Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хворий, до чого сниться хворий уві сні

Вважається, що хвора людина або тварина, що з’явилися уві сні, не обіцяють сновидцу нічого хорошого. Однак не варто засмучуватися. Адже той, хто попереджений, має всі можливості, щоб уникнути неприємностей. До чого ще сниться таке явище? Сонник розкриє всі таємниці.

Швидке одужання

На думку сонника, побачити себе уві сні хворим найкраще людині, який і справді хворий. У цій ситуації сновидіння є перевертнем і обіцяє одужання.

А ось абсолютно здоровому сновидцу сонник рекомендує задуматися і при можливості вжити всіх заходів, щоб уберегти себе і своїх близьких від біди. До чого ще сниться такий сон і чого варто після нього чекати?

Попередження

На жаль, більшість тлумачень сонника носять негативний характер. Однак не варто їх сприймати, як щось неминуче. Швидше це попередження Вищих сил і проблеми траплятися тільки в тому випадку, якщо їм знехтувати.

Так бачити себе хворим в темному сновидінні — до загального нездужання, якщо ж воно було світлим, то вас чекають тільки неприємні розмови.

До речі, захворіти в нічних мареннях будь-якої смертельною хворобою, припустимо, на рак, зовсім не небезпечно. Як і зламана береза, він символізує руйнування чого-небудь і частенько призводить тільки до кращого.

Душевні переживання

У деяких випадках можна не тільки бачити себе уві сні хворим, але навіть відчувати біль. Найчастіше це лише сигнал організму, що ви спите в незручній позі. Зазвичай найстрашніші сни, викликані фізіологічними незручностями, на ранок забуваються.

Якщо ж бачення чітко запало в душу, то неодмінно потрібно розібратися до чого воно сниться. Так хворе серце має відношення до емоційного стану. Можливо, в житті вже є або скоро з’явиться пристрасть, нерозділене кохання або інший привід для хвилювань.

Внутрішній стан

Сонник звертає вашу увагу, що власна хвороба не є прямою загрозою і найчастіше відображає поведінку і стан сплячого. Так хворі вуха можуть наснитися перед отриманням поганих новин, ноги символізують крах якихось планів, а горло — лише відображає постійні скарги.

До чого ще сниться хворий орган або частина тіла? Спина — до необхідності відпочити, печінку — пора, зав’язувати з жирною їжею, руки — ви зайняті занадто важкою справою, а нігті явний сигнал про те, що потрібно записатися в салон краси.

Друзі, родичі і коханці

У той же час сонник рекомендує прислухатися до розшифровки сновидінь, в яких хворим надається інша людина. Так хворий брат може приснитися до невдачі в справах і фінансових труднощів, а сестра — до душевних переживань.

Сонник вважає, що хворобливий вигляд подруги — серйозний привід занепокоїтися її самопочуттям наяву. А ось занемогшіх друг, який наснився вночі, несе абсолютно протилежне значення. Це скоріше говорить про його Неабиякі захопленні, яке ймовірно закінчиться весіллям.

Хворий коханець уві сні гарантує складності на роботі, а суперниця означає, що справа, яку ви пустили на самоплив, чудово вирішується без вашої участі.

Батьки

Мати і батько для будь-якої людини є найближчими людьми. А тому їх нездоровий вигляд уві сні несе особливу смислове навантаження. Якщо наснилася хвора мама знайомої людини, то це до біди в її будинку.

А ось власна мама попереджає, що за чредой звичайних справ і роботою, ви забули про те, що має набагато більшу цінність. І стан мами красномовно про це говорить.

До чого ще сняться близькі? Хвора бабуся уві сні, на думку сонника, попереджає про слабкість і безсилля, через які ви не зможете постояти за себе, а батько — про неприємності. Якщо ж в нічному баченні до вас прийшов дуже слабкий і брудний небіжчик, то неодмінно потрібно пом’янути його найближчим часом.

Подружжя та улюблені

Навіть уві сні неприємно, коли хворіють найближчі люди. Однак тим самим доля подає вам знак, що в житті можуть статися несподівані зміни. Так хворий уві сні чоловік прямо говорить про можливу зраду зі свого боку, а дружина часто сниться до обману.

Якщо приснилося, що захворів улюблений чоловік, то слід підготуватися до події, яка буквально переверне ваше життя. А ось хворий колишній явно волає наяву до вашої допомоги.

Діти

Багато хто вважає, що найсерйозніші загрози несуть сни про хворих дітей. Сонник поспішає вас заспокоїти, це не завжди так. Якщо матері приснилася хвора дочка, то це означає лише великі витрати в реальному світі, а легка застуда немовля — гарантує дитині відмінне здоров’я.

Зовсім інше тлумачення має сон, в якому з’являється чужа дівчинка. Тут потрібно згадати, що сама по собі дівчинка символізує якесь диво і здивування.

Тому зовсім не складно зрозуміти,, до чого сниться хвора дівчинка. На жаль, здивує вас щось не дуже гарне. Що ж стосується явно прихворіла хлопчика, то це завжди клопіт і тривоги.

Інші персонажі

Сонник не може обійти стороною і розшифровку інших персонажів, що занедужали уві сні. Так хвора жінка обіцяє неприємні інтриги, обман і копальні ворогів.

А от чужа чоловік може приснитися до самотності і розчарувань. У той же час доглядати за знайомою людиною в нічних бачення, гарантує наяву радість і веселощі.

До речі, нездорова свекруха сниться до сімейних сварок, а хворий свекор — швидше до негараздів на роботі. У той же час сильно хворий старий, якого ви бачите в перший раз, вказують на ризик серйозного захворювання, яке може привести до летального результату.

Символізм тварин

Серйозним значенням сонник наділяє і сни, в яких з’являються хворі тварини. Справа в тому, що в більшості своїй вони якраз і відображають здоров’я дітей.

Якщо приснився, наприклад, хворий кролик, то варто тепліше одягати дитя, а при будь-яких захворюваннях, тут же поспішати до лікарні. Приблизно таке ж значення має сон, в якому наснилася дуже слабка птах. До чого ще сняться хворі звірі і птахи? Голуб несе неприємності в любові, кінь — погані новини і зрив угод, а риба — красномовно натякає на початок хвороби.

Перемога над ворогами

Не може обійти сонник і символізм хворої корови. Загальновизнано корова вважається уособленням добробуту і спокою в будинку, а тому, що занедужали корова обіцяє проблеми з фінансами, сварки і розбіжності. Приблизно таке ж тлумачення сонник дає і сну про хворого слона, він уособлює важку працю при мізерній оплаті.

І наостанок, сонник пропонує більш позитивні трактування. Якщо вам наснився хворий крокодил, то ваші недруги зараз не в найкращій формі і можна трохи розслабитися. А хвора хижий птах і зовсім гарантує перемогу над ворогами.

Сонник хворий, до чого сниться хворий уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: