Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ховрах, до чого сниться ховрах уві сні

Суслик уві сні віщує зміни на роботі, в бізнесі, особистому житті, наслідки яких іноді можна передбачити, але часто вони залежать від сновидіння. Можливо, необхідно буде зробити запаси небудь зробити якісь заходи. Іноді сонник, пояснюючи,, до чого сниться це тварина, вказує: можливі романтичні відносини, успіх починань.

Настане складний час, з’явиться нахлібник

Приснився цей звір? Сновидіння підказує: треба зробити запаси, відкласти деяку суму, оскільки доведеться пережити важкий час. Бізнес перестане приносити дохід, в справах намітиться спад.

Суслик уві сні часто означає: у сновидіння може несподівано з’явитися нахлібник, якому він з ввічливості не зможе відмовити. Можливо, це буде родич або близький друг.

До чого сниться побачити, як ховрах знищує врожай? Сонник пояснює: вам може загрожувати небезпека від підступної людини.

Хворий або агресивний ховрах, накидається на вас, уособлює фінансові проблеми, з якими ви незабаром зіткнетеся.

Нова багатообіцяюча зустріч

Чоловікові приснився вгодований звірок, що не проявляє агресії, обіцяє хороші зміни. Його чекає знайомство з дівчиною, здатне перерости в тривалу щасливу зв’язок.

Тлумачення сну про ховрашка для самотньої жінки подібне: вона незабаром зустріне чоловіка, з яким зав’яжуться відносини.

Розгадаєте підступи ворогів, досягнете успіху

Наснилося, ніби вбили ховраха? Вчасно помітите підступи недоброзичливців і зможете вжити необхідних заходів.

Годували ховраха з рук уві сні? Згідно сонником, це відмінне ознаку. Вас чекає чесна праця, здатний принести успіх і процвітання.

Сонник Міллера: чекають зміни

До чого сниться ховрах? Бачення віщує швидкі зміни в справах, на роботі. Якими вони здаються — залежить від сплячого і його старань. Докладе зусиль — доб’ється успіху. Залишить все як є — буде згодом шкодувати.

Вдалий хід справ, бізнесу

Бачити, як звір сидів на купі зерна уві сні, означає: всі ваші починання будуть успішними. Ви зможете реалізувати будь-яку добре опрацьовану ідею. Але пам’ятайте: мало просто почати — потрібно робити послідовні кроки для здійснення плану.

Приснилося бачення про ховрашка, який спокійно сидів або займався своїми справами, за сонником обіцяє людині сприяння обставин. Він зможе досягти своєї мети при менших витратах з можливих.

Деталі бачення

Пригадайте подробиці сновидіння:

 • Бачили тварину — отримаєте хороші новини;
 • Годували — бездумно витратите гроші, а придбаєте щось непотрібне або зовсім дурницю;
 • Зловили — про вас будуть пліткувати;
 • Гладили — зробите покупку, яка виконає помітну навантаження на сімейний бюджет;
 • Убили — допустите прикру помилку.
 • Зміни в особистих справах

  Бачити це тварина уві сні в природній обстановці віщує зміни на особистому фронті. Якщо він метався, був чимось наляканий — зміни виявляться не надто приємними. Можливо, мають бути сварки, з’ясування стосунків з партнером або довгий самотність.

  До чого сниться самка з дитинчатами? Сонник вказує: жінці сновидіння обіцяє швидку вагітність. Чоловікові — повідомлення про вагітність його дружини (коханки).

  Сонник ховрах, до чого сниться ховрах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: