Сонник хвора собака, до чого сниться хвора собака уві сні

Відомо, що волохатий чотирилапий помічник уві сні уособлює сонниками дружбу. Тому, те,, до чого сниться хвора собака, відображає переддень проблем у близьких людей. Тлумачити сновидіння слід виходячи з зовнішнього вигляду, звичок і поведінки приснився тварини.

Зовнішні особливості

Бачити уві сні старого, худого хворіє пса, на думку сонників, обіцяє побутові клопоти і поломки в будинку. Жінкам, приснилося бачення нагадує про домашні обов’язки, які сновидицей закинула або упустила з уваги.

Побачена уві сні хвора собака відображає емоційний дисбаланс сплячої людини, преддепресіонное стан, причиною якого можуть бути прийняті близько до серця явні проблеми друзів або наближених людей. Якщо уві сні чотирилапих тварина має чорне забарвлення, значить переживання пов’язані зі зрадою або негідною поведінкою приятеля.

Людям, які займаються підприємництвом, худа хвора собака віщує важкі часи в справах, застій або крах раніше задуманих планів. Якщо вона чорна, значить, все це відбувається з руки близького товариша, компаньйона або партнера по бізнесу.

За версією Великого сонника, то,, до чого сниться стара хворіє собачка, невеликих розмірів, обіцяє наяву розчарування. Ймовірно цілі, поставлені раніше Вами, будуть під загрозою зриву або ж втратять для Вас актуальність.

Звички і поведінку

Бачити, як стара або хвора собака щосили намагається встати на лапи, свідчить про незакінчені справи близьких людей, виконати які доведеться сплячій людині. Ще одне тлумачення,, до чого сниться подібна картинка, пов’язане з погіршенням здоров’я самого сновідящего. Можливо, дадуть про себе знати хронічні хвороби або накопичена втома.

Наснилося, що чорний хворіє пес шкіриться або гарчить на Вас, значить, незабаром проблеми одного зачеплять Ваші інтереси. Можливо, рятуючись від біди, приятель попросить Вашої протекції. Ретельно обміркуйте свої дії, оскільки, швидше за все, людина не виконає своїх зобов’язань і звалить рішення проблемного питання на Вас.

Якщо в сновидінні нездоровий домашній вихованець, який має будь-якої недуга наяву, то, на думку сонника, такий сон обіцяє одужання чотириногого улюбленця. Бачити уві сні чотириногого вихованця болючим, коли в реальному часі той перебуває в доброму здоров’ї — уважно придивіться до тварини.

Взаємодія з твариною

Наснилося, що хвора собака ласкаво притискається до Вас, ховаючи морду — остерігайтеся підступу людей, яких вважаєте своїми приятелями. Ймовірно, спілкування з Вами викликано не тільки симпатією, але і таємними особистими мотивами цих персон. Уві сні собачка гавкає на сновідящего — сонник попереджає, що хтось відкрито проявить ворожість.

За тлумаченням Спільного сонника, відгодовувати худу хвору собаку віщує ситуацію, в якій Ви самі себе заженете в кут і постанете перед оточуючими в невигідному світлі. Не потрібно йти на поводу у наближених людей і брати на себе їх зобов’язання.

Ще один варіант роз’яснення описує,, до чого сниться подібний сюжет, мається на сонник Ванги. На думку віщунки, бачення вказує, що сновідящій є серйозним і самостійною людиною, на якого можна покластися. Саме тому навколишні люблять і поважають Вас.

Сонник хвора собака, до чого сниться хвора собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: