Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хворі зуби, до чого сниться хворі зуби уві сні

Хворі зуби уві сні відрізняються особливим символізмом, який може змінюватися в залежності від деталей. До чого сниться це неприємне явище? Сонник розповість про всі нюанси і допоможе відкрити завісу над майбутнім.

Трактування по Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що хворі зуби уві сні і наяву обіцяє хвороби. Адже традиційно вони символізують стан здоров’я (як сновидіння, так і його близьких), а також перехідні етапи в житті.

Загальні питання

Тлумачення сну слід починати з стану ротової порожнини. Якщо трапилося бачити в роті хоча б один гнилої зубочек, то сонник рекомендує негайно пройти загальний медогляд. Гнилий пеньок також вказує на застарілу проблему в справах, яка не була вчасно вирішена.

До втрат

До чого сниться, що хворі зуби вивалюються? Якщо випав ікло з гнилизною, значить наяву припиняться застарілі себе відносини.

Наснилося, що випав давно хворів корінний, а ви не відчули цього? Якийсь питання вирішиться сам собою. Якщо ж випав зубок з ниючий біль, то втрата буде довго нагадувати про себе.

Як правильно тлумачити

До чого сниться, що випало відразу кілька поганих різців?

 • Два — смуга невезіння скоро закінчиться.
 • Три — після лих прийде щастя.
 • Чотири і більше — гряде доленосне випробування.
 • Все — велике нещастя.
 • Розглядати випав ікло — до позитивних змін.
 • Однак розшифровки актуальні тільки в тому випадку, якщо уві сні вам довелося бачити сам випав зубок і випробувати больові відчуття, страх та інші негативні емоції. Повна безболісність і байдужість означає позбавлення і трактується сонником як сприятливий знак.

  Зробіть вибір!

  Якщо приснилося, що вам довелося видалити всі хворі зуби в кабінеті лікаря, то вам загрожує серйозне захворювання. Про те, що ви змушені зробити складний вибір, свідчить сон, в якому сталося видалити чорний зубчик. Сонник вважає, що якщо уві сні вам довелося лікувати погані зуби, то наяву постійно не вистачає грошей.

  Скільки можна?

  Якщо ж наснилося, що стоматолог намагається вирвати чорні різці, а ви не даєте, то в реальності існує ситуація, яку ви не бажаєте відпустити, ніж завдаєте біль і собі і оточуючим.

  А от самому собі вирвати підгнилий ікло — до зради коханої людини. До чого ще сниться вирвати самому хворі зуби? Доведеться особисто братися за складне діло і воно принесе успіх.

  Символ негативу

  Сонник стверджує, що бачити чужі чорні зуби, нітрохи не краще. Це вказівка ​​на зовнішні обставини, які вплинуть на долю.

  Якщо приснилися чужі корінні на долоні, то вам доведеться нести важкий тягар. Бачити, як стороння людина мучиться від зубного недуги, означає спостерігати за нещастями інших. Якщо ж людина близька вам, то незабаром в будинок нагряне біда.

  Запишіться до дантиста!

  До чого сниться, що уві сні хворі зуби вивалюються без крові. Сонник поспішає заспокоїти вас, до споріднених узам таке сновидіння не має відношення. І з рідними все буде в порядку.

  А ось того, хто втратив зуби без крові доведеться пережити чимало неприємних моментів. Зокрема, випадання хворих корінних без крові може приснитися до реальної стоматологічної проблеми. Тому після такого сну сонник рекомендує перевіритися у стоматолога.

  Сонник хворі зуби, до чого сниться хворі зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: