Сонник хворі очі, до чого сниться хворі очі уві сні

До чого сняться хворі очі? Сонник пояснює: незабаром почнуться проблеми зі здоров’ям, неприємності на роботі, обман, зрада. Але таке бачення уві сні іноді віщує прибуток, багатство. Щоб правильно витлумачити цей символ, треба пригадати всі подробиці сновидіння.

Яке було захворювання?

Яка хвороба наснилася:

 • Червоні, запалені — сильне стомлення, потрібно відпочити;
 • Короткозорі — незабаром почнуться неприємності;
 • Опухлі або злиплі — щось заважає вам поглянути на обставини тверезо;
 • Косі уві сні — дратівливість, неприйняття ситуації або оточуючих;
 • Нездорові, тьмяні — будете дуже тривожитися за дітей;
 • Більмо — обман у важливому питанні;
 • Втрата очі — зробите помилку, а потім будете сильно шкодувати.
 • Сонник Міллера: тривожні події

  Наснилося, ніби вони запалені? Наяву чекайте початку деяких тривожних неприємних подій. Можливо, почнуться проблеми по роботі або з колегами. Остерігайтеся підступів ворогів.

  Ви зайняли неправильну позицію

  До чого сняться хворі очі? Це попередження про погіршення в якійсь сфері життя — можливо, неприємності в справах, бізнесі.

  Наснилося, ніби вони хворі у вас? Тлумачення сну підказує: позиція або точка зору, яку ви відстоюєте, невірна. І хоча ви повністю впевнені в своїй правоті, незабаром відбудеться подія, повністю її спростує.

  Обережніше: хтось може обдурити

  Бачити гнояться хворі очі, означає: сновидцу важко зрозуміти, де правда, а де брехня. Іноді він взагалі не хоче знати істину.

  Запалені, опухлі, сльозяться — по сонником, застерігають: можливий обман. Постарайтеся не надто довірятися малознайомим людям — вони «підставлять».

  Хворі очі уві сні також попереджають про плутанину, яка мимоволі станеться через нові обставини. Не треба нікого звинувачувати, краще швидше вжити заходів щодо виправлення ситуації.

  Бачити каламутні — хтось навмисно напустити таємничості, щоб заплутати сплячого, ввести його в оману. Ймовірно, через нестачу інформації людина вибрала не ту мету або нечітко бачить своє завдання.

  Інші значення

  До чого ще сняться хворі очі? Сонник підказує: можливе погіршення самопочуття. Хвороба може з’явитися у родичів сновидіння.

  Наснилася втрата зору (сліпота) уві сні? Сплячий наяву втрачає здатність ясно мислити — не працює інтуїція, він не може адекватно оцінити ситуацію.

  Травма — зрада, зрада якогось людини наяву. Зазвичай праве око означає чоловіка, а лівий — жінку.

  Хворі очі, з яких уві сні сочиться кров — поганий знак. Сонник попереджає про біду з кимось із родичів, близьких. Таке бачення обіцяє ускладнення на роботі, доручення, з яким виявиться важко впоратися.

  Хороші ознаки

  До чого сниться ячмінь на столітті? Сонник сповіщає: належить фінансовий успіх. Ретельно сплановані починання принесуть відмінну прибуток.

  Таке бачення уві сні обіцяє людині багатство, процвітання, здоров’я. На роботі підвищать зарплату або з’явиться несподіваний дохід, який дозволить відкласти деяку суму і примножити її.

  Нежонатому чоловікові бачити у себе на столітті ячмінь обіцяє швидке весілля з обраницею.

  Сонник хворі очі, до чого сниться хворі очі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: