Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвора людина, до чого сниться хвора людина уві сні

До чого сниться хвора людина? Сонники вважають, що у сновидіння на даний момент немає дійсно серйозних проблем, інакше б йому не привиділися страждання іншого. І якщо побачити себе самого уві сні нездоровим — до тривог і негараздів, то когось стороннього — до успішному вирішенню труднощів.

Недуги свої і чужі

Проте, побачити себе в лікарні для чоловіка, за сонником Фрейда, знак наближення імпотенції, а для жінки — відображення того, що нікому з партнерів не вдалося доставити їй справжню насолоду.

Чаклунка Медея пояснює,, до чого сниться самому бути тяжкохворим: в житті доводиться нести важку ношу. Слід реально зважити власні можливості. Якщо приснився незнайомий хвора людина, треба зайнятися своїм здоров’ям. Якщо це був хороший знайомий — незабаром у нього виявлять захворювання. Бачити уві сні хворим померлого друга передрікає нездужання, а бачити його здоровим — удачу.

Онкологія

Сучасний Сполучений сонник роз’яснює, чому привидівся чоловік хворий на рак: так проявляється тривога, недовірливість. Сновидець живе очікуванням нещастя в любові і краху бізнесу — а реально слід очікувати погіршення самопочуття близьких родичів.

Сонник Іванова обіцяє довге життя того, хто уві сні бачив себе страждають на онкологічне захворювання. Тлумачі сходяться на думці: для багатьох це не пророчий знак, просто наснилося те, що турбує наяву. Образ незнайомця, який хворіє на рак, віщує марні зусилля.

Летальний результат

Для інфантильного підлітка, якому наснилася оплакувати смерть родича, пророчий підтекст відсутній. Дитячої психіки притаманно іноді таємно, «понарошку», бажати смерті кому-небудь, і фантазії знаходять відображення в сновидіннях. Якщо уві сні він не плакав, значить, скучив за цим родичу.

Ванга стверджує: бачити, як помираєш сам це знак щасливого союзу з коханим. В її сонник говориться, до чого сниться, ніби хворий відходить в інший світ: треба буде прийняти важке рішення, встояти від угоди з дияволом і врятувати свою душу від страждань. Коли вмирає від недуг велике число людей, це віщує епідемію.

Спостерігати уві сні за хворою людиною в стані клінічної смерті означає, що давні друзі виношують підступні плани, які зуміють втілити в життя.

Душевний розлад

Сновидінню, який побачив душевнохворого, має довге життя, але на найближче майбутнє вона буде ускладнена сварками. Чути в сні божевільний марення психічно ненормального віщує обман, але якщо психічнохворий страждав на епілепсію — його слова виявляться пророчими.

Старовинний сонник роз’яснює,, до чого сниться психічно хвора людина, розлад якого виявлялося в лунатизме: настав час звернутися за порадою не до розуму, а до інтуїції. Якщо посваритися з психічно ненормальним, це говорить про страх перед власними таємними бажаннями.

Відображення мук совісті

Смертельно хвора людина приходить уві сні, як докір сумління за ті проступки, які не дають спокою наяву. Наприклад, коли наснилося, ніби член сім’ї вмирає від раку, це означає: охолодження відносин зайшло занадто далеко, і сновидец щиро жалкує про це — так стверджує сонник Ванги. Однак таке сновидіння не віщує дійсно трагічних подій.

Хвороба, як знак одужання

Особливий сенс мають сновидіння, якщо в них фігурує дійсно хвора людина. Приснився на лікарняному ліжку — ознака, що він скоро стане з ліжка, на відміну від того,, до чого сниться бачити здоровим — впору самому підхопити захворювання. Якщо молодий, здоровий чоловік бачить, як хвора людина уві сні видужав, сонники стверджують, що попереду значні зміни.

Сонник хвора людина, до чого сниться хвора людина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: