Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хмари чорні, до чого сниться хмари чорні уві сні

На думку сонників, хмари чорні уві сні є провісниками конфліктів і неприємностей. Пояснюючи,, до чого сниться подібний образ, слід пригадати характер хмарності і особливі моменти, пов’язані з хмарами.

Так, дворянський сонник Гришиной пов’язує таке бачення з підсвідомим проявом страху, відчуттям тривоги, безвиході. Спостерігати щільний закритий небосхил уві сні є закликом проявити терпіння і силу характеру для боротьби з тимчасовими труднощами.

Зовнішні особливості хмаринок

Бачити уві сні, як хмари чорні і грозові закривають сонце, свідчить про наростання негативних емоцій в душі сплячої людини, які можуть виплеснутися на оточуючих при мінімальному натяку на конфлікт.

Єврейський сонник описує,, до чого сниться подібне сновидіння, попередженням про майбутню небезпеку. Бачити на небі місяць, що пробивається крізь хмаринки уві сні, віщує дрібні негаразди на любовному фронті, однак такі сварки з коханою людиною швидко згладжуються і забуваються.

Наснилися хмари чорні з сріблястою окантовкою — до легкого життя, чи не обтяженої важкою працею. Довелося побачити їх вночі — до несподіваного отримання неприємної інформації. Якщо уві сні на небосхилі проглядалися зірки — до досягнення високих результатів всупереч перешкодам.

Бачити уві сні хмари чорні химерної форми, по тлумаченню Сучасного сонника, свідчить про невгамовної фантазії сновидіння, яка, в більшості своїй, заважає персонажу. Молодій жінці приснилося сновидіння обіцяє зустріч з непостійним і брехливим шанувальником, який буде видавати себе за благородну людину.

Тлумач Хассе, то,, до чого сниться подібний сюжет, пов’язує з майбутніми нещастями. Наснилися швидко пливуть хмари — події розгортатимуться з великою швидкістю, обіцяючи зміни; невеликі і кучерява — кажуть про щастя і спокій, жовті — символізують небезпеку.

Особливості хмарної погоди

На думку сонника Дмитра та Надії Зими, хмари чорні відображають передчуття сплячої людини про наближення неприємних моментів. Чим густіше і ближче вони до сновідящій, тим серйозніше виявляться труднощі в реальному житті. Тлумач закликає заздалегідь підготуватися до проблем або спробувати уникнути їх.

Грозове хмарка на небі уві сні пророкує езотерика велику удачу, яку можна злякати своїм нетерпінням. Хмари чорні, які закрили горизонт вказують на необхідність проявити активність, мобілізувати свій внутрішній потенціал.

Наснилася похмура тучіща, яка зависла над житлом — до війни або негоді; побачити у себе над головою грозове освіту — призначений любовне побачення несподівано зірветься.

Сонник Морозової тлумачить,, до чого сниться бачення, в якому на небі видніються згущаються, важкі хмари, знаком інтриг і наклепу недругів, або обіцяє проблеми зі здоров’ям. Загрозливого вигляду тучіща передрікає надання чийогось негативного впливу на сплячої людини.

У деяких випадках таке бачення може бути знаком того, що сновідящій перестав домагатися поставлених цілей, зупинившись на півдорозі. Сонник закликає відновити свої спроби і направити всі сили на реалізацію задуманого.

Сонник хмари чорні, до чого сниться хмари чорні уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: