явно відчуваєте, що він одужує. Така картинка позначає, що у вашій підсвідомості живуть нав’язливі страхи, які пов’язані з самопочуттям не тільки батька, а й мами. Якщо ви і далі будете мучити себе необґрунтованими забобонами, то можете накликати біду.

До чого сниться хвороба дитини? Для мами таке сновидіння — завжди шок, але якщо перебіг захворювання легкий, то можете зітхнути спокійно, малюк буде протягом усього життя мати міцне, і навіть дрібні проблеми — застуда, нежить — стосуватимуться його дуже рідко.

До чого сниться хвороба родича? Сонник прогнозує появу у порога вашого будинку незнайомця, який увірветься в повсякденний уклад життя, і викличе дисгармонію у стосунках з домочадцями.

Якщо ви бачите хвороба одного, то це знак вирішення всіх проблем, які відразу навалилися на вас. Причому шлях їх вирішення вам підкаже особистість з сновидіння. Такі ж райдужні перспективи можна очікувати по трактуванні сонника про те,, до чого сниться хвороба чоловіка. Його дружина може бути впевнена, що доживе до похилого віку, і побачить і онуків і правнуків.

Сонник хвороба, до чого сниться хвороба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: