Сонник ховатися на війні, до чого сниться ховатися на війні уві сні

Ховатися на війні — символ не так страшний, як може здатися. Війна символізує собою фінансові проблеми, сварки, неприємні розмови, а ось, приховування від військових дій — це ознака того, що цих неприємностей можна уникнути. Обов’язково запам’ятовуйте все те, що бачите уві сні, це допоможе сонникам дати більш точні пояснення, до чого це сниться.

Як пояснює Густав Міллер

Сонник Міллера, роз’яснюючи, до чого може приснитися війна, говорить про труднощі сімейного або ж робочого характеру. А ось ховатися на війні від боїв — символ того, що шляхом хитрощів і вивертів ви зумієте уникнути левової частки складнощів. Ще такі сни можуть пророкувати бажання вивести «на чисту воду» людини, чиї вчинки вас обурюють.

Причини, що змусили ховатися

Якщо вам приснилося, що ви ховаєтеся на війні від чогось, згадайте, що саме вас штовхнуло на подібні дії, а вже сонники пояснять, до чого це сниться. Отже:

 • Ховатися від бомбардування — до спроб уникнути нападок і погроз;
 • Ховатися від ворогів уві сні через страх — вас чекає неприємна розмова з босом;
 • Ховатися в засідці, щоб застати супротивника зненацька — чекайте перемоги над суперниками;
 • Наснилося, що ви ховаєте когось — наяву будете комусь допомагати впоратися з труднощами.
 • «Лігво» ворога: Невпевненість у своїх силах

  До чого сниться укриття в засідці, підказує сонник Нострадамуса. Такі сюжети означають ваше прагнення роздобути перемогу будь-яким шляхом, навіть не цілком чесним.

  А ось, Циганський тлумач запевняє, що ховатися на війні в стані противника, щоб напасти на нього першим означає вашу стурбованість власними можливостями. Пора відкинути сумніви і почати діяти!

  Боягузам не місце серед героїв, або Робота відкриється з іншого боку

  Наснитися самому собі, що ховається на війні через власну боягузтво — ознака того, що вам необхідно зібратися з думками і взятися за розум, інакше на вас «обрушаться» виробничі проблеми, дає пораду Місячний сонник.

  Бачите уві сні, що вороги вас все ж знайшли і витягнули з укриття? Тлумачення сну від Східного сонника здивує: є несподіваною неприємністю в колективі розкриє в вас прихований потенціал, і ви зумієте досягти навіть того, про що і не мріяли. Головне — не пропустіть момент, підказує тлумач.

  Допомога іншим: Від безкорисливості до цікавості

  Бачите уві сні, що ви ховаєте когось в укриття? Поцікавтеся,, до чого сниться такий сюжет. Ось, наприклад, тлумач сновидінь провидиці Ванги, запевняє, що це може бути бажанням розкрити чиюсь таємницю або дізнатися подробиці «темної» історії, в якій замішаний людина, яку ви приховуєте уві сні.

  Більш оптимістично налаштований Весняний сонник. Його трактування говорить: ховатися на війні не самому, а вкривати від ворога слабших і немічних товаришів, а так же старих і дітей — це символ безкорисливості і прагнення допомогти людям. Можливо, якщо копнути глибше, в вас говорить зайве марнославство, проте це не заважає вам здійснювати благі вчинки і добрі справи.

  Сонник ховатися на війні, до чого сниться ховатися на війні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: