Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвора кішка, до чого сниться хвора кішка уві сні

Якщо уві сні приснилася хвора кішка, то в реальності ви про щось переживаєте або навіть передчуваєте якусь неприємність, не обов’язково пов’язану зі здоров’ям. Сонник розповість, до чого ще сниться цей незвичайний образ.

Запевнення Міллера

Містер Міллер упевнений, що хвора кішка в мріях відображає безплідні спроби ворогів нашкодити вам. На щастя, для них зараз не найкращий час і недружні копальні вам не завадять.

Проявіть обережність…

До чого сниться своя власна хвора кішка? Сонник вважає, що в оточенні є уявний друг, який бажає буквально вапна вас. Будьте обережні, тому що є ймовірність магічної атаки.

Наснилася своя хвора кішка? Ви ризикуєте вляпатися в неприємності через власну необережність.

А ось бачити облізлого дворового кота, який хворий, і навіть дати притулок його — добре. Це означає, що ви проявите милосердя і будете за це винагороджені долею.

Клопіткий період

До чого ще сниться незнайомий кіт? Бачити його — до термінової зміни роботи. Кот, у якого перебиті лапи, попереджає, що ви будете змушені виконувати чужі обов’язки.

Якщо ж наснилося, що хтось добив пораненого котика, то сонник гарантує, що хтось із знайомих або родичів розбагатіє.

Худі, брудні і кволі кошенята уві сні знаменують період турбот і множинних переживань.

Якщо ви виявили, що у вас захворіли кошенята, яких немає насправді, то доведеться постраждати від лихого вчинку групи людей.

Будьте пильні!

До чого сниться жінці біла хвора кішка? Сонник вважає, що трапиться неприємна ситуація, на яку жінка не зверне уваги. Однак її наслідки можуть бути воістину катастрофічними.

Хворий біла кішечка, на думку сонника, символізує ненадійного людини, який бажає поживитися за чужий рахунок.

Якщо довелося бачити, як уві сні хворіє біла кицька, то вам готують хитру пастку. Але ви зумієте уникнути підступності, якщо проявите розсудливість і здоровий глузд.

Настане мир!

До чого сниться жінці вмираюча животина? Їй уготовано розчарування в любові і як наслідок — довгий самотність. Чоловікам це ж бачення обіцяє обман, якого можна уникнути.

Уві сні з’явилася вмираюча кішка? Сонник радить прийняти якийсь удар долі стійко і мудро. Це також знак того, що ваші вороги повністю заспокояться, і нарешті-то настане довгоочікуваний мир.

Женіть геть негатив!

Приснилася чорна хвора кішка? Сонник радить готуватися до поганих известиям від людей, що знаходяться далеко.

Якщо чорна, явно хвора кішка зайде уві сні до вас в будинок, то це означає, що звичний уклад порушиться через якогось нестандартного події.

Але якщо чорна киця чужа і уві сні ви виженете її, то знайомий або близький одужає після тривалого недуги, а біди обійдуть стороною.

Інтерпретація дій

Для більш повного тлумачення сну варто згадати все, що ви робили в своїх мріях.

 • Лікувати тварина — надайте духовну допомогу.
 • Годувати — не чекайте подяки.
 • Поїти — робота не принесе грошей.
 • Гладити — до прибутку, отриманої сумнівним шляхом.
 • Цілувати — до раптових змін.
 • Наснилося, що хвора кішка вкусила? Сонник вважає, що вас спробує обдурити близький друг.

  Уві сні чути жалібне нявчання — до незначних неприємностей і подразнення. Якщо ж тварина видужала на очах, то в реальності позбудетеся від страхів і безпідставних тривог.

  Сонник хвора кішка, до чого сниться хвора кішка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: