Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хворий батько, до чого сниться хворий батько уві сні

Уві сні з’явився хворий батько? Наяву його чекає довге і здорове життя, а ви обов’язково захворієте і пізнаєте різні неприємності. Сонник наполягає: це не єдине пояснення того,, до чого сниться вказаний образ, і пропонує власні розшифровки.

Чи готові?

До чого сниться хворий батько, якщо в реальності він абсолютно здоровий? Настають важкі часи, які вкрай негативно позначаться на стабільності вашого становища.

Бачити, який занедужав папіка для дівчини означає, що побачення з коханим не відбудеться, і вона буде засмучена. Сонник запевняє, якщо уві сні захворів тато, то йому терміново потрібна увага або підтримка.

Міллер вважає

Хвороба батька уві сні буквально означає: удача пройшла повз, а ви навіть не помітили цього. Приснився хворий батько? Сонник Міллера впевнений: ваше благополуччя під великою загрозою.

Зупиніться!

До чого ще сниться захворів родич? Сонник обіцяє самотність і розчарування, а заодно попереджає: зупиніться, ви готові зробити дурну помилку і заробити купу неприємностей.

Якщо тато хворіє уві сні, то наяву вам уготовані грандіозні зміни або велике спадок. Наснилося, що тато помер після хвороби? Проявіть обережність: є ймовірність нещасного випадку.

Приснився вже померлий хворий батько? Станеться вкрай непередбачена подія, крім того, на вас обрушаться робочі проблеми.

Чи не розслабляйтеся!

До чого сниться в подібному стані покійний батько? Забудьте про веселощі і радості, ви на порозі складній життєвій смуги.

Наснилося, що захворів хресний? Це буквально означає: доведеться нести вантаж неприємних обов’язків, від яких ви не посмієте відмовитися в силу м’якості характеру.

Уві сні захворів вітчим? Кому-то потрібна термінова підтримка або навіть опіка. Сонник також пророкує серйозні душевні страждання.

Чекайте!

Привидівся реально хворий батько, якого ви відвідували в лікарні?

Наяву він неодмінно видужає і проживе ще довгі літа. Крім того, особисте прохання буде виконано з граничною точністю.

До чого сниться, якщо трапилося доглядати за хворим? Сонник радить: чекайте радості, щастя і якесь приємна подія.

Що робив?

Уві сні з’явився по-справжньому хворий батько? Тлумачення сну в чималому ступені залежить від його дій.

 • Співав пісні — на жаль.
 • Те плакав, то сміявся — до благополучного одужання.
 • Встав з ліжка — до погіршення стану.
 • Чхав — до неприємних новин.
 • Кашляв — у вас з’явиться таємниця.
 • Смерть або життя?

  Бачити, що незнайомі люди укладають папіка на візок або ж він лежить на ліжку оголеним, на думку сонника, найгірше. Це вірна ознака раптової смерті.

  Будь-яка важка хвороба для реально хворого батька є передвісником швидкого одужання, для здорового — це символ довголіття.

  Чим хворів?

  По можливості, сонник рекомендує встановити сновідних захворювання. Так, бачити тата з хворою ногою можна до пліток і наклепів на Вашу електронну адресу.

  Приснився батько з ногою, затягнутою гіпсом? У справах намітилися серйозні труднощі, і подолати їх ви зможете лише з великими труднощами.

  Уві сні татко втратив пам’ять і впав в маразм? Минуле нагадає про себе непередбаченими проблемами. Якщо ж він був паралізований, то гряде конфлікт інтересів.

  Сонник хворий батько, до чого сниться хворий батько уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: