Сонник хворіти, до чого сниться хворіти уві сні

Всупереч всім думкам, хворіти уві сні дуже навіть корисно. Чому? Тому, що можна дізнатися багато цікавого про власну долю. Сонник розповість,, до чого сниться той чи інший сон і дасть рекомендації до дії.

Символічне значення

Сонник радить не сприймати захворювання з сновидінь як доконаний факт. Важко хворіти уві сні зовсім не означає, що і наяву ви будете почувати себе так само.

Однак деякі бачення, в яких доводиться страждати тією чи іншою хворобою, дають привід переглянути свою поведінку і навіть побачити майбутнє.

Так хворіти на вітрянку з виразками — до великої небезпеки, якщо ж висип дрібна, то і неприємності будуть незначними. До чого сниться заразитися вітрянкою і вилікуватися від неї? Проблеми будуть успішно вирішені.

Розкішне життя

До чого, наприклад, сниться хворіти на рак. Це страшне захворювання в нічних мареннях має абсолютно протилежне тлумачення і найчастіше обіцяє довге життя.

За іншими відомостями сонника хворіти на рак — означає, що в реальності належить складна справа. Якщо ж наснилося, що ви пройшли випробування на рак і вилікувалися, то наяву очікується стрімкий підйом від злиднів до розкішного життя.

Іноді менш серйозні недуги в сновидіннях обіцяють набагато більші неприємності. Так хворіти на вітрянку з володарем — до несподіваних труднощів, якщо ж наснилося, що ранки лише трохи гниють, то вас чекають дрібні проблеми.

Несподівані новини і слава

На підтвердження символічності снів, в яких вам довелося чимось хворіти, сонник пропонує ряд незвичайних тлумачень. Наприклад, важко хворіти лихоманкою — до сварки, жовтяницею — до заздрості, плоскостопістю — до неправильних вчинків. А ось чума, холера та інша зараза обіцяє гучну славу і радість.

Наснилося, що ви оніміли — дізнаєтеся чужу таємницю, оглухли — гряде вкрай дратівлива ситуація, заразилися грипом — до страху, а виявили лишай на голові — до раптового багатства.

До чого сниться параліч? Він уособлює конфлікт з представником протилежної статі, болять очі — ви наполегливо чогось не бажаєте помічати, а голосно і сильно чхати — до несподіваних новин.

До веселощів і добра

Цікаві тлумачення сонник дає снам, в яких трапляються хвороби верхніх дихальних шляхів і горла. Так хворіти уві сні ангіною — значить вважати своє основне заняття нудним і непотрібним, бронхітом — до незначних перешкод в бізнесі через нездоров’я родича, нежиттю — до появи старих ворогів.

А якщо в нічних мареннях ви страждали астмою і навіть прокинулися від задухи, то в житті очікуються серйозні зміни. Якщо ж наснилося, що дитина сильно захворів крупом, то попереду буде велике веселощі.

До таємниць і непостійності

А, до чого сниться хворіти на застуду, адже це таке поширене захворювання. Невже воно теж може нести якийсь сенс? Звичайно і сонник пропонує ряд розшифровок цього сну.

Наснилося, що ви захворіли на застуду з високою температурою та іншими серйозними симптомами — до сварок, обману в любові, непостійності. Захворіти на застуду з сильною нежиттю — до радісних змін, з кашлем — до турбот, які потрібно залишити в таємниці від близьких.

Якщо ж уві сні ви відчуваєте такі неприємні відчуття, як і в реальності, то сонник гарантує різкі зміни в справах і взагалі в житті.

Сонник хворіти, до чого сниться хворіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: